Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Juniorzy młodsi > I liga (Kraków) JM
Dalin postarał się o remis w Wieliczce2011-05-02 10:07:00

Górnik Wieliczka - Dalin Myślenice 0-0

DALIN: Bierówka - Serafin, Michał Mistarz, Murzyn (55 Ostafin), Pawlik, Bałucki, Bednarz, Skoczylas, Fijoł (65 Dawiec), Artur Mistarz (70 Kowal), Olszanicki.

Liderujący w I lidze juniorów młodszych Górnik niespodziewanie tylko zremisował z Dalinem.

Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando wieliczan, którzy starali się stworzyć sobie dogodne sytuacje, jednak cała defensywa Dalinu zagrała dziś bezbłędnie. Do przerwy toczyła się przede wszystkim walka w środku pola.

W drugiej odsłonie spodziewano się kolejnych ataków Górnika, ale niespodziewanie to Dalin stwarzał groźniejsze sytuacje. Najpierw z wolnego z ok. 25 m Filip Bednarz trafił w poprzeczkę. Później ten sam zawodnik po rzucie rożnym uderzył głową, ale obrońca gospodarzy wybił piłkę z linii bramkowej; do odbitej futbolówki dopadł jeszcze Konrad Dawiec, lecz minimalnie chybił. Kolejną okazję dla myśleniczan miał Artur Mistarz, ale w ostatnim momencie obrońca Górnika wślizgiem uratował swój zespół przed utratą gola.

Wieliczanie pod koniec rzucili się na gości, jednak nie zdołali strzelić bramki.

O ile pierwsza połowa nieco rozczarowała, to druga przyniosła sporo emocji. Co prawda Górnik był faworytem, jednak to Dalin stworzył więcej sytuacji bramkowych.

gi
WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty