Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2018/2019 > MLJM, 2 liga wiosna 2018/2019
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 AP Profi Zielonki 14 36 79-11 12 0 2 7 21 56-2 7 0 0 7 15 23-9 5 0 2
2 Sandecja II Nowy Sącz 14 30 53-21 10 0 4 7 21 37-4 7 0 0 7 9 16-17 3 0 4
3 Dunajec Nowy Sącz 14 27 39-23 9 0 5 7 15 21-9 5 0 2 7 12 18-14 4 0 3
4 MKS Limanovia 14 25 29-29 8 1 5 7 18 21-12 6 0 1 7 7 8-17 2 1 4
5 Unia Oświęcim 14 21 28-36 7 0 7 7 12 16-12 4 0 3 7 9 12-24 3 0 4
6 NKP Podhale Nowy Targ 14 14 20-35 4 2 8 7 11 12-9 3 2 2 7 3 8-26 1 0 6
7 MUKS TAP Tarnów 14 10 19-40 3 1 10 7 3 8-18 1 0 6 7 7 11-22 2 1 4
8 Dalin Myślenice 14 3 9-81 1 0 13 7 3 6-33 1 0 6 7 0 3-48 0 0 7
Od 1 kwietnia 2019 r. AP Profi Zielonki rozgrywa mecze na sztucznej trawie AWF Kraków, ul. Jana Pawła II 78
kolejka 1 (16-03-2019/17-03-2019):
1 MKS Limanovia 4-0 MUKS TAP Tarnów 2019-03-16 15:30
2 Sandecja II Nowy Sącz 4-3 AP Profi Zielonki 2019-03-16 14:00
3 NKP Podhale Nowy Targ 1-2 Unia Oświęcim 2019-03-17 15:00
4 Dalin Myślenice 1-6 Dunajec Nowy Sącz 2019-03-16 13:00
Termin poniżej 14 dni do meczu ustalił z urzędu (4.3.2019) Wydział Gier MZPN.
kolejka 2 (23-03-2019/24-03-2019):
5 MUKS TAP Tarnów 1-4 Dunajec Nowy Sącz 2019-03-23 11:30
6 Unia Oświęcim 6-1 Dalin Myślenice 2019-03-23 12:00
Zmiana z 24.03 na 23.03.2019
7 AP Profi Zielonki 4-1 NKP Podhale Nowy Targ 2019-03-23 12:00
8 MKS Limanovia 4-2 Sandecja II Nowy Sącz 2019-03-23 14:00
kolejka 3 (30-03-2019/31-03-2019):
9 Sandecja II Nowy Sącz 6-0 MUKS TAP Tarnów 2019-03-31 10:00
10 NKP Podhale Nowy Targ 2-2 MKS Limanovia 2019-03-30 10:00
11 Dalin Myślenice 0-6 AP Profi Zielonki 2019-03-31 14:00
Wynik z boiska 6-0 dla Profi, po weryfikacji walkower 6-0 dla Profi (gra nieuprawnionego zawodnika)
12 Dunajec Nowy Sącz 6-0 Unia Oświęcim 2019-03-30 13:30
kolejka 4 (06-04-2019/07-04-2019):
13 MUKS TAP Tarnów 1-2 Unia Oświęcim 2019-04-06 11:30
14 AP Profi Zielonki 5-0 Dunajec Nowy Sącz 2019-04-06 11:00
15 MKS Limanovia 2-1 Dalin Myślenice 2019-04-06 13:00
16 Sandecja II Nowy Sącz 6-0 NKP Podhale Nowy Targ 2019-04-06 15:00
kolejka 5 (13-04-2019/14-04-2019):
17 NKP Podhale Nowy Targ 0-0 MUKS TAP Tarnów 2019-04-14 12:00
18 Dalin Myślenice 1-5 Sandecja II Nowy Sącz 2019-04-13 15:00
19 Dunajec Nowy Sącz 1-0 MKS Limanovia 2019-04-13 14:30
20 Unia Oświęcim 1-2 AP Profi Zielonki 2019-04-14 10:00
kolejka 6 (20-04-2019):
21 MUKS TAP Tarnów 0-3 AP Profi Zielonki 2019-04-20 11:30
22 MKS Limanovia 3-2 Unia Oświęcim 2019-04-20 13:00
23 Sandecja II Nowy Sącz 3-0 Dunajec Nowy Sącz 2019-04-23 16:00
Zmiana godziny z 14:00 na 16:00
24 NKP Podhale Nowy Targ 3-0 Dalin Myślenice 2019-04-20 10:00
walkower - drużyna gości nie stawiła się na zawody
kolejka 7 (27-04-2019/28-04-2019):
25 Dalin Myślenice 1-7 MUKS TAP Tarnów 2019-04-28 14:00
26 Dunajec Nowy Sącz 5-0 NKP Podhale Nowy Targ 2019-04-27 10:00
27 Unia Oświęcim 3-1 Sandecja II Nowy Sącz 2019-04-27 12:00
28 AP Profi Zielonki 9-0 MKS Limanovia 2019-04-28 14:30
Zmiana z 27.04 na 28.04.2019
kolejka 8 (01-05-2019):
29 MUKS TAP Tarnów 1-3 MKS Limanovia 2019-05-01 11:00
30 AP Profi Zielonki 3-0 Sandecja II Nowy Sącz 2019-05-01 11:00
31 Unia Oświęcim 2-1 NKP Podhale Nowy Targ 2019-04-24 15:00
32 Dunajec Nowy Sącz 3-0 Dalin Myślenice 2019-05-02 10:00
Walkower - goście nie przyjechali.
kolejka 9 (04-05-2019/05-05-2019):
33 Dunajec Nowy Sącz 2-0 MUKS TAP Tarnów 2019-05-04 10:00
34 Dalin Myślenice 1-5 Unia Oświęcim 2019-05-05 14:00
35 NKP Podhale Nowy Targ 0-3 AP Profi Zielonki 2019-05-04 10:00
36 Sandecja II Nowy Sącz 2-0 MKS Limanovia 2019-05-04 10:00
kolejka 10 (11-05-2019/12-05-2019):
37 MUKS TAP Tarnów 0-3 Sandecja II Nowy Sącz 2019-05-11 11:30
38 MKS Limanovia 5-2 NKP Podhale Nowy Targ 2019-05-11 10:00
39 AP Profi Zielonki 19-0 Dalin Myślenice 2019-05-11 10:30
40 Unia Oświęcim 1-3 Dunajec Nowy Sącz 2019-05-29 17:00
Zmiana z 12.05 na 14.05.2019, a następnie z 14.05 na 29.05.2016
kolejka 11 (18-05-2019/19-05-2019):
41 Unia Oświęcim 1-4 MUKS TAP Tarnów 2019-05-18 13:00
42 Dunajec Nowy Sącz 1-5 AP Profi Zielonki 2019-05-18 13:30
43 Dalin Myślenice 0-3 MKS Limanovia 2019-05-18 15:00
44 NKP Podhale Nowy Targ 3-1 Sandecja II Nowy Sącz 2019-05-18 10:00
kolejka 12 (25-05-2019/26-05-2019):
45 MUKS TAP Tarnów 2-3 NKP Podhale Nowy Targ 2019-05-29 17:00
Zmiana z 25.05 na 29.05.2019
46 Sandecja II Nowy Sącz 12-1 Dalin Myślenice 2019-05-25 14:00
47 MKS Limanovia 0-4 Dunajec Nowy Sącz 2019-05-25 14:00
48 AP Profi Zielonki 8-1 Unia Oświęcim 2019-05-22 16:00
Zmiana z 25.05 na 22.05.2019
kolejka 13 (01-06-2019/02-06-2019):
49 AP Profi Zielonki 8-0 MUKS TAP Tarnów 2019-06-01 13:00
50 Unia Oświęcim 2-0 MKS Limanovia 2019-06-01 13:00
51 Dunajec Nowy Sącz 3-4 Sandecja II Nowy Sącz 2019-06-03 18:00
52 Dalin Myślenice 2-1 NKP Podhale Nowy Targ 2019-06-02 14:00
kolejka 14 (08-06-2019/09-06-2019):
53 MUKS TAP Tarnów 3-0 Dalin Myślenice 2019-06-08 13:30
walkower 3-0 z powodu braku gości; sędzia po dopełnieniu wszystkich regulaminowych procedur odgwizdał zakończenie zawodów
54 NKP Podhale Nowy Targ 3-1 Dunajec Nowy Sącz 2019-06-08 13:30
55 Sandecja II Nowy Sącz 4-0 Unia Oświęcim 2019-06-06 15:00
Za zgodą obu klubów zmiana z 8.06 na 6.06.2019
56 MKS Limanovia 3-1 AP Profi Zielonki 2019-06-08 13:30

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty