Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2018/2019 > III liga grupa 4 2018/2019
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Hutnik Kraków 17 35 35-21 11 2 4 9 19 22-11 6 1 2 8 16 13-10 5 1 2
2 Stal Rzeszów 17 34 38-14 9 7 1 9 23 25-5 7 2 0 8 11 13-9 2 5 1
3 NKP Podhale Nowy Targ 17 34 31-16 9 7 1 8 18 16-4 5 3 0 9 16 15-12 4 4 1
4 Wisła Puławy 17 31 18-13 9 4 4 9 15 7-5 4 3 2 8 16 11-8 5 1 2
5 Motor Lublin 17 30 28-18 7 9 1 8 18 16-7 5 3 0 9 12 12-11 2 6 1
6 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 17 27 28-22 6 9 2 9 19 14-5 5 4 0 8 8 14-17 1 5 2
7 Stal Kraśnik 17 25 30-23 7 4 6 9 15 17-8 4 3 2 8 10 13-15 3 1 4
8 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 17 24 27-22 6 6 5 9 11 10-10 3 2 4 8 13 17-12 3 4 1
9 Avia Świdnik 17 22 20-21 6 4 7 8 10 11-10 2 4 2 9 12 9-11 4 0 5
10 Wólczanka Wólka Pełkińska 17 21 24-18 5 6 6 8 8 17-12 2 2 4 9 13 7-6 3 4 2
11 Chełmianka Chełm 17 21 23-25 6 3 8 9 14 14-12 4 2 3 8 7 9-13 2 1 5
12 Wisła Sandomierz 17 21 19-26 6 3 8 8 14 11-8 4 2 2 9 7 8-18 2 1 6
13 Sokół Sieniawa 17 18 27-30 5 3 9 9 17 21-13 5 2 2 8 1 6-17 0 1 7
14 Wiślanie Jaśkowice 17 18 23-36 4 6 7 8 12 13-15 3 3 2 9 6 10-21 1 3 5
15 Czarni Połaniec 17 16 19-30 4 4 9 9 14 14-13 4 2 3 8 2 5-17 0 2 6
16 Spartakus Aureus Daleszyce 17 13 13-29 3 4 10 8 12 10-10 3 3 2 9 1 3-19 0 1 8
17 Podlasie Biała Podl. 17 13 16-36 3 4 10 8 1 5-24 0 1 7 9 12 11-12 3 3 3
18 Soła Oświęcim 17 12 16-35 3 3 11 8 8 8-12 2 2 4 9 4 8-23 1 1 7
kolejka 1 (11-08-2018/12-08-2018):
1 Wisła Puławy 1-0 Wisła Sandomierz 2018-08-11 17:00
2 Czarni Połaniec 0-2 Podlasie Biała Podl. 2018-08-11 17:00
3 Hutnik Kraków 2-1 Spartakus Aureus Daleszyce 2018-08-11 17:00
4 Sokół Sieniawa 2-1 Soła Oświęcim 2018-08-12 17:00
5 Stal Kraśnik 2-0 Avia Świdnik 2018-08-11 17:00
6 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 1-1 Motor Lublin 2018-08-11 17:00
7 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2-1 Wiślanie Jaśkowice 2018-08-11 17:00
8 Stal Rzeszów 2-1 Wólczanka Wólka Pełkińska 2018-08-11 17:00
9 Chełmianka Chełm 2-1 NKP Podhale Nowy Targ 2018-08-11 17:30
kolejka 2 (15-08-2018):
10 Wisła Sandomierz 3-3 NKP Podhale Nowy Targ 2018-08-15 17:00
11 Wólczanka Wólka Pełkińska 1-2 Chełmianka Chełm 2018-08-15 17:00
12 Wiślanie Jaśkowice 1-5 Stal Rzeszów 2018-08-15 17:00
13 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 0-0 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2018-08-15 17:00
14 Avia Świdnik 0-1 Motor Lublin 2018-08-15 17:00
15 Soła Oświęcim 3-0 Stal Kraśnik 2018-08-15 12:00
16 Spartakus Aureus Daleszyce 2-1 Sokół Sieniawa 2018-08-15 17:00
17 Podlasie Biała Podl. 1-4 Hutnik Kraków 2018-08-15 12:00
18 Wisła Puławy 0-0 Czarni Połaniec 2018-08-15 17:00
kolejka 3 (18-08-2018/19-08-2018):
19 Czarni Połaniec 2-1 Wisła Sandomierz 2018-08-19 17:00
20 Hutnik Kraków 0-1 Wisła Puławy 2018-08-19 17:00
21 Sokół Sieniawa 3-1 Podlasie Biała Podl. 2018-08-19 17:00
22 Stal Kraśnik 5-0 Spartakus Aureus Daleszyce 2018-08-19 17:00
23 Motor Lublin 1-1 Soła Oświęcim 2018-08-18 19:00
24 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 0-1 Avia Świdnik 2018-08-19 17:00
25 Stal Rzeszów 5-0 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2018-08-19 17:00
26 Chełmianka Chełm 2-0 Wiślanie Jaśkowice 2018-08-19 15:30
27 NKP Podhale Nowy Targ 2-1 Wólczanka Wólka Pełkińska 2018-08-18 17:00
kolejka 4 (25-08-2018/26-08-2018):
28 Wisła Sandomierz 0-0 Wólczanka Wólka Pełkińska 2018-08-25 16:00
29 Wiślanie Jaśkowice 2-2 NKP Podhale Nowy Targ 2018-08-25 17:00
30 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 3-1 Chełmianka Chełm 2018-08-25 17:00
31 Avia Świdnik 3-1 Stal Rzeszów 2018-09-05 17:00
Za zgodą obu klubów mecz przełożony na 5.09.2018
32 Soła Oświęcim 0-3 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2018-08-25 17:00
33 Spartakus Aureus Daleszyce 1-3 Motor Lublin 2018-08-26 17:00
34 Podlasie Biała Podl. 0-3 Stal Kraśnik 2018-08-25 17:00
na stadionie w Piszczacu, ul. Cmentarna 15 (bez zorganizowanych grup kibiców gości)
35 Wisła Puławy 2-0 Sokół Sieniawa 2018-08-25 17:00
36 Czarni Połaniec 0-1 Hutnik Kraków 2018-08-26 17:00
kolejka 5 (29-08-2018):
37 Hutnik Kraków 2-1 Wisła Sandomierz 2018-08-29 17:00
38 Sokół Sieniawa 2-0 Czarni Połaniec 2018-08-29 17:00
39 Stal Kraśnik 2-4 Wisła Puławy 2018-08-29 17:00
40 Motor Lublin 3-1 Podlasie Biała Podl. 2018-08-29 19:00
41 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 1-0 Spartakus Aureus Daleszyce 2018-08-29 17:00
42 Stal Rzeszów 3-0 Soła Oświęcim 2018-08-29 17:00
43 Chełmianka Chełm 3-1 Avia Świdnik 2018-08-29 17:30
44 NKP Podhale Nowy Targ 0-0 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2018-08-29 17:00
45 Wólczanka Wólka Pełkińska 1-1 Wiślanie Jaśkowice 2018-08-29 17:00
kolejka 6 (01-09-2018/02-09-2018):
46 Wisła Sandomierz 2-1 Wiślanie Jaśkowice 2018-09-02 17:00
47 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 0-0 Wólczanka Wólka Pełkińska 2018-09-01 17:00
48 Avia Świdnik 2-2 NKP Podhale Nowy Targ 2018-09-01 13:00
49 Soła Oświęcim 1-1 Chełmianka Chełm 2018-09-01 17:00
50 Spartakus Aureus Daleszyce 1-1 Stal Rzeszów 2018-09-01 16:00
51 Podlasie Biała Podl. 0-3 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2018-09-01 16:00
stadion w Piszczacu, ul. Cmentarna 15
52 Wisła Puławy 0-0 Motor Lublin 2018-09-02 17:00
53 Czarni Połaniec 2-1 Stal Kraśnik 2018-09-01 17:00
54 Hutnik Kraków 3-1 Sokół Sieniawa 2018-09-01 17:00
kolejka 7 (08-09-2018/09-09-2018):
55 Sokół Sieniawa 3-4 Wisła Sandomierz 2018-09-09 16:00
56 Stal Kraśnik 2-0 Hutnik Kraków 2018-09-09 16:00
57 Motor Lublin 4-2 Czarni Połaniec 2018-09-12 20:00
Zmiana z 8.09 na 12.09.2018
58 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2-2 Wisła Puławy 2018-09-08 16:00
59 Stal Rzeszów 2-2 Podlasie Biała Podl. 2018-09-08 16:00
60 Chełmianka Chełm 1-1 Spartakus Aureus Daleszyce 2018-09-08 17:00
Zmiana z 9.09 na 8.09.2018
61 NKP Podhale Nowy Targ 7-1 Soła Oświęcim 2018-09-08 16:00
62 Wólczanka Wólka Pełkińska 1-2 Avia Świdnik 2018-09-08 16:00
63 Wiślanie Jaśkowice 2-2 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2018-09-08 13:00
kolejka 8 (15-09-2018/16-09-2018):
64 Wisła Sandomierz 2-0 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2018-09-16 16:00
65 Avia Świdnik 1-2 Wiślanie Jaśkowice 2018-09-15 13:00
66 Soła Oświęcim 0-1 Wólczanka Wólka Pełkińska 2018-09-15 16:00
67 Spartakus Aureus Daleszyce 1-1 NKP Podhale Nowy Targ 2018-09-15 16:00
68 Podlasie Biała Podl. 0-4 Chełmianka Chełm 2018-09-15 13:00
Stadion w Piszczacu, ul. Cmentarna 15
69 Wisła Puławy 0-2 Stal Rzeszów 2018-09-15 16:00
70 Czarni Połaniec 2-2 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2018-09-15 16:00
71 Hutnik Kraków 5-3 Motor Lublin 2018-09-15 16:00
72 Sokół Sieniawa 5-1 Stal Kraśnik 2018-09-16 16:00
kolejka 9 (22-09-2018/23-09-2018):
73 Stal Kraśnik 3-0 Wisła Sandomierz 2018-09-23 16:00
74 Motor Lublin 2-1 Sokół Sieniawa 2018-09-22 18:00
75 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 0-1 Hutnik Kraków 2018-09-23 16:00
76 Stal Rzeszów 3-0 Czarni Połaniec 2018-09-22 16:00
77 Chełmianka Chełm 1-0 Wisła Puławy 2018-09-23 15:30
78 NKP Podhale Nowy Targ 1-0 Podlasie Biała Podl. 2018-09-22 15:00
79 Wólczanka Wólka Pełkińska 5-0 Spartakus Aureus Daleszyce 2018-09-22 16:00
80 Wiślanie Jaśkowice 2-1 Soła Oświęcim 2018-09-22 16:00
81 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 3-0 Avia Świdnik 2018-09-22 16:00
kolejka 10 (29-09-2018/30-09-2018):
82 Wisła Sandomierz 0-3 Avia Świdnik 2018-09-29 15:00
83 Soła Oświęcim 2-2 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2018-09-29 12:00
84 Spartakus Aureus Daleszyce 2-0 Wiślanie Jaśkowice 2018-09-29 16:00
85 Podlasie Biała Podl. 1-1 Wólczanka Wólka Pełkińska 2018-09-29 15:00
Mecz na stadionie w Białej Podlaskiej, ul. Sidorska 105
86 Wisła Puławy 0-1 NKP Podhale Nowy Targ 2018-09-30 16:00
87 Czarni Połaniec 2-0 Chełmianka Chełm 2018-09-29 15:00
Zmiana z 30.09 na 29.09.2018 z godz. 16:00 na 14:00; następnie na prośbę Chełmianki zmiana godziny z 14:00 na 15:00
88 Hutnik Kraków 1-1 Stal Rzeszów 2018-09-29 16:00
89 Sokół Sieniawa 3-3 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2018-09-30 16:00
90 Stal Kraśnik 0-0 Motor Lublin 2018-09-30 16:00
kolejka 11 (06-10-2018/07-10-2018):
91 Motor Lublin 1-1 Wisła Sandomierz 2018-10-06 18:00
92 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 0-2 Stal Kraśnik 2018-10-06 19:29
93 Stal Rzeszów 3-0 Sokół Sieniawa 2018-10-06 15:00
94 Chełmianka Chełm 1-2 Hutnik Kraków 2018-10-07 15:30
95 NKP Podhale Nowy Targ 3-0 Czarni Połaniec 2018-10-06 15:00
96 Wólczanka Wólka Pełkińska 1-2 Wisła Puławy 2018-10-06 15:00
97 Wiślanie Jaśkowice 1-2 Podlasie Biała Podl. 2018-10-06 13:00
98 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2-1 Spartakus Aureus Daleszyce 2018-10-06 15:00
99 Avia Świdnik 1-0 Soła Oświęcim 2018-10-07 13:00
kolejka 12 (13-10-2018/14-10-2018):
100 Wisła Sandomierz 3-0 Soła Oświęcim 2018-10-14 15:00
101 Spartakus Aureus Daleszyce 0-2 Avia Świdnik 2018-10-13 15:00
102 Podlasie Biała Podl. 1-5 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2018-10-13 12:00
Zmiana godziny z 15:00 na 12:00
103 Wisła Puławy 2-2 Wiślanie Jaśkowice 2018-10-14 15:00
104 Czarni Połaniec 0-1 Wólczanka Wólka Pełkińska 2018-10-13 15:00
105 Hutnik Kraków 0-1 NKP Podhale Nowy Targ 2018-10-13 15:00
Zmiana z 14.10 na 13.10.2018
106 Sokół Sieniawa 2-1 Chełmianka Chełm 2018-10-14 15:00
107 Stal Kraśnik 2-2 Stal Rzeszów 2018-10-14 15:00
108 Motor Lublin 2-0 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2018-10-13 17:00
kolejka 13 (20-10-2018/21-10-2018):
109 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 3-0 Wisła Sandomierz 2018-10-20 19:29
110 Stal Rzeszów 2-2 Motor Lublin 2018-10-20 15:00
111 Chełmianka Chełm 1-3 Stal Kraśnik 2018-10-20 15:30
112 NKP Podhale Nowy Targ 1-0 Sokół Sieniawa 2018-10-20 14:00
113 Wólczanka Wólka Pełkińska 5-1 Hutnik Kraków 2018-10-20 14:00
114 Wiślanie Jaśkowice 2-1 Czarni Połaniec 2018-10-20 15:00
115 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2-0 Wisła Puławy 2018-10-20 15:00
116 Avia Świdnik 1-1 Podlasie Biała Podl. 2018-10-20 15:00
117 Soła Oświęcim 1-0 Spartakus Aureus Daleszyce 2018-10-20 15:00
kolejka 14 (27-10-2018/28-10-2018):
118 Wisła Sandomierz 1-0 Spartakus Aureus Daleszyce 2018-10-27 14:00
119 Podlasie Biała Podl. 2-3 Soła Oświęcim 2018-10-27 12:00
120 Wisła Puławy 1-0 Avia Świdnik 2018-10-27 15:00
121 Czarni Połaniec 4-4 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2018-10-27 13:00
Zmiana z 28.10 na 27.10.2018 z godz. 14:00 na 13:00
122 Hutnik Kraków 8-2 Wiślanie Jaśkowice 2018-10-27 14:00
123 Sokół Sieniawa 0-1 Wólczanka Wólka Pełkińska 2018-10-28 13:00
Zmian godziny z 15:00 na 14:00 z uwagi na zmianę czasu, a następnie z 14:00 na 13:00
124 Stal Kraśnik 0-1 NKP Podhale Nowy Targ 2018-10-27 12:00
Zmiana godziny z 14:00 na 12:00
125 Motor Lublin 2-0 Chełmianka Chełm 2018-10-27 16:00
126 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 0-0 Stal Rzeszów 2018-10-27 19:29
kolejka 15 (03-11-2018/04-11-2018):
127 Stal Rzeszów 3-0 Wisła Sandomierz 2018-11-03 14:00
128 Chełmianka Chełm 3-3 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2018-11-03 14:00
Zmiana z 4.11 na 3.11.2018; mecz na Stadionie Miejskim w Chełmie
129 NKP Podhale Nowy Targ 1-1 Motor Lublin 2018-11-03 13:00
130 Wólczanka Wólka Pełkińska 1-1 Stal Kraśnik 2018-11-03 13:00
131 Wiślanie Jaśkowice 2-1 Sokół Sieniawa 2018-11-03 14:00
132 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 0-0 Hutnik Kraków 2018-11-03 11:00
133 Avia Świdnik 1-1 Czarni Połaniec 2018-11-03 14:00
134 Soła Oświęcim 0-1 Wisła Puławy 2018-11-03 14:00
135 Spartakus Aureus Daleszyce 1-1 Podlasie Biała Podl. 2018-11-03 14:00
kolejka 16 (10-11-2018/11-11-2018):
136 Wisła Sandomierz 0-1 Podlasie Biała Podl. 2018-11-11 13:00
137 Wisła Puławy 1-0 Spartakus Aureus Daleszyce 2018-11-10 15:00
138 Czarni Połaniec 2-1 Soła Oświęcim 2018-11-10 13:00
139 Hutnik Kraków 1-0 Avia Świdnik 2018-11-10 13:00
Zmiana z 11.11 na 10.11.218
140 Sokół Sieniawa 1-1 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2018-11-10 14:00
Zmiana z 11.11 na 10.11.2018
141 Stal Kraśnik 1-1 Wiślanie Jaśkowice 2018-11-10 13:00
142 Motor Lublin 1-1 Wólczanka Wólka Pełkińska 2018-11-10 19:18
143 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2-3 NKP Podhale Nowy Targ 2018-11-10 13:00
144 Stal Rzeszów 2-0 Chełmianka Chełm 2018-11-10 13:30
kolejka 17 (17-11-2018/18-11-2018):
145 Chełmianka Chełm 0-1 Wisła Sandomierz 2018-11-17 13:30
146 NKP Podhale Nowy Targ 1-1 Stal Rzeszów 2018-11-17 13:00
147 Wólczanka Wólka Pełkińska 2-3 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2018-11-17 13:00
148 Wiślanie Jaśkowice 1-1 Motor Lublin 2018-11-17 13:00
149 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 3-2 Stal Kraśnik 2018-11-17 13:00
150 Avia Świdnik 2-2 Sokół Sieniawa 2018-11-17 13:00
151 Soła Oświęcim 1-4 Hutnik Kraków 2018-11-17 14:00
152 Spartakus Aureus Daleszyce 2-1 Czarni Połaniec 2018-11-18 14:00
153 Podlasie Biała Podl. 0-1 Wisła Puławy 2018-11-17 13:00
kolejka 18 (09-03-2019/10-03-2019):
154 Motor Lublin Orlęta-Spomlek Radzyń Podl.
155 Wisła Sandomierz Wisła Puławy
156 Podlasie Biała Podl. Czarni Połaniec
157 Spartakus Aureus Daleszyce Hutnik Kraków
158 Soła Oświęcim Sokół Sieniawa
159 Avia Świdnik Stal Kraśnik
160 Wiślanie Jaśkowice KSZO 1929 Ostrowiec Św.
161 Wólczanka Wólka Pełkińska Stal Rzeszów
162 NKP Podhale Nowy Targ Chełmianka Chełm
kolejka 19 (16-03-2019/17-03-2019):
163 NKP Podhale Nowy Targ Wisła Sandomierz
164 Chełmianka Chełm Wólczanka Wólka Pełkińska
165 Stal Rzeszów Wiślanie Jaśkowice
166 KSZO 1929 Ostrowiec Św. Orlęta-Spomlek Radzyń Podl.
167 Motor Lublin Avia Świdnik
168 Stal Kraśnik Soła Oświęcim
169 Sokół Sieniawa Spartakus Aureus Daleszyce
170 Hutnik Kraków Podlasie Biała Podl.
171 Czarni Połaniec Wisła Puławy
kolejka 20 (23-03-2019/24-03-2019):
172 Wisła Sandomierz Czarni Połaniec
173 Wisła Puławy Hutnik Kraków
174 Podlasie Biała Podl. Sokół Sieniawa
175 Spartakus Aureus Daleszyce Stal Kraśnik
176 Soła Oświęcim Motor Lublin
177 Avia Świdnik KSZO 1929 Ostrowiec Św.
178 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. Stal Rzeszów
179 Wiślanie Jaśkowice Chełmianka Chełm
180 Wólczanka Wólka Pełkińska NKP Podhale Nowy Targ
kolejka 21 (30-03-2019/31-03-2019):
181 Wólczanka Wólka Pełkińska Wisła Sandomierz
182 NKP Podhale Nowy Targ Wiślanie Jaśkowice
183 Chełmianka Chełm Orlęta-Spomlek Radzyń Podl.
184 Stal Rzeszów Avia Świdnik
185 KSZO 1929 Ostrowiec Św. Soła Oświęcim
186 Motor Lublin Spartakus Aureus Daleszyce
187 Stal Kraśnik Podlasie Biała Podl.
188 Sokół Sieniawa Wisła Puławy
189 Hutnik Kraków Czarni Połaniec

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty