Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Juniorzy młodsi > I liga (Kraków) JM
Małopolska gra cztery razy z Lubelskim ZPN2011-05-29 11:49:00

W środę i czwartek, 1 i 2 czerwca, reprezentacje Małopolski 16-, 15-, 14- i 13-latków rozegrają cztery mecze z drużynami z Lubelskiego ZPN.


Rocznik 1995 - Puchar im. K. Deyny

Powołania na mecz Lubelski ZPN - Małopolski ZPN (2.06.2011):
Wisła Kraków: Jakub Drożdż, Przemysław Lech, Bartosz Kolanko, Dominik Kościelniak, Piotr Małkiewicz
Hutnik Kraków: Filip Cyganek, Jakub Zawartka
Sandecja Nowy Sącz: Artur Świerad, Mateusz Dyląg, Kamil Pawlik, Wojciech Kalisz, Mateusz Maj
Iskra Klecza Dolna: Jakub Słupski
Tempo Białka Tatrzańska: Kamil Lenik
Krakus Nowa Huta: Sebastian Kossakowski
Borek Kraków: Przemysław Schenk
Cracovia: Bartosz Wzorek
Wawel Kraków: Jakub Wcisło

Rocznik 1996 - Puchar im. J. Michałowicza

Powołania na mecz Lubelski ZPN - Małopolski ZPN (2.06.2011, Zamość):
Wisła Kraków: Jakub Bartosz, Kamil Kuczak, Jakub Mordec, Paweł Stolarski, Błażej Skrobowski, Mateusz Zając, Mateusz Mlostek
Sandecja Nowy Sącz: Bartosz Nowakowski, Przemysław Szarek, Konrad Kołodziej
Górnik Wieliczka: Patryk Pilch
Krakus Nowa Huta: Krzysztof Szewczyk
Dunajec Nowy Sącz: Kacper Ziemianek
Garbarnia Kraków: Adam Buksa
Hutnik Kraków: Marcin Koper, Jakub Dziubas, Norbert Bębenek, Patryk Serafin.
Rezerwowi: Gabriel Gawlik, Michał Matlęga, Kacper Kapera, Szymon Słowiak

Rocznik 1997 - Puchar im. W. Kuchara

Powołania na mecz Małopolski ZPN - Lubelski ZPN (1.06.2011, godz. 13, stadion COM COM ZONE):
Cracovia: Dominik Chochołek, Eryk Ceglarz, Szymon Kiebzak, Damian Leśniak, Dariusz Maciejowski, Maciej Skiba, Marcin Szymczak, Szymon Woźniak
Wisła Kraków: Mateusz Wieczorek, Łukasz Skrzypek, Mateusz Zając
Hutnik Kraków: Michał Terlikowski, Damian Guzik, Michał Pacyga
Unia Tarnów: Patrycjusz Cygan, Kamil Sławiński
Dunajec Nowy Sącz: Artur Majchrowski, Szymon Kuźma

Rocznik 1998 - Puchar im. K. Górskiego

Powołania na mecz Małopolski ZPN - Lubelski ZPN (1.06.2011, godz. 11, stadion COM COM ZONE):
Wisła Kraków: Wiktor Klima, Damian Stąpała, Konrad Handzlik
Hutnik Kraków: Sebastian Gądek, Wiktor Prażuch
Dunajec Nowy Sącz: Kacper Smoleń, Dawid Węglowski
Sandecja Nowy Sącz: Mateusz Dara, Dawid Dyląg, Konrad Siwiec, Mateusz Małek
Krakus Nowa Huta: Szymon Pietrzyk, Woojciech Mielnik
MOSiR Bochnia: Rafał Górecki, Wojciech Słomka
Astra Spytkowice: Bartosz Szcząber
Prokocim Kraków: Kamil Pestka
Górnik Wieliczka: Grzegorz Kociołek

mzpnkrakow.pl




WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty