Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2018/2019 > Klasa Okręgowa Kraków I 2018/2019
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Sokół Kocmyrzów 13 34 37-7 11 1 1 7 21 23-1 7 0 0 6 13 14-6 4 1 1
2 Grębałowianka Kraków 13 29 22-8 9 2 2 7 16 10-4 5 1 1 6 13 12-4 4 1 1
3 Nowa Proszowianka 13 26 23-12 8 2 3 6 14 10-3 4 2 0 7 12 13-9 4 0 3
4 Przemsza Klucze 13 21 22-18 6 3 4 8 13 14-11 4 1 3 5 8 8-7 2 2 1
5 Orzeł Iwanowice 13 20 24-17 5 5 3 8 9 12-13 2 3 3 5 11 12-4 3 2 0
6 Zieleńczanka Zielonki 13 20 21-16 5 5 3 7 13 11-7 3 4 0 6 7 10-9 2 1 3
7 Przebój Wolbrom 13 19 24-18 5 4 4 7 8 9-8 2 2 3 6 11 15-10 3 2 1
8 Spójnia Osiek-Zimnodół 13 19 24-21 5 4 4 6 10 13-10 3 1 2 7 9 11-11 2 3 2
9 Prądniczanka Kraków 13 15 14-21 4 3 6 0 0 0-0 0 0 0 13 15 14-21 4 3 6
10 Pogoń Miechów 13 12 11-23 3 3 7 6 7 7-12 2 1 3 7 5 4-11 1 2 4
11 Piliczanka Pilica 13 11 20-28 3 2 8 7 10 15-13 3 1 3 6 1 5-15 0 1 5
12 Lot Balice 13 10 13-22 2 4 7 7 3 8-14 0 3 4 6 7 5-8 2 1 3
13 Bibiczanka Bibice 13 9 12-29 2 3 8 7 4 6-15 1 1 5 6 5 6-14 1 2 3
14 Prądnik Sułoszowa 13 7 8-35 2 1 10 8 4 5-21 1 1 6 5 3 3-14 1 0 4
kolejka 1 (15-08-2018):
1 Prądnik Sułoszowa 2-5 Przebój Wolbrom 2018-08-15 16:00
2 Zieleńczanka Zielonki 3-2 Spójnia Osiek-Zimnodół 2018-08-15 11:00
3 Sokół Kocmyrzów 2-0 Grębałowianka Kraków 2018-11-10 13:00
4 Lot Balice 2-3 Prądniczanka Kraków 2018-08-15 16:00
5 Przemsza Klucze 1-0 Pogoń Miechów 2018-08-15 17:30
6 Piliczanka Pilica 3-0 Bibiczanka Bibice 2018-08-15 17:00
7 Orzeł Iwanowice 1-3 Nowa Proszowianka 2018-08-15 13:00
kolejka 2 (18-08-2018/19-08-2018):
8 Przebój Wolbrom 1-2 Nowa Proszowianka 2018-08-18 17:00
9 Bibiczanka Bibice 1-4 Orzeł Iwanowice 2018-08-19 17:00
10 Pogoń Miechów 1-0 Piliczanka Pilica 2018-08-19 17:00
11 Przemsza Klucze 3-1 Prądniczanka Kraków 2018-08-18 17:30
12 Grębałowianka Kraków 1-2 Lot Balice 2018-08-18 17:00
13 Spójnia Osiek-Zimnodół 1-3 Sokół Kocmyrzów 2018-08-19 17:00
14 Prądnik Sułoszowa 0-2 Zieleńczanka Zielonki 2018-08-19 16:00
kolejka 3 (25-08-2018/26-08-2018):
15 Zieleńczanka Zielonki 3-1 Przebój Wolbrom 2018-08-22 17:00
16 Sokół Kocmyrzów 4-0 Prądnik Sułoszowa 2018-08-25 17:00
17 Lot Balice 1-2 Spójnia Osiek-Zimnodół 2018-08-25 16:00
18 Przemsza Klucze 1-3 Grębałowianka Kraków 2018-08-25 17:00
19 Piliczanka Pilica 1-1 Prądniczanka Kraków 2018-08-26 12:00
20 Orzeł Iwanowice 1-1 Pogoń Miechów 2018-08-25 17:00
21 Nowa Proszowianka 3-0 Bibiczanka Bibice 2018-08-26 17:00
kolejka 4 (01-09-2018/02-09-2018):
22 Przebój Wolbrom 1-2 Bibiczanka Bibice 2018-09-01 17:00
23 Pogoń Miechów 2-1 Nowa Proszowianka 2018-09-01 17:00
24 Orzeł Iwanowice 1-3 Prądniczanka Kraków 2018-09-02 17:00
25 Grębałowianka Kraków 2-1 Piliczanka Pilica 2018-09-01 17:00
26 Spójnia Osiek-Zimnodół 1-0 Przemsza Klucze 2018-09-01 17:00
27 Prądnik Sułoszowa 2-0 Lot Balice 2018-09-02 16:00
28 Zieleńczanka Zielonki 1-1 Sokół Kocmyrzów 2018-09-01 17:00
kolejka 5 (08-09-2018/09-09-2018):
29 Przebój Wolbrom 1-2 Sokół Kocmyrzów 2018-09-08 16:30
30 Lot Balice 2-2 Zieleńczanka Zielonki 2018-09-08 16:00
31 Przemsza Klucze 3-0 Prądnik Sułoszowa 2018-09-08 16:30
32 Piliczanka Pilica 2-3 Spójnia Osiek-Zimnodół 2018-09-09 11:00
33 Orzeł Iwanowice 0-1 Grębałowianka Kraków 2018-09-09 17:00
34 Nowa Proszowianka 2-0 Prądniczanka Kraków 2018-09-09 16:00
35 Bibiczanka Bibice 1-1 Pogoń Miechów 2018-09-09 16:00
kolejka 6 (15-09-2018/16-09-2018):
36 Przebój Wolbrom 4-1 Pogoń Miechów 2018-09-15 16:30
37 Bibiczanka Bibice 1-0 Prądniczanka Kraków 2018-09-16 16:00
38 Grębałowianka Kraków 2-0 Nowa Proszowianka 2018-09-16 16:00
39 Spójnia Osiek-Zimnodół 1-3 Orzeł Iwanowice 2018-09-15 16:00
40 Prądnik Sułoszowa 1-1 Piliczanka Pilica 2018-09-16 16:00
41 Zieleńczanka Zielonki 1-1 Przemsza Klucze 2018-09-15 16:30
42 Sokół Kocmyrzów 2-0 Lot Balice 2018-09-15 13:00
kolejka 7 (22-09-2018/23-09-2018):
43 Lot Balice 1-4 Przebój Wolbrom 2018-09-22 16:00
44 Przemsza Klucze 1-4 Sokół Kocmyrzów 2018-09-22 16:00
45 Piliczanka Pilica 3-1 Zieleńczanka Zielonki 2018-09-22 15:00
46 Orzeł Iwanowice 3-0 Prądnik Sułoszowa 2018-09-23 16:00
47 Nowa Proszowianka 1-1 Spójnia Osiek-Zimnodół 2018-09-23 16:00
48 Bibiczanka Bibice 0-1 Grębałowianka Kraków 2018-09-23 16:00
49 Pogoń Miechów 0-2 Prądniczanka Kraków 2018-09-22 16:00
kolejka 8 (29-09-2018/30-09-2018):
50 Przebój Wolbrom 0-0 Prądniczanka Kraków 2018-09-29 16:00
51 Grębałowianka Kraków 2-0 Pogoń Miechów 2018-09-29 16:00
52 Spójnia Osiek-Zimnodół 4-1 Bibiczanka Bibice 2018-09-29 16:00
53 Prądnik Sułoszowa 0-5 Nowa Proszowianka 2018-09-30 15:30
54 Zieleńczanka Zielonki 0-0 Orzeł Iwanowice 2018-09-29 16:00
55 Sokół Kocmyrzów 5-1 Piliczanka Pilica 2018-09-29 16:00
56 Lot Balice 0-1 Przemsza Klucze 2018-09-30 16:00
kolejka 9 (06-10-2018/07-10-2018):
57 Przemsza Klucze 0-0 Przebój Wolbrom 2018-10-06 15:30
58 Piliczanka Pilica 3-1 Lot Balice 2018-10-06 15:00
59 Orzeł Iwanowice 2-1 Sokół Kocmyrzów 2018-10-07 15:00
60 Nowa Proszowianka 2-1 Zieleńczanka Zielonki 2018-10-07 15:00
61 Bibiczanka Bibice 0-2 Prądnik Sułoszowa 2018-10-07 15:30
62 Pogoń Miechów 3-3 Spójnia Osiek-Zimnodół 2018-10-06 15:30
63 Grębałowianka Kraków 2-1 Prądniczanka Kraków 2018-10-06 15:30
kolejka 10 (13-10-2018/14-10-2018):
64 Przebój Wolbrom 1-1 Grębałowianka Kraków 2018-10-13 15:00
65 Spójnia Osiek-Zimnodół 2-2 Prądniczanka Kraków 2018-10-13 15:00
66 Prądnik Sułoszowa 0-1 Pogoń Miechów 2018-10-14 15:00
67 Zieleńczanka Zielonki 2-2 Bibiczanka Bibice 2018-10-13 15:00
68 Sokół Kocmyrzów 2-0 Nowa Proszowianka 2018-10-13 15:00
69 Lot Balice 1-1 Orzeł Iwanowice 2018-10-13 13:00
70 Przemsza Klucze 4-1 Piliczanka Pilica 2018-10-13 11:00
kolejka 11 (20-10-2018/21-10-2018):
71 Piliczanka Pilica 2-3 Przebój Wolbrom 2018-10-20 15:00
72 Orzeł Iwanowice 2-2 Przemsza Klucze 2018-10-21 15:00
73 Nowa Proszowianka 0-0 Lot Balice 2018-10-21 15:00
74 Bibiczanka Bibice 0-3 Sokół Kocmyrzów 2018-10-21 15:00
75 Pogoń Miechów 1-4 Zieleńczanka Zielonki 2018-10-20 15:00
76 Prądnik Sułoszowa 0-1 Prądniczanka Kraków 2018-10-21 15:00
77 Grębałowianka Kraków 0-0 Spójnia Osiek-Zimnodół 2018-10-20 15:00
kolejka 12 (27-10-2018/28-10-2018):
78 Przebój Wolbrom 1-0 Spójnia Osiek-Zimnodół 2018-10-27 15:00
79 Prądnik Sułoszowa 0-6 Grębałowianka Kraków 2018-10-28 14:00
80 Zieleńczanka Zielonki 1-0 Prądniczanka Kraków 2018-10-27 15:00
81 Sokół Kocmyrzów 2-0 Pogoń Miechów 2018-10-27 15:00
82 Lot Balice 1-1 Bibiczanka Bibice 2018-10-28 14:00
83 Przemsza Klucze 1-2 Nowa Proszowianka 2018-10-28 11:00
84 Piliczanka Pilica 1-4 Orzeł Iwanowice 2018-10-27 15:00
kolejka 13 (03-11-2018/04-11-2018):
85 Orzeł Iwanowice 2-2 Przebój Wolbrom 2018-11-04 14:00
86 Nowa Proszowianka 2-1 Piliczanka Pilica 2018-11-03 14:00
87 Bibiczanka Bibice 3-4 Przemsza Klucze 2018-11-03 14:00
88 Pogoń Miechów 0-2 Lot Balice 2018-11-03 14:00
89 Sokół Kocmyrzów 6-0 Prądniczanka Kraków 2018-11-03 14:00
90 Grębałowianka Kraków 1-0 Zieleńczanka Zielonki 2018-11-03 13:00
91 Spójnia Osiek-Zimnodół 4-1 Prądnik Sułoszowa 2018-11-03 14:00
kolejka 14 (23-03-2019/24-03-2019):
92 Przebój Wolbrom Prądnik Sułoszowa 2019-03-23 15:00
93 Spójnia Osiek-Zimnodół Zieleńczanka Zielonki 2019-03-23 15:00
94 Grębałowianka Kraków Sokół Kocmyrzów 2019-03-23 15:00
95 Prądniczanka Kraków Lot Balice 2019-03-23 15:00
96 Pogoń Miechów Przemsza Klucze 2019-03-23 15:00
97 Bibiczanka Bibice Piliczanka Pilica 2019-03-24 15:00
98 Nowa Proszowianka Orzeł Iwanowice 2019-03-24 15:30
kolejka 15 (30-03-2019/31-03-2019):
99 Nowa Proszowianka Przebój Wolbrom 2019-03-31 15:30
100 Orzeł Iwanowice Bibiczanka Bibice 2019-03-31 11:00
101 Piliczanka Pilica Pogoń Miechów 2019-03-31 11:00
102 Prądniczanka Kraków Przemsza Klucze 2019-03-30 15:00
103 Lot Balice Grębałowianka Kraków 2019-03-30 16:00
104 Sokół Kocmyrzów Spójnia Osiek-Zimnodół 2019-03-30 16:00
105 Zieleńczanka Zielonki Prądnik Sułoszowa 2019-03-30 15:30
kolejka 16 (06-04-2019/07-04-2019):
106 Przebój Wolbrom Zieleńczanka Zielonki 2019-04-06 16:00
107 Prądnik Sułoszowa Sokół Kocmyrzów 2019-04-07 16:00
108 Spójnia Osiek-Zimnodół Lot Balice 2019-04-06 16:00
109 Grębałowianka Kraków Przemsza Klucze 2019-04-06 16:00
110 Prądniczanka Kraków Piliczanka Pilica 2019-04-06 15:00
111 Pogoń Miechów Orzeł Iwanowice 2019-04-06 16:00
112 Bibiczanka Bibice Nowa Proszowianka 2019-04-07 16:00
kolejka 17 (13-04-2019/14-04-2019):
113 Bibiczanka Bibice Przebój Wolbrom 2019-04-14 16:00
114 Nowa Proszowianka Pogoń Miechów 2019-04-14 17:00
115 Prądniczanka Kraków Orzeł Iwanowice 2019-04-13 15:00
116 Piliczanka Pilica Grębałowianka Kraków 2019-04-14 11:00
117 Przemsza Klucze Spójnia Osiek-Zimnodół 2019-04-13 16:00
118 Lot Balice Prądnik Sułoszowa 2019-04-13 17:00
119 Sokół Kocmyrzów Zieleńczanka Zielonki 2019-04-13 17:00
kolejka 18 (20-04-2019/21-04-2019):
120 Sokół Kocmyrzów Przebój Wolbrom 2019-04-20 17:00
121 Zieleńczanka Zielonki Lot Balice 2019-04-20 11:00
122 Prądnik Sułoszowa Przemsza Klucze 2019-04-20 17:00
123 Spójnia Osiek-Zimnodół Piliczanka Pilica 2019-04-20 16:00
124 Grębałowianka Kraków Orzeł Iwanowice 2019-04-20 16:00
125 Prądniczanka Kraków Nowa Proszowianka 2019-04-20
126 Pogoń Miechów Bibiczanka Bibice 2019-04-20 15:00
kolejka 19 (27-04-2019/28-04-2019):
127 Pogoń Miechów Przebój Wolbrom
128 Prądniczanka Kraków Bibiczanka Bibice
129 Nowa Proszowianka Grębałowianka Kraków 2019-04-28 17:00
130 Orzeł Iwanowice Spójnia Osiek-Zimnodół 2019-04-28 11:00
131 Piliczanka Pilica Prądnik Sułoszowa
132 Przemsza Klucze Zieleńczanka Zielonki
133 Lot Balice Sokół Kocmyrzów
kolejka 20 (04-05-2019/05-05-2019):
134 Przebój Wolbrom Lot Balice
135 Sokół Kocmyrzów Przemsza Klucze
136 Zieleńczanka Zielonki Piliczanka Pilica
137 Prądnik Sułoszowa Orzeł Iwanowice 2019-05-05 17:00
138 Spójnia Osiek-Zimnodół Nowa Proszowianka
139 Grębałowianka Kraków Bibiczanka Bibice
140 Prądniczanka Kraków Pogoń Miechów
kolejka 21 (11-05-2019/12-05-2019):
141 Prądniczanka Kraków Przebój Wolbrom
142 Pogoń Miechów Grębałowianka Kraków
143 Bibiczanka Bibice Spójnia Osiek-Zimnodół 2019-05-12 17:00
144 Nowa Proszowianka Prądnik Sułoszowa 2019-05-12 17:00
145 Orzeł Iwanowice Zieleńczanka Zielonki
146 Piliczanka Pilica Sokół Kocmyrzów
147 Przemsza Klucze Lot Balice
kolejka 22 (18-05-2019/19-05-2019):
148 Przebój Wolbrom Przemsza Klucze
149 Lot Balice Piliczanka Pilica
150 Sokół Kocmyrzów Orzeł Iwanowice
151 Zieleńczanka Zielonki Nowa Proszowianka 2019-05-18 18:00
152 Prądnik Sułoszowa Bibiczanka Bibice 2019-05-18 17:00
153 Spójnia Osiek-Zimnodół Pogoń Miechów
154 Prądniczanka Kraków Grębałowianka Kraków
kolejka 23 (25-05-2019/26-05-2019):
155 Grębałowianka Kraków Przebój Wolbrom
156 Prądniczanka Kraków Spójnia Osiek-Zimnodół
157 Pogoń Miechów Prądnik Sułoszowa
158 Bibiczanka Bibice Zieleńczanka Zielonki 2019-05-26 17:00
159 Nowa Proszowianka Sokół Kocmyrzów 2019-05-26 17:00
160 Orzeł Iwanowice Lot Balice 2019-05-26 11:00
161 Piliczanka Pilica Przemsza Klucze
kolejka 24 (01-06-2019/02-06-2019):
162 Przebój Wolbrom Piliczanka Pilica
163 Przemsza Klucze Orzeł Iwanowice
164 Lot Balice Nowa Proszowianka
165 Sokół Kocmyrzów Bibiczanka Bibice
166 Zieleńczanka Zielonki Pogoń Miechów 2019-06-01 18:00
167 Prądniczanka Kraków Prądnik Sułoszowa
168 Spójnia Osiek-Zimnodół Grębałowianka Kraków
kolejka 25 (08-06-2019/09-06-2019):
169 Spójnia Osiek-Zimnodół Przebój Wolbrom
170 Grębałowianka Kraków Prądnik Sułoszowa
171 Prądniczanka Kraków Zieleńczanka Zielonki
172 Pogoń Miechów Sokół Kocmyrzów
173 Bibiczanka Bibice Lot Balice 2019-06-09 17:00
174 Nowa Proszowianka Przemsza Klucze 2019-06-09 17:00
175 Orzeł Iwanowice Piliczanka Pilica 2019-06-09 11:00
kolejka 26 (15-06-2019/16-06-2019):
176 Przebój Wolbrom Orzeł Iwanowice 2019-06-15 17:00
177 Piliczanka Pilica Nowa Proszowianka 2019-06-15 17:00
178 Przemsza Klucze Bibiczanka Bibice 2019-06-15 17:00
179 Lot Balice Pogoń Miechów 2019-06-15 17:00
180 Prądniczanka Kraków Sokół Kocmyrzów 2019-06-15 17:00
181 Zieleńczanka Zielonki Grębałowianka Kraków 2019-06-15 17:00
182 Prądnik Sułoszowa Spójnia Osiek-Zimnodół 2019-06-15 17:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty