Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2018/2019 > Klasa Okręgowa Kraków II 2018/2019
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Wieczysta Kraków 1 3 4-1 1 0 0 0 0 0-0 0 0 0 1 3 4-1 1 0 0
2 Skawinka Skawina 1 3 3-0 1 0 0 0 0 0-0 0 0 0 1 3 3-0 1 0 0
3 Bronowianka Kraków 1 3 1-0 1 0 0 1 3 1-0 1 0 0 0 0 0-0 0 0 0
4 Wiślanie II Jaśkowice 1 1 2-2 0 1 0 1 1 2-2 0 1 0 0 0 0-0 0 0 0
5 Garbarnia II Kraków 1 1 2-2 0 1 0 1 1 2-2 0 1 0 0 0 0-0 0 0 0
6 Borek Kraków 1 1 2-2 0 1 0 0 0 0-0 0 0 0 1 1 2-2 0 1 0
7 Świt Krzeszowice 1 1 2-2 0 1 0 0 0 0-0 0 0 0 1 1 2-2 0 1 0
8 Błękitni Modlnica 1 1 1-1 0 1 0 1 1 1-1 0 1 0 0 0 0-0 0 0 0
9 Piast Wołowice 1 1 1-1 0 1 0 0 0 0-0 0 0 0 1 1 1-1 0 1 0
10 Iskra Radwanowice 1 0 0-1 0 0 1 0 0 0-0 0 0 0 1 0 0-1 0 0 1
11 Hutnik II Kraków 1 0 1-4 0 0 1 1 0 1-4 0 0 1 0 0 0-0 0 0 0
12 TS Węgrzce 1 0 0-3 0 0 1 1 0 0-3 0 0 1 0 0 0-0 0 0 0
kolejka 1 (15-08-2018):
1 TS Węgrzce 0-3 Skawinka Skawina 2018-08-15 11:00
2 Hutnik II Kraków 1-4 Wieczysta Kraków 2018-08-15 17:00
Mecz na sztucznej trawie przy ul. Ptaszyckiego
3 Wiślanie II Jaśkowice 2-2 Borek Kraków 2018-08-15 11:00
Zmiana godziny z 15:00 na 11:00
4 Błękitni Modlnica 1-1 Piast Wołowice 2018-08-15 17:30
5 Bronowianka Kraków 1-0 Iskra Radwanowice 2018-08-15 17:00
6 Prokocim Kraków Nadwiślan Kraków 2018-09-05 17:00
7 Garbarnia II Kraków 2-2 Świt Krzeszowice 2018-08-15 16:00
kolejka 2 (18-08-2018/19-08-2018):
8 Skawinka Skawina Świt Krzeszowice 2018-08-19 17:00
9 Nadwiślan Kraków Garbarnia II Kraków 2018-08-18 11:00
10 Iskra Radwanowice Prokocim Kraków 2018-08-18 17:00
11 Piast Wołowice Bronowianka Kraków 2018-08-19 16:00
12 Borek Kraków Błękitni Modlnica 2018-08-18 11:00
13 Wieczysta Kraków Wiślanie II Jaśkowice 2018-08-18 17:00
Zmiana z 19.08 na 18.08.2018
14 TS Węgrzce Hutnik II Kraków 2018-08-18 11:00
kolejka 3 (25-08-2018/26-08-2018):
15 Hutnik II Kraków Skawinka Skawina 2018-08-25 17:00
16 Wiślanie II Jaśkowice TS Węgrzce 2018-08-27 17:00
Zmiana z 26.08 na 27.08.2018
17 Błękitni Modlnica Wieczysta Kraków 2018-08-26 17:00
18 Bronowianka Kraków Borek Kraków 2018-08-25 17:00
19 Prokocim Kraków Piast Wołowice 2018-08-25 17:00
20 Garbarnia II Kraków Iskra Radwanowice 2018-08-26 17:00
Zmiana godziny z 11:00 na 17:00
21 Świt Krzeszowice Nadwiślan Kraków 2018-08-25 17:00
kolejka 4 (01-09-2018/02-09-2018):
22 Skawinka Skawina Nadwiślan Kraków 2018-09-01 17:00
23 Iskra Radwanowice Świt Krzeszowice 2018-09-01 17:00
24 Piast Wołowice Garbarnia II Kraków 2018-09-02 16:00
25 Borek Kraków Prokocim Kraków 2018-09-01 11:00
26 Wieczysta Kraków Bronowianka Kraków 2018-09-01 17:00
27 TS Węgrzce Błękitni Modlnica 2018-09-02 17:00
28 Hutnik II Kraków Wiślanie II Jaśkowice 2018-09-02 17:00
kolejka 5 (08-09-2018/09-09-2018):
29 Wiślanie II Jaśkowice Skawinka Skawina 2018-09-09 11:00
30 Błękitni Modlnica Hutnik II Kraków 2018-09-09 15:00
31 Bronowianka Kraków TS Węgrzce 2018-09-08 16:30
32 Prokocim Kraków Wieczysta Kraków 2018-09-08 17:00
33 Garbarnia II Kraków Borek Kraków 2018-09-09 11:00
34 Świt Krzeszowice Piast Wołowice 2018-09-08 17:00
35 Nadwiślan Kraków Iskra Radwanowice 2018-09-08 17:00
kolejka 6 (15-09-2018/16-09-2018):
36 Skawinka Skawina Iskra Radwanowice 2018-09-15 16:30
37 Piast Wołowice Nadwiślan Kraków 2018-09-16 16:00
38 Borek Kraków Świt Krzeszowice 2018-09-15 11:00
39 Wieczysta Kraków Garbarnia II Kraków 2018-09-15 16:30
40 TS Węgrzce Prokocim Kraków 2018-09-15 11:00
41 Hutnik II Kraków Bronowianka Kraków 2018-09-16 16:00
42 Wiślanie II Jaśkowice Błękitni Modlnica 2018-09-16 11:00
kolejka 7 (22-09-2018/23-09-2018):
43 Błękitni Modlnica Skawinka Skawina 2018-09-22 16:00
44 Bronowianka Kraków Wiślanie II Jaśkowice 2018-09-22 16:00
45 Prokocim Kraków Hutnik II Kraków 2018-09-22 16:00
46 Garbarnia II Kraków TS Węgrzce 2018-09-23 11:00
47 Świt Krzeszowice Wieczysta Kraków 2018-09-22 16:00
48 Nadwiślan Kraków Borek Kraków 2018-09-22 16:00
49 Iskra Radwanowice Piast Wołowice 2018-09-22 16:00
kolejka 8 (29-09-2018/30-09-2018):
50 Skawinka Skawina Piast Wołowice 2018-09-29 10:00
Za zgodą obu drużyn
51 Borek Kraków Iskra Radwanowice 2018-09-29 11:00
52 Wieczysta Kraków Nadwiślan Kraków 2018-09-29 16:00
53 TS Węgrzce Świt Krzeszowice 2018-09-29 11:00
54 Hutnik II Kraków Garbarnia II Kraków 2018-09-30 16:00
55 Wiślanie II Jaśkowice Prokocim Kraków 2018-09-30 11:00
56 Błękitni Modlnica Bronowianka Kraków 2018-09-29 16:00
kolejka 9 (06-10-2018/07-10-2018):
57 Bronowianka Kraków Skawinka Skawina 2018-10-06 15:30
58 Prokocim Kraków Błękitni Modlnica 2018-10-06 15:30
59 Garbarnia II Kraków Wiślanie II Jaśkowice 2018-10-07 11:00
60 Świt Krzeszowice Hutnik II Kraków 2018-10-06 15:30
61 Nadwiślan Kraków TS Węgrzce 2018-10-06 15:30
62 Iskra Radwanowice Wieczysta Kraków 2018-10-06 15:30
63 Piast Wołowice Borek Kraków 2018-10-07 15:30
kolejka 10 (13-10-2018/14-10-2018):
64 Skawinka Skawina Borek Kraków 2018-10-13 15:30
65 Wieczysta Kraków Piast Wołowice 2018-10-13 15:30
66 TS Węgrzce Iskra Radwanowice 2018-10-13 11:00
67 Hutnik II Kraków Nadwiślan Kraków 2018-10-13 15:00
68 Wiślanie II Jaśkowice Świt Krzeszowice 2018-10-14 11:00
69 Błękitni Modlnica Garbarnia II Kraków 2018-10-13 15:30
70 Bronowianka Kraków Prokocim Kraków 2018-10-13 15:00
kolejka 11 (20-10-2018/21-10-2018):
71 Prokocim Kraków Skawinka Skawina 2018-10-20 15:00
72 Garbarnia II Kraków Bronowianka Kraków 2018-10-21 11:00
73 Świt Krzeszowice Błękitni Modlnica 2018-10-20 15:00
74 Nadwiślan Kraków Wiślanie II Jaśkowice 2018-10-20 15:00
75 Iskra Radwanowice Hutnik II Kraków 2018-10-20 15:00
76 Piast Wołowice TS Węgrzce 2018-10-21 15:00
77 Borek Kraków Wieczysta Kraków 2018-10-20 11:00
kolejka 12 (27-10-2018/28-10-2018):
78 Skawinka Skawina Wieczysta Kraków 2018-10-27 15:00
79 TS Węgrzce Borek Kraków 2018-10-27 11:00
80 Hutnik II Kraków Piast Wołowice 2018-10-27 15:00
81 Wiślanie II Jaśkowice Iskra Radwanowice 2018-10-27 15:00
82 Błękitni Modlnica Nadwiślan Kraków 2018-10-27 15:00
83 Bronowianka Kraków Świt Krzeszowice 2018-10-27 15:00
84 Prokocim Kraków Garbarnia II Kraków 2018-10-27 15:00
kolejka 13 (03-11-2018/04-11-2018):
85 Garbarnia II Kraków Skawinka Skawina 2018-11-04 11:00
86 Świt Krzeszowice Prokocim Kraków 2018-11-03 14:00
87 Nadwiślan Kraków Bronowianka Kraków 2018-11-03 14:00
88 Iskra Radwanowice Błękitni Modlnica 2018-11-03 14:00
89 Piast Wołowice Wiślanie II Jaśkowice 2018-11-04 14:00
90 Borek Kraków Hutnik II Kraków 2018-11-03 11:00
91 Wieczysta Kraków TS Węgrzce 2018-11-03 14:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty