Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2018/2019 > Małopolska Liga Trampkarzy (2005) 2018/2019
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Sandecja Nowy Sącz 16 43 63-15 14 1 1 8 22 40-9 7 1 0 8 21 23-6 7 0 1
2 Cracovia 17 39 103-17 13 0 4 8 18 47-9 6 0 2 9 21 56-8 7 0 2
3 Górnik Wieliczka 17 31 25-24 10 1 6 8 15 12-13 5 0 3 9 16 13-11 5 1 3
4 Hutnik Kraków 17 30 45-21 9 3 5 8 16 25-6 5 1 2 9 14 20-15 4 2 3
5 Tarnovia 17 30 38-20 9 3 5 9 13 14-11 4 1 4 8 17 24-9 5 2 1
6 AP 21 Kraków 16 25 37-35 8 1 7 6 9 16-14 3 0 3 10 16 21-21 5 1 4
7 Podhale Nowy Targ 14 22 35-33 7 1 6 8 15 23-15 5 0 3 6 7 12-18 2 1 3
8 Szkoła Futbolu Staniątki 17 20 42-57 6 2 9 8 11 21-17 3 2 3 9 9 21-40 3 0 6
9 Krakus Nowa Huta 17 17 21-47 5 2 10 9 13 16-22 4 1 4 8 4 5-25 1 1 6
10 Pcimianka 16 16 32-57 5 1 10 9 13 25-22 4 1 4 7 3 7-35 1 0 6
11 Limanovia 15 14 29-54 4 2 9 9 10 19-28 3 1 5 6 4 10-26 1 1 4
12 Borek Kraków 16 12 18-67 3 3 10 9 8 14-39 2 2 5 7 4 4-28 1 1 5
13 Wisła Czarny Dunajec 17 6 16-63 2 0 15 7 3 7-23 1 0 6 10 3 9-40 1 0 9
Przed startem rozgrywek wycofał się Progres Kraków. 13 lutego 2019 r. Krakus Nowa Huta wycofał drużynę z rozgrywek (wiosną przeciwnicy będą otrzymywać walkowery). 18 kwietnia 2019 r. Pcimianka wycofała się z rozgrywek (przeciwnicy będą otrzymywać walkowery)
kolejka 1 (18-08-2018/19-08-2018):
1 Borek Kraków 1-4 AP 21 Kraków 2018-08-22 10:00
2 Cracovia Wisła Czarny Dunajec 2018-08-18 12:00
wynik z boiska 11-1; po weryfikacji obustronny walkower po 0-3
3 Górnik Wieliczka 3-1 Tarnovia 2018-08-18 10:00
4 Hutnik Kraków 4-0 Szkoła Futbolu Staniątki 2018-11-10 15:00
Zmiana godziny z 10:00 na 15:00
5 Krakus Nowa Huta 2-1 Sandecja Nowy Sącz 2018-09-18 17:30
Zmiana godziny z 17:00 na 17:30; mecz na boisku Krakusa, os. Szkolne 39
6 Limanovia Progres Krakow
Mecz odwołany, bowiem Progres wycofał się z rozgrywek
7 Pcimianka 5-0 Podhale Nowy Targ 2018-08-22 10:00
kolejka 2 (25-08-2018/26-08-2018):
8 Podhale Nowy Targ 1-4 AP 21 Kraków 2018-08-27 13:00
Zmiana gospodarza za zgodą obu drużyn
9 Pcimianka pauza
10 Sandecja Nowy Sącz 9-1 Limanovia 2018-08-25 12:30
Zmiana godziny z 10:00 na 12:30
11 Szkoła Futbolu Staniątki 6-1 Krakus Nowa Huta 2018-08-26 15:00
12 Tarnovia 2-0 Hutnik Kraków 2018-09-26 17:00
Zmiana z 25.08 na 26.09.2018
13 Wisła Czarny Dunajec 1-3 Górnik Wieliczka 2018-08-27 17:00
14 Borek Kraków 0-16 Cracovia 2018-08-27 10:00
kolejka 3 (29-08-2018):
15 Cracovia 5-0 AP 21 Kraków 2018-09-06 19:00
16 Górnik Wieliczka 1-0 Borek Kraków 2018-08-29 15:00
17 Hutnik Kraków 6-1 Wisła Czarny Dunajec 2018-10-03 16:30
Zmiana z 29.08 na 3.10.2018
18 Krakus Nowa Huta 0-8 Tarnovia 2018-08-29 17:30
19 Limanovia 8-2 Szkoła Futbolu Staniątki 2018-09-13 16:30
20 Pcimianka 2-6 Sandecja Nowy Sącz 2018-08-29 10:00
21 Podhale Nowy Targ pauza
kolejka 4 (01-09-2018/02-09-2018):
22 AP 21 Kraków pauza
23 Sandecja Nowy Sącz 7-2 Podhale Nowy Targ 2018-09-02 12:00
24 Szkoła Futbolu Staniątki 2-3 Pcimianka 2018-09-01 10:00
mecz na boisku Iskry Zakrzów
25 Tarnovia 1-2 Limanovia 2018-09-02 10:00
26 Wisła Czarny Dunajec 3-1 Krakus Nowa Huta 2018-09-01 10:00
27 Borek Kraków 0-5 Hutnik Kraków
28 Cracovia 0-3 Górnik Wieliczka 2018-09-01 12:00
Wynik z boiska 9-1 dla Cracovii, po weryfikacji walkower 3-0 na korzyść Górnika
kolejka 5 (08-09-2018/09-09-2018):
29 Górnik Wieliczka 3-1 AP 21 Kraków 2018-09-08 11:00
30 Hutnik Kraków 1-0 Cracovia 2018-09-08 16:30
Brak sędziów, zawody prowadzili trenerzy
31 Krakus Nowa Huta 5-0 Borek Kraków 2018-09-09 10:00
32 Limanovia 2-1 Wisła Czarny Dunajec 2018-09-08 10:00
33 Pcimianka 1-3 Tarnovia 2018-09-08 17:30
34 Podhale Nowy Targ 6-1 Szkoła Futbolu Staniątki 2018-09-09 10:00
35 Sandecja Nowy Sącz pauza
kolejka 6 (15-09-2018/16-09-2018):
36 AP 21 Kraków 0-4 Sandecja Nowy Sącz 2018-09-15 10:00
37 Szkoła Futbolu Staniątki pauza
38 Tarnovia 1-1 Podhale Nowy Targ 2018-09-15 11:30
39 Pcimianka 6-1 Wisła Czarny Dunajec 2018-09-15 10:00
Zmiana gospodarza, mecz w Pcimiu
40 Borek Kraków 3-3 Limanovia 2018-09-16 13:00
41 Cracovia 5-0 Krakus Nowa Huta 2018-09-15 12:00
42 Górnik Wieliczka 0-2 Hutnik Kraków 2018-09-16 10:00
kolejka 7 (22-09-2018/23-09-2018):
43 Hutnik Kraków 0-1 AP 21 Kraków 2018-10-24 16:30
Mecz się nie odbył z uwagi na zalane po deszczu boisko; nowy termin: 24.10.2018
44 Krakus Nowa Huta 0-0 Górnik Wieliczka 2018-09-21 15:00
Mecz na sztucznej trawie Areny Lekkoatletycznej w Wieliczce, ul. Bogucka 6 (gospodarzem Krakus)
45 Limanovia 1-7 Cracovia 2018-09-22 12:30
46 Pcimianka 5-1 Borek Kraków 2018-09-23 10:00
Zmiana godziny z 17:00 na 10:00
47 Podhale Nowy Targ 6-2 Wisła Czarny Dunajec 2018-09-22 10:00
48 Tarnovia pauza
49 Sandecja Nowy Sącz 6-3 Szkoła Futbolu Staniątki 2018-09-23 10:00
kolejka 8 (29-09-2018/30-09-2018):
50 AP 21 Kraków 3-1 Szkoła Futbolu Staniątki 2018-09-29 10:00
51 Tarnovia 1-2 Sandecja Nowy Sącz 2018-09-29 10:00
52 Wisła Czarny Dunajec pauza
53 Borek Kraków 3-6 Podhale Nowy Targ 2018-09-30 12:00
54 Cracovia 10-2 Pcimianka 2018-09-30 15:00
55 Limanovia 1-2 Górnik Wieliczka 2018-09-30 11:00
Zmiana gospodarza i daty z 29.09 na 30.09.2018
56 Hutnik Kraków 1-1 Krakus Nowa Huta 2018-09-29 10:00
kolejka 9 (06-10-2018/07-10-2018):
57 Krakus Nowa Huta 4-1 AP 21 Kraków 2018-10-07 12:00
58 Limanovia 0-6 Hutnik Kraków 2018-10-06 13:30
59 Pcimianka 3-0 Górnik Wieliczka 2018-10-07 16:00
60 Podhale Nowy Targ 0-7 Cracovia 2018-10-07 11:00
61 Borek Kraków pauza
62 Sandecja Nowy Sącz 3-0 Wisła Czarny Dunajec 2018-10-07 12:00
Goście nie stawili się na zawody i sędzia odgwizdał walkower
63 Szkoła Futbolu Staniątki 1-4 Tarnovia 2018-10-06 10:00
kolejka 10 (13-10-2018/14-10-2018):
64 AP 21 Kraków 0-3 Tarnovia 2018-10-16 14:30
Zmiana z 13.10 na 16.10.2018. Wynik z boiska 4-2, po weryfikacji walkower 3-0 na korzyść Tarnovii za grę w AP 21 nieuprawnionego zawodnika
65 Wisła Czarny Dunajec 0-3 Szkoła Futbolu Staniątki 2018-10-13 11:00
66 Borek Kraków 1-4 Sandecja Nowy Sącz 2018-10-13 13:00
67 Cracovia pauza
68 Górnik Wieliczka 2-0 Podhale Nowy Targ 2018-10-14 10:00
69 Hutnik Kraków 7-2 Pcimianka 2018-10-13 16:30
70 Krakus Nowa Huta 5-3 Limanovia 2018-10-13 12:30
kolejka 11 (20-10-2018/21-10-2018):
71 Limanovia 1-3 AP 21 Kraków 2018-10-20 12:30
72 Pcimianka 1-2 Krakus Nowa Huta 2018-10-20 14:00
Zmiana godziny z 10:00 na 14:00
73 Podhale Nowy Targ 3-0 Hutnik Kraków 2018-10-21 11:00
74 Górnik Wieliczka pauza
75 Sandecja Nowy Sącz 3-1 Cracovia 2018-10-20 10:00
76 Szkoła Futbolu Staniątki 1-1 Borek Kraków 2018-10-21 10:00
Zmiana godziny z 13:00 na 10:00 (mecz na boisku Iskry Zakrzów)
77 Tarnovia 1-0 Wisła Czarny Dunajec 2018-10-24 15:30
Zmiana z 20.10 na 24.10.2018
kolejka 12 (27-10-2018/28-10-2018):
78 AP 21 Kraków 10-1 Wisła Czarny Dunajec 2018-10-27 10:00
79 Borek Kraków 1-1 Tarnovia 2018-10-27 13:00
80 Cracovia 13-1 Szkoła Futbolu Staniątki 2018-10-27 16:00
81 Górnik Wieliczka 0-1 Sandecja Nowy Sącz 2018-11-10 17:00
Z powodu złego stanu boiska mecz się nie odbył; nowy termin to 10.11.2018 (zmiana godziny z 14:00 na 17:00)
82 Hutnik Kraków pauza
83 Krakus Nowa Huta 0-3 Podhale Nowy Targ 2018-10-28 10:30
Wynik z boiska 2-0 dla Krakusa, po weryfikacji walkower 3-0 dla Podhala (w zespole Krakusa zagrał nieuprawniony zawodnik)
84 Limanovia 3-0 Pcimianka 2018-10-28 11:00
kolejka 13 (03-11-2018/04-11-2018):
85 Pcimianka 2-2 AP 21 Kraków 2018-11-04 14:00
86 Podhale Nowy Targ 4-0 Limanovia 2018-11-04 11:00
87 Krakus Nowa Huta pauza
88 Sandecja Nowy Sącz 2-2 Hutnik Kraków 2018-11-03 10:00
89 Szkoła Futbolu Staniątki 2-3 Górnik Wieliczka 2018-11-04 13:00
90 Tarnovia 2-4 Cracovia 2018-11-03 10:00
91 Wisła Czarny Dunajec 1-2 Borek Kraków 2018-11-05 15:00
Zmiana z 3.11 na 5.11.2015
kolejka 14 (23-03-2019/24-03-2019):
92 AP 21 Kraków Borek Kraków 2019-05-18 10:00
93 Wisła Czarny Dunajec 0-8 Cracovia 2019-03-23 11:00
94 Tarnovia 0-2 Górnik Wieliczka 2019-03-23 10:00
95 Szkoła Futbolu Staniątki 2-2 Hutnik Kraków 2019-03-24 10:00
96 Sandecja Nowy Sącz 3-0 Krakus Nowa Huta
walkower
97 Limanovia pauza
98 Podhale Nowy Targ 3-0 Pcimianka 2019-03-23 10:00
walkower - drużyna z Pcimia nie stawiła się na zawody
kolejka 15 (30-03-2019/31-03-2019):
99 AP 21 Kraków Podhale Nowy Targ 2019-06-04 14:00
Zmiana z 1.04 na 4.06.2019
100 Pcimianka pauza
101 Limanovia 0-4 Sandecja Nowy Sącz 2019-03-31 10:00
102 Krakus Nowa Huta 0-3 Szkoła Futbolu Staniątki
walkower
103 Hutnik Kraków 0-1 Tarnovia 2019-03-30 10:00
104 Górnik Wieliczka 3-0 Wisła Czarny Dunajec 2019-03-31 09:00
Za zgodą obu klubów mecz o godz. 9:00; wynik z boiska 2-0 dla Górnika, po weryfikacji walkower 3-0 dla Górnika (gra nieuprawnionego zawodnika)
105 Cracovia 9-0 Borek Kraków 2019-03-31 11:00
kolejka 16 (06-04-2019/07-04-2019):
106 AP 21 Kraków 1-5 Cracovia 2019-04-06 14:00
107 Borek Kraków 2-0 Górnik Wieliczka 2019-04-07 10:00
108 Wisła Czarny Dunajec 1-3 Hutnik Kraków 2019-04-06 11:00
109 Tarnovia 3-0 Krakus Nowa Huta
walkower
110 Szkoła Futbolu Staniątki 4-1 Limanovia 2019-04-06 10:00
111 Sandecja Nowy Sącz 7-0 Pcimianka 2019-04-07 10:00
Na boisku wynik 7-1, a po weryfikacji walkower 7-0 (gra nieuprawnionego zawodnika w Pcimiance)
112 Podhale Nowy Targ pauza
kolejka 17 (13-04-2019/14-04-2019):
113 AP 21 Kraków pauza
114 Podhale Nowy Targ 0-1 Sandecja Nowy Sącz 2019-04-13 10:00
115 Pcimianka 0-7 Szkoła Futbolu Staniątki 2019-04-13 13:00
116 Limanovia 3-3 Tarnovia 2019-04-14 11:00
117 Krakus Nowa Huta 0-3 Wisła Czarny Dunajec
walkower
118 Hutnik Kraków 6-0 Borek Kraków 2019-04-13 10:00
119 Górnik Wieliczka 0-8 Cracovia 2019-04-14 10:30
kolejka 18 (20-04-2019):
120 AP 21 Kraków 2-0 Górnik Wieliczka 2019-04-18 11:00
121 Cracovia 5-0 Hutnik Kraków 2019-04-20 11:00
122 Borek Kraków 3-0 Krakus Nowa Huta
Walkower
123 Wisła Czarny Dunajec Limanovia 2019-05-09 18:00
Zmiana z 21.04 na 18.04.2019, , a następnie na 9.05.2019 z powodu powołań na turniej Akademii Młodych Orłów w Suchej Beskidzkiej
124 Tarnovia 3-0 Pcimianka 2019-04-18
Walkower 3-0, drużyna Pcimianka wycofała się z rozgrywek 18 kwietnia 2019 r.
125 Szkoła Futbolu Staniątki Podhale Nowy Targ 2019-05-29 18:00
Zmiana z 17.04 na 29.05.2019
126 Sandecja Nowy Sącz pauza
kolejka 19 (27-04-2019/28-04-2019):
127 Sandecja Nowy Sącz AP 21 Kraków 2019-04-27 11:00
128 Szkoła Futbolu Staniątki pauza
129 Podhale Nowy Targ Tarnovia 2019-04-27 10:00
130 Wisła Czarny Dunajec Pcimianka 2019-04-28 17:30
131 Limanovia Borek Kraków 2019-04-28 15:00
Zmiana godziny z 10:00 na 15:00
132 Krakus Nowa Huta Cracovia
133 Hutnik Kraków Górnik Wieliczka 2019-04-27 10:00
kolejka 20 (04-05-2019/05-05-2019):
134 AP 21 Kraków Hutnik Kraków
135 Górnik Wieliczka Krakus Nowa Huta
136 Cracovia Limanovia 2019-05-05 12:30
Zmiana z 4.05 na 5.05.2019
137 Borek Kraków Pcimianka 2019-05-05 13:00
138 Wisła Czarny Dunajec Podhale Nowy Targ 2019-05-04 11:00
139 Tarnovia pauza
140 Szkoła Futbolu Staniątki Sandecja Nowy Sącz 2019-05-05 13:00
kolejka 21 (11-05-2019/12-05-2019):
141 Szkoła Futbolu Staniątki 3-2 AP 21 Kraków 2019-03-31 10:00
142 Sandecja Nowy Sącz Tarnovia 2019-05-11 10:00
143 Wisła Czarny Dunajec pauza
144 Podhale Nowy Targ Borek Kraków 2019-05-11 11:00
145 Pcimianka Cracovia 2019-05-12 10:00
146 Górnik Wieliczka Limanovia 2019-05-12 10:30
147 Krakus Nowa Huta Hutnik Kraków
kolejka 22 (18-05-2019/19-05-2019):
148 AP 21 Kraków Krakus Nowa Huta
149 Hutnik Kraków Limanovia 2019-05-18 12:00
150 Górnik Wieliczka Pcimianka 2019-05-18 18:00
151 Cracovia Podhale Nowy Targ 2019-05-18 11:00
152 Borek Kraków pauza
153 Wisła Czarny Dunajec Sandecja Nowy Sącz 2019-05-18 10:00
154 Tarnovia Szkoła Futbolu Staniątki 2019-05-18 10:00
kolejka 23 (25-05-2019/26-05-2019):
155 Tarnovia AP 21 Kraków 2019-05-25 10:00
156 Szkoła Futbolu Staniątki Wisła Czarny Dunajec 2019-05-25 10:00
157 Sandecja Nowy Sącz Borek Kraków 2019-05-26 13:00
158 Cracovia pauza
159 Podhale Nowy Targ Górnik Wieliczka 2019-05-26 10:00
160 Pcimianka Hutnik Kraków 2019-05-25 13:00
161 Limanovia Krakus Nowa Huta
kolejka 24 (01-06-2019/02-06-2019):
162 AP 21 Kraków Limanovia
163 Krakus Nowa Huta Pcimianka
164 Hutnik Kraków Podhale Nowy Targ 2019-06-01 10:00
165 Górnik Wieliczka pauza
166 Cracovia Sandecja Nowy Sącz 2019-06-01 10:00
167 Borek Kraków Szkoła Futbolu Staniątki 2019-06-01 10:00
168 Wisła Czarny Dunajec Tarnovia 2019-06-01 11:00
kolejka 25 (08-06-2019/09-06-2019):
169 Wisła Czarny Dunajec 1-3 AP 21 Kraków 2019-04-13 10:00
Zmiana z 9.06 na 13.04.2019
170 Tarnovia Borek Kraków 2019-06-10 16:30
Zmiana z 9.06 na 10.06.2019
171 Szkoła Futbolu Staniątki Cracovia 2019-06-08 10:00
172 Sandecja Nowy Sącz Górnik Wieliczka 2019-06-08 11:00
173 Hutnik Kraków pauza
174 Podhale Nowy Targ Krakus Nowa Huta
175 Pcimianka Limanovia 2019-06-09 10:00
Zmiana z 8.06 na 9.06.2019
kolejka 26 (15-06-2019/16-06-2019):
176 AP 21 Kraków Pcimianka 2019-06-16 11:00
177 Limanovia Podhale Nowy Targ 2019-06-15 11:00
Zmiana z 16.05 na 15.05.2019
178 PAUZA pauza
179 Hutnik Kraków Sandecja Nowy Sącz 2019-06-15 10:00
180 Górnik Wieliczka Szkoła Futbolu Staniątki 2019-06-16 11:00
181 Cracovia Tarnovia 2019-06-15 11:00
182 Borek Kraków Wisła Czarny Dunajec 2019-06-16 11:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty