Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Juniorzy młodsi > I liga (Kraków) JM
Wawel w dziesiątkę obronił zwycięstwo nad Wisłą II2010-10-18 10:56:00

W meczu 12. kolejki juniorzy młodsi Wawelu odnieśli kolejne zwycięstwo, tym razem pokonując rezerwowy zespół "Białej Gwiazdy".


Wisła II Kraków - Wawel Kraków 0-1 (0-1)

0-1 Jakub Wcisło 6
Czerwona kartka: Majgier (W, 47). Mecz odbył się 17.10.2010.
WAWEL: Szarek - Jaskowski, Kielar, Kapusta, Majgier - Szpetnar (20 Błoński), Widor, Marczyk(41 Motak, 71 Zegarek), Pacuła, Witkowski - Wcisło.

Jedyna bramka meczu padła już w 6. minucie. Szpetnar popędził prawym skrzydłem i dograł w pole karne, a celnym strzałem wykończył akcję Wcisło. Aktywny Szpetnar z powodu kontuzji musiał opuścić boisko, a zastępujący go Błoński mógł podwyższyć wynik, jednak po jego główce z bliska dobrze interweniował bramkarz. W końcowym fragmencie pierwszej połowy przewagę osiągnęła Wisła, ale nie przełożyło się to na sytuacje bramkowe.

Po przerwie gospodarze szybko osiągnęli przewagę, a to za sprawą czerwonej kartki, którą za faul otrzymał w 47. minucie Majgier. Wawel liczył już tylko na kontrę i odliczał czas pozostały do końcowego gwizdka. Kilkakrotnie pod bramką Szarka było groźnie, dwukrotnie piłka odbijała się od poprzeczki, ale przez całą drugą połowę i 4 minuty doliczone przez sędziego Wawel bronił się szczęśliwie i dopisał kolejne trzy punkty.

pw
WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty