Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2018/2019 > Małopolska Liga Trampkarzy (2005) 2018/2019
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Sandecja Nowy Sącz 9 24 42-12 8 0 1 4 12 25-6 4 0 0 5 12 17-6 4 0 1
2 Górnik Wieliczka 10 22 17-9 7 1 2 5 12 9-4 4 0 1 5 10 8-5 3 1 1
3 Hutnik Kraków 8 19 28-6 6 1 1 4 10 15-4 3 1 0 4 9 13-2 3 0 1
4 Cracovia 9 18 50-10 6 0 3 5 9 20-8 3 0 2 4 9 30-2 3 0 1
5 Pcimianka 9 15 29-30 5 0 4 6 12 22-11 4 0 2 3 3 7-19 1 0 2
6 Krakus Nowa Huta 10 14 19-28 4 2 4 6 13 16-13 4 1 1 4 1 3-15 0 1 3
7 Tarnovia 8 13 21-10 4 1 3 4 4 5-5 1 1 2 4 9 16-5 3 0 1
8 Podhale Nowy Targ 9 10 22-32 3 1 5 4 6 13-14 2 0 2 5 4 9-18 1 1 3
9 Limanovia 9 10 21-36 3 1 5 5 6 12-18 2 0 3 4 4 9-18 1 1 2
10 AP 21 Kraków 7 9 13-19 3 0 4 2 3 3-5 1 0 1 5 6 10-14 2 0 3
11 Szkoła Futbolu Staniątki 8 6 19-31 2 0 6 3 3 9-8 1 0 2 5 3 10-23 1 0 4
12 Wisła Czarny Dunajec 9 3 9-33 1 0 8 3 3 4-7 1 0 2 6 0 5-26 0 0 6
13 Borek Kraków 9 1 9-49 0 1 8 6 1 8-38 0 1 5 3 0 1-11 0 0 3
kolejka 1 (18-08-2018/19-08-2018):
1 Borek Kraków 1-4 AP 21 Kraków 2018-08-22 10:00
2 Cracovia Wisła Czarny Dunajec 2018-08-18 12:00
wynik z boiska 11-1; po weryfikacji obustronny walkower po 0-3
3 Górnik Wieliczka 3-1 Tarnovia 2018-08-18 10:00
4 Hutnik Kraków Szkoła Futbolu Staniątki 2018-11-10 10:00
5 Krakus Nowa Huta 2-1 Sandecja Nowy Sącz 2018-09-18 17:30
Zmiana godziny z 17:00 na 17:30; mecz na boisku Krakusa, os. Szkolne 39
6 Limanovia Progres Krakow
Mecz odwołany, bowiem Progres wycofał się z rozgrywek
7 Pcimianka 5-0 Podhale Nowy Targ 2018-08-22 10:00
kolejka 2 (25-08-2018/26-08-2018):
8 Podhale Nowy Targ 1-4 AP 21 Kraków 2018-08-27 13:00
Zmiana gospodarza za zgodą obu drużyn
9 Pcimianka pauza
10 Sandecja Nowy Sącz 9-1 Limanovia 2018-08-25 12:30
Zmiana godziny z 10:00 na 12:30
11 Szkoła Futbolu Staniątki 6-1 Krakus Nowa Huta 2018-08-26 15:00
12 Tarnovia 2-0 Hutnik Kraków 2018-09-26 17:00
Zmiana z 25.08 na 26.09.2018
13 Wisła Czarny Dunajec 1-3 Górnik Wieliczka 2018-08-27 17:00
14 Borek Kraków 0-16 Cracovia 2018-08-27 10:00
kolejka 3 (29-08-2018):
15 Cracovia 5-0 AP 21 Kraków 2018-09-06 19:00
16 Górnik Wieliczka 1-0 Borek Kraków 2018-08-29 15:00
17 Hutnik Kraków 6-1 Wisła Czarny Dunajec 2018-10-03 16:30
Zmiana z 29.08 na 3.10.2018
18 Krakus Nowa Huta 0-8 Tarnovia 2018-08-29 17:30
19 Limanovia 8-2 Szkoła Futbolu Staniątki 2018-09-13 16:30
20 Pcimianka 2-6 Sandecja Nowy Sącz 2018-08-29 10:00
21 Podhale Nowy Targ pauza
kolejka 4 (01-09-2018/02-09-2018):
22 AP 21 Kraków pauza
23 Sandecja Nowy Sącz 7-2 Podhale Nowy Targ 2018-09-02 12:00
24 Szkoła Futbolu Staniątki 2-3 Pcimianka 2018-09-01 10:00
mecz na boisku Iskry Zakrzów
25 Tarnovia 1-2 Limanovia 2018-09-02 10:00
26 Wisła Czarny Dunajec 3-1 Krakus Nowa Huta 2018-09-01 10:00
27 Borek Kraków 0-5 Hutnik Kraków
28 Cracovia 0-3 Górnik Wieliczka 2018-09-01 12:00
Wynik z boiska 9-1 dla Cracovii, po weryfikacji walkower 3-0 na korzyść Górnika
kolejka 5 (08-09-2018/09-09-2018):
29 Górnik Wieliczka 3-1 AP 21 Kraków 2018-09-08 11:00
30 Hutnik Kraków 1-0 Cracovia 2018-09-08 16:30
Brak sędziów, zawody prowadzili trenerzy
31 Krakus Nowa Huta 5-0 Borek Kraków 2018-09-09 10:00
32 Limanovia 2-1 Wisła Czarny Dunajec 2018-09-08 10:00
33 Pcimianka 1-3 Tarnovia 2018-09-08 17:30
34 Podhale Nowy Targ 6-1 Szkoła Futbolu Staniątki 2018-09-09 10:00
35 Sandecja Nowy Sącz pauza
kolejka 6 (15-09-2018/16-09-2018):
36 AP 21 Kraków 0-4 Sandecja Nowy Sącz 2018-09-15 10:00
37 Szkoła Futbolu Staniątki pauza
38 Tarnovia 1-1 Podhale Nowy Targ 2018-09-15 11:30
39 Pcimianka 6-1 Wisła Czarny Dunajec 2018-09-15 10:00
Zmiana gospodarza, mecz w Pcimiu
40 Borek Kraków 3-3 Limanovia 2018-09-16 13:00
41 Cracovia 5-0 Krakus Nowa Huta 2018-09-15 12:00
42 Górnik Wieliczka 0-2 Hutnik Kraków 2018-09-16 10:00
kolejka 7 (22-09-2018/23-09-2018):
43 Hutnik Kraków AP 21 Kraków 2018-10-24 16:30
Mecz się nie odbył z uwagi na zalane po deszczu boisko; nowy termin: 24.10.2018
44 Krakus Nowa Huta 0-0 Górnik Wieliczka 2018-09-21 15:00
Mecz na sztucznej trawie Areny Lekkoatletycznej w Wieliczce, ul. Bogucka 6 (gospodarzem Krakus)
45 Limanovia 1-7 Cracovia 2018-09-22 12:30
46 Pcimianka 5-1 Borek Kraków 2018-09-23 10:00
Zmiana godziny z 17:00 na 10:00
47 Podhale Nowy Targ 6-2 Wisła Czarny Dunajec 2018-09-22 10:00
48 Tarnovia pauza
49 Sandecja Nowy Sącz 6-3 Szkoła Futbolu Staniątki 2018-09-23 10:00
kolejka 8 (29-09-2018/30-09-2018):
50 AP 21 Kraków 3-1 Szkoła Futbolu Staniątki 2018-09-29 10:00
51 Tarnovia 1-2 Sandecja Nowy Sącz 2018-09-29 10:00
52 Wisła Czarny Dunajec pauza
53 Borek Kraków 3-6 Podhale Nowy Targ 2018-09-30 12:00
54 Cracovia 10-2 Pcimianka 2018-09-30 15:00
55 Limanovia 1-2 Górnik Wieliczka 2018-09-30 11:00
Zmiana gospodarza i daty z 29.09 na 30.09.2018
56 Hutnik Kraków 1-1 Krakus Nowa Huta 2018-09-29 10:00
kolejka 9 (06-10-2018/07-10-2018):
57 Krakus Nowa Huta 4-1 AP 21 Kraków 2018-10-07 12:00
58 Limanovia 0-6 Hutnik Kraków 2018-10-06 13:30
59 Pcimianka 3-0 Górnik Wieliczka 2018-10-07 16:00
60 Podhale Nowy Targ 0-7 Cracovia 2018-10-07 11:00
61 Borek Kraków pauza
62 Sandecja Nowy Sącz 3-0 Wisła Czarny Dunajec 2018-10-07 12:00
Goście nie stawili się na zawody i sędzia odgwizdał walkower
63 Szkoła Futbolu Staniątki 1-4 Tarnovia 2018-10-06 10:00
kolejka 10 (13-10-2018/14-10-2018):
64 AP 21 Kraków Tarnovia 2018-10-16 14:30
Zmiana z 13.10 na 16.10.2018
65 Wisła Czarny Dunajec 0-3 Szkoła Futbolu Staniątki 2018-10-13 11:00
66 Borek Kraków 1-4 Sandecja Nowy Sącz 2018-10-13 13:00
67 Cracovia pauza
68 Górnik Wieliczka 2-0 Podhale Nowy Targ 2018-10-14 10:00
69 Hutnik Kraków 7-2 Pcimianka 2018-10-13 16:30
70 Krakus Nowa Huta 5-3 Limanovia 2018-10-13 12:30
kolejka 11 (20-10-2018/21-10-2018):
71 Limanovia AP 21 Kraków 2018-10-20 12:30
72 Pcimianka Krakus Nowa Huta 2018-10-20 14:00
Zmiana godziny z 10:00 na 14:00
73 Podhale Nowy Targ Hutnik Kraków 2018-10-21 11:00
74 Górnik Wieliczka pauza
75 Sandecja Nowy Sącz Cracovia 2018-10-20 10:00
76 Szkoła Futbolu Staniątki Borek Kraków 2018-10-21 13:00
77 Tarnovia Wisła Czarny Dunajec 2018-10-20 12:00
kolejka 12 (27-10-2018/28-10-2018):
78 AP 21 Kraków Wisła Czarny Dunajec 2018-10-27 10:00
79 Borek Kraków Tarnovia 2018-10-27 13:00
80 Cracovia Szkoła Futbolu Staniątki 2018-10-27 12:00
81 Górnik Wieliczka Sandecja Nowy Sącz 2018-10-28 13:00
82 Hutnik Kraków pauza
83 Krakus Nowa Huta Podhale Nowy Targ 2018-10-28 10:00
84 Limanovia Pcimianka 2018-10-28 11:00
kolejka 13 (03-11-2018/04-11-2018):
85 Pcimianka AP 21 Kraków 2018-11-04 14:00
86 Podhale Nowy Targ Limanovia 2018-11-04 11:00
87 Krakus Nowa Huta pauza
88 Sandecja Nowy Sącz Hutnik Kraków 2018-11-03 10:00
89 Szkoła Futbolu Staniątki Górnik Wieliczka 2018-11-04 13:00
90 Tarnovia Cracovia 2018-11-03 10:00
91 Wisła Czarny Dunajec Borek Kraków 2018-11-03 10:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty