Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2018/2019 > IV liga Małopolska grupa zachodnia 2018/2019
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Jutrzenka Giebułtów 15 35 26-8 10 5 0 7 17 13-3 5 2 0 8 18 13-5 5 3 0
2 Dalin Myślenice 15 32 40-18 10 2 3 8 16 22-8 5 1 2 7 16 18-10 5 1 1
3 Węgrzcanka Węgrzce W. 15 29 24-22 9 2 4 8 15 10-11 5 0 3 7 14 14-11 4 2 1
4 Słomniczanka Słomniki 15 26 29-22 8 2 5 9 17 17-11 5 2 2 6 9 12-11 3 0 3
5 LKS Jawiszowice 15 25 30-26 7 4 4 6 10 10-8 3 1 2 9 15 20-18 4 3 2
6 Pcimianka Pcim 15 24 23-14 7 3 5 7 10 7-7 3 1 3 8 14 16-7 4 2 2
7 Orzeł Ryczów 15 24 19-19 7 3 5 7 11 8-5 3 2 2 8 13 11-14 4 1 3
8 Clepardia Kraków 15 21 25-25 6 3 6 8 13 18-18 4 1 3 7 8 7-7 2 2 3
9 D&R Unia Oświęcim 15 21 25-23 6 3 6 7 11 12-9 3 2 2 8 10 13-14 3 1 4
10 Górnik Wieliczka 15 20 18-24 6 2 7 7 13 12-9 4 1 2 8 7 6-15 2 1 5
11 KS Olkusz 15 17 18-25 5 2 8 8 10 15-16 3 1 4 7 7 3-9 2 1 4
12 MKS Trzebinia 15 14 16-19 3 5 7 8 8 10-10 2 2 4 7 6 6-9 1 3 3
13 Wiślanka Grabie 15 14 16-22 3 5 7 7 9 10-10 2 3 2 8 5 6-12 1 2 5
14 Beskid Andrychów 15 12 13-31 4 0 11 7 9 8-11 3 0 4 8 3 5-20 1 0 7
15 Kaszowianka Kaszów 15 12 14-24 3 3 9 8 10 8-10 3 1 4 7 2 6-14 0 2 5
16 Orzeł Piaski Wielkie 15 10 10-24 2 4 9 8 10 10-10 2 4 2 7 0 0-14 0 0 7
Decyzją Komisji ds. Licencji Klubowych MZPN mecze rozgrywane na obiekcie Beskidu Andrychów w sezonie 2018/2019 będą się odbywały bez zorganizowanych grup kibiców drużyn przyjezdnych.
kolejka 1 (11-08-2018/12-08-2018):
1 Orzeł Piaski Wielkie 2-0 MKS Trzebinia 2018-08-12 17:00
2 KS Olkusz 0-3 LKS Jawiszowice 2018-08-11 11:00
Zmiana gospodarza na prośbę Jawiszowic
3 Kaszowianka Kaszów 1-1 Clepardia Kraków 2018-08-12 14:00
4 Słomniczanka Słomniki 7-1 Beskid Andrychów 2018-08-11 17:00
5 Węgrzcanka Węgrzce W. 1-2 Jutrzenka Giebułtów 2018-08-12 17:00
6 Dalin Myślenice 6-0 Orzeł Ryczów 2018-08-11 17:00
7 D&R Unia Oświęcim 4-0 Wiślanka Grabie 2018-08-12 17:30
8 Pcimianka Pcim 0-0 Górnik Wieliczka 2018-08-12 17:00
kolejka 2 (15-08-2018):
9 MKS Trzebinia 5-0 Górnik Wieliczka 2018-08-15 17:00
10 Wiślanka Grabie 1-1 Pcimianka Pcim 2018-08-15 17:00
11 Orzeł Ryczów 1-0 D&R Unia Oświęcim 2018-08-15 17:00
12 Jutrzenka Giebułtów 4-0 Dalin Myślenice 2018-08-15 11:00
13 Beskid Andrychów 0-2 Węgrzcanka Węgrzce W. 2018-08-15 17:30
14 Clepardia Kraków 4-2 Słomniczanka Słomniki 2018-08-15 11:00
15 KS Olkusz 5-2 Kaszowianka Kaszów 2018-08-15 17:30
16 Orzeł Piaski Wielkie 3-3 LKS Jawiszowice 2018-08-15 17:30
kolejka 3 (18-08-2018/19-08-2018):
17 MKS Trzebinia 1-3 LKS Jawiszowice 2018-08-18 11:00
Zmiana gospodarza na prośbę Jawiszowic
18 Kaszowianka Kaszów 3-0 Orzeł Piaski Wielkie 2018-08-19 14:00
19 Słomniczanka Słomniki 2-0 KS Olkusz 2018-08-19 17:00
20 Węgrzcanka Węgrzce W. 2-1 Clepardia Kraków 2018-08-19 17:00
21 Dalin Myślenice 3-1 Beskid Andrychów 2018-08-18 17:00
22 D&R Unia Oświęcim 0-2 Jutrzenka Giebułtów 2018-08-18 17:30
23 Pcimianka Pcim 2-1 Orzeł Ryczów 2018-08-19 16:30
24 Górnik Wieliczka 0-0 Wiślanka Grabie 2018-08-18 17:00
kolejka 4 (25-08-2018/26-08-2018):
25 MKS Trzebinia 1-1 Wiślanka Grabie 2018-08-25 11:00
26 Orzeł Ryczów 2-0 Górnik Wieliczka 2018-08-25 17:00
27 Jutrzenka Giebułtów 1-0 Pcimianka Pcim 2018-08-25 11:00
28 Beskid Andrychów 1-4 D&R Unia Oświęcim 2018-08-25 17:00
Decyzją Komisji ds. Licencji Klubowych MZPN mecze rozgrywane na obiekcie Beskidu Andrychów w sezonie 2018/2019 będą się odbywały bez zorganizowanych grup kibiców drużyn przyjezdnych.
29 Clepardia Kraków 2-6 Dalin Myślenice 2018-08-25 11:00
30 KS Olkusz 1-2 Węgrzcanka Węgrzce W. 2018-08-25 17:00
31 Orzeł Piaski Wielkie 0-2 Słomniczanka Słomniki 2018-08-25 17:00
Zmiana z 26.08 na 25.08.2018
32 LKS Jawiszowice 0-0 Kaszowianka Kaszów 2018-08-26 17:00
kolejka 5 (01-09-2018/02-09-2018):
33 Kaszowianka Kaszów 2-0 MKS Trzebinia 2018-09-02 14:00
34 Słomniczanka Słomniki 0-3 LKS Jawiszowice 2018-09-01 17:00
35 Węgrzcanka Węgrzce W. 1-0 Orzeł Piaski Wielkie 2018-09-02 11:00
Zmiana godziny z 16:00 na 12:00, a następnie z 12:00 na 11:00
36 Dalin Myślenice 2-1 KS Olkusz 2018-09-01 17:00
37 Clepardia Kraków 2-0 D&R Unia Oświęcim 2018-09-01 11:00
Za zgodą obu klubów zmiana gospodarza
38 Pcimianka Pcim 0-2 Beskid Andrychów 2018-09-02 16:30
39 Górnik Wieliczka 1-3 Jutrzenka Giebułtów 2018-09-01 17:00
40 Wiślanka Grabie 0-1 Orzeł Ryczów 2018-09-01 17:00
kolejka 6 (08-09-2018/09-09-2018):
41 MKS Trzebinia 1-3 Orzeł Ryczów 2018-09-08 16:00
42 Jutrzenka Giebułtów 1-0 Wiślanka Grabie 2018-09-08 11:00
43 Beskid Andrychów 2-3 Górnik Wieliczka 2018-09-08 16:30
44 Clepardia Kraków 0-3 Pcimianka Pcim 2018-09-08 11:00
45 KS Olkusz 2-4 D&R Unia Oświęcim 2018-09-08 17:00
46 Orzeł Piaski Wielkie 0-2 Dalin Myślenice 2018-09-06 17:00
47 LKS Jawiszowice 2-4 Węgrzcanka Węgrzce W. 2018-09-08 16:00
Zmiana z 9.09 na 8.08.2018
48 Kaszowianka Kaszów 2-1 Słomniczanka Słomniki 2018-09-09 14:00
kolejka 7 (15-09-2018/16-09-2018):
49 Słomniczanka Słomniki 1-1 MKS Trzebinia 2018-09-15 16:00
50 Węgrzcanka Węgrzce W. 2-1 Kaszowianka Kaszów 2018-09-15 16:00
51 Dalin Myślenice 5-1 LKS Jawiszowice 2018-09-16 16:30
52 D&R Unia Oświęcim 2-0 Orzeł Piaski Wielkie 2018-09-15 16:30
53 Pcimianka Pcim 0-1 KS Olkusz 2018-09-16 16:00
54 Górnik Wieliczka 1-0 Clepardia Kraków 2018-09-15 16:00
55 Wiślanka Grabie 1-0 Beskid Andrychów 2018-09-16 16:00
56 Orzeł Ryczów 0-1 Jutrzenka Giebułtów 2018-09-15 13:00
Zmiana godziny z 15:00 na 13:00, a następnie zmiana dnia z 16.09 na 15.09.2018
kolejka 8 (22-09-2018/23-09-2018):
57 MKS Trzebinia 0-0 Jutrzenka Giebułtów 2018-09-22 16:00
58 Beskid Andrychów 1-2 Orzeł Ryczów 2018-09-22 16:00
59 Clepardia Kraków 3-2 Wiślanka Grabie 2018-09-22 11:00
60 KS Olkusz 1-3 Górnik Wieliczka 2018-09-22 16:00
61 Orzeł Piaski Wielkie 1-1 Pcimianka Pcim 2018-09-23 16:00
Zmiana godziny z 12:00 na 16:00
62 LKS Jawiszowice 3-1 D&R Unia Oświęcim 2018-09-23 16:00
63 Kaszowianka Kaszów 0-1 Dalin Myślenice 2018-09-23 14:00
64 Słomniczanka Słomniki 3-0 Węgrzcanka Węgrzce W. 2018-09-22 15:00
kolejka 9 (29-09-2018/30-09-2018):
65 Węgrzcanka Węgrzce W. 1-3 MKS Trzebinia 2018-09-30 15:00
66 Dalin Myślenice 1-2 Słomniczanka Słomniki 2018-09-29 16:00
67 D&R Unia Oświęcim 2-1 Kaszowianka Kaszów 2018-09-29 16:00
68 Pcimianka Pcim 4-1 LKS Jawiszowice 2018-09-30 15:30
69 Górnik Wieliczka 2-0 Orzeł Piaski Wielkie 2018-09-29 16:00
70 Wiślanka Grabie 2-0 KS Olkusz 2018-09-29 16:00
71 Orzeł Ryczów 1-2 Clepardia Kraków 2018-09-30 15:00
72 Jutrzenka Giebułtów 3-0 Beskid Andrychów 2018-09-29 11:00
kolejka 10 (06-10-2018/07-10-2018):
73 MKS Trzebinia 2-0 Beskid Andrychów 2018-10-06 15:30
74 Clepardia Kraków 2-2 Jutrzenka Giebułtów 2018-10-06 11:00
75 KS Olkusz 1-1 Orzeł Ryczów 2018-10-06 15:30
76 Orzeł Piaski Wielkie 2-0 Wiślanka Grabie 2018-10-07 12:00
77 LKS Jawiszowice 1-0 Górnik Wieliczka 2018-10-07 15:30
78 Kaszowianka Kaszów 0-2 Pcimianka Pcim 2018-10-07 14:00
79 Słomniczanka Słomniki 0-0 D&R Unia Oświęcim 2018-10-06 15:00
80 Węgrzcanka Węgrzce W. 1-4 Dalin Myślenice 2018-10-07 11:00
Zmiana godziny z 14:00 na 12:00, a następnie z 12:00 na 11:00
kolejka 11 (13-10-2018/14-10-2018):
81 Dalin Myślenice 1-1 MKS Trzebinia 2018-10-13 11:00
Zmiana godziny z 15:00 na 11:00
82 D&R Unia Oświęcim 2-2 Węgrzcanka Węgrzce W. 2018-10-13 15:30
Na prośbę Unii zmiana godziny z 15:00 15:30
83 Słomniczanka Słomniki 2-6 Pcimianka Pcim 2018-10-13 14:00
Zmiana z 14.10 na 13.10.2018; za zgodą obu klubów zmiana gospodarza
84 Górnik Wieliczka 2-1 Kaszowianka Kaszów 2018-10-13 15:00
85 Wiślanka Grabie 2-2 LKS Jawiszowice 2018-10-14 15:00
86 Orzeł Ryczów 2-0 Orzeł Piaski Wielkie 2018-10-13 15:00
Zmiana z 14.10 na 13.10.2018
87 Jutrzenka Giebułtów 0-0 KS Olkusz 2018-10-13 11:00
88 Beskid Andrychów 1-0 Clepardia Kraków 2018-10-13 15:00
kolejka 12 (20-10-2018/21-10-2018):
89 MKS Trzebinia 0-2 Clepardia Kraków 2018-10-20 15:00
90 KS Olkusz 2-1 Beskid Andrychów 2018-10-20 15:00
91 Orzeł Piaski Wielkie 1-1 Jutrzenka Giebułtów 2018-10-21 12:00
92 LKS Jawiszowice 2-3 Orzeł Ryczów 2018-10-21 15:00
93 Kaszowianka Kaszów 0-3 Wiślanka Grabie 2018-10-21 14:00
94 Słomniczanka Słomniki 1-0 Górnik Wieliczka 2018-10-21 15:00
95 Węgrzcanka Węgrzce W. 1-0 Pcimianka Pcim 2018-10-21 15:00
96 Dalin Myślenice 1-2 D&R Unia Oświęcim 2018-10-20 15:00
kolejka 13 (27-10-2018/28-10-2018):
97 D&R Unia Oświęcim 1-1 MKS Trzebinia 2018-10-27 11:00
Zmiana godziny z 15:00 na 11:00
98 Pcimianka Pcim 0-2 Dalin Myślenice 2018-10-28 14:00
99 Górnik Wieliczka 2-3 Węgrzcanka Węgrzce W. 2018-10-27 15:00
100 Wiślanka Grabie 1-3 Słomniczanka Słomniki 2018-10-28 14:00
101 Orzeł Ryczów 1-1 Kaszowianka Kaszów 2018-10-27 14:00
102 Jutrzenka Giebułtów 1-1 LKS Jawiszowice 2018-10-27 11:00
103 Beskid Andrychów 1-0 Orzeł Piaski Wielkie 2018-10-27 15:00
104 Clepardia Kraków 3-0 KS Olkusz 2018-10-27 11:00
Wynik z boiska 2-1, po weryfikacji walkower 3-0 na korzyść Clepardii (w zespole KS Olkusz zagrał nieuprawniony zawodnik)
kolejka 14 (03-11-2018/04-11-2018):
105 MKS Trzebinia 0-1 KS Olkusz 2018-11-03 14:00
106 Orzeł Piaski Wielkie 1-1 Clepardia Kraków 2018-11-04 11:00
Zmiana godziny z 12:00 na 11:00
107 LKS Jawiszowice 2-0 Beskid Andrychów 2018-11-04 14:00
108 Kaszowianka Kaszów 0-2 Jutrzenka Giebułtów 2018-11-04 14:00
109 Słomniczanka Słomniki 1-0 Orzeł Ryczów 2018-11-03 13:00
110 Węgrzcanka Węgrzce W. 1-0 Wiślanka Grabie 2018-11-04 14:00
111 Dalin Myślenice 3-0 Górnik Wieliczka 2018-11-03 14:00
112 D&R Unia Oświęcim 1-3 Pcimianka Pcim 2018-11-03 14:00
kolejka 15 (10-11-2018/11-11-2018):
113 Pcimianka Pcim 1-0 MKS Trzebinia 2018-11-11 13:00
114 Górnik Wieliczka 4-2 D&R Unia Oświęcim 2018-11-10 13:30
115 Wiślanka Grabie 3-3 Dalin Myślenice 2018-11-10 13:30
116 Orzeł Ryczów 1-1 Węgrzcanka Węgrzce W. 2018-11-10 13:30
Zmiana z 11.11 na 10.11.2018
117 Jutrzenka Giebułtów 3-2 Słomniczanka Słomniki 2018-11-10 11:30
118 Beskid Andrychów 2-0 Kaszowianka Kaszów 2018-11-10 13:30
119 Clepardia Kraków 2-3 LKS Jawiszowice 2018-11-10 11:00
120 KS Olkusz 3-0 Orzeł Piaski Wielkie 2018-11-10 13:00
kolejka 16 (16-03-2019/17-03-2019):
121 LKS Jawiszowice KS Olkusz
122 MKS Trzebinia Orzeł Piaski Wielkie
123 Clepardia Kraków Kaszowianka Kaszów
124 Beskid Andrychów Słomniczanka Słomniki
125 Jutrzenka Giebułtów Węgrzcanka Węgrzce W.
126 Orzeł Ryczów Dalin Myślenice
127 Wiślanka Grabie D&R Unia Oświęcim
128 Górnik Wieliczka Pcimianka Pcim
kolejka 17 (23-03-2019/24-03-2019):
129 Górnik Wieliczka MKS Trzebinia
130 Pcimianka Pcim Wiślanka Grabie
131 D&R Unia Oświęcim Orzeł Ryczów
132 Dalin Myślenice Jutrzenka Giebułtów
133 Węgrzcanka Węgrzce W. Beskid Andrychów
134 Słomniczanka Słomniki Clepardia Kraków
135 Kaszowianka Kaszów KS Olkusz
136 LKS Jawiszowice Orzeł Piaski Wielkie
kolejka 18 (30-03-2019/31-03-2019):
137 LKS Jawiszowice MKS Trzebinia
138 Orzeł Piaski Wielkie Kaszowianka Kaszów
139 KS Olkusz Słomniczanka Słomniki
140 Clepardia Kraków Węgrzcanka Węgrzce W.
141 Beskid Andrychów Dalin Myślenice
142 Jutrzenka Giebułtów D&R Unia Oświęcim
143 Orzeł Ryczów Pcimianka Pcim
144 Wiślanka Grabie Górnik Wieliczka

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty