Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2018/2019 > Małopolska Liga Trampkarzy (2004) 1 liga wiosna 2018/2019
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Sandecja Nowy Sącz 7 19 15-3 6 1 0 4 10 7-3 3 1 0 3 9 8-0 3 0 0
2 Okocimski Brzesko 6 15 16-5 5 0 1 3 9 8-1 3 0 0 3 6 8-4 2 0 1
3 Unia Oświęcim 6 9 10-9 2 3 1 3 7 6-4 2 1 0 3 2 4-5 0 2 1
4 AS Progres Kraków 6 8 11-10 2 2 2 4 7 9-7 2 1 1 2 1 2-3 0 1 1
5 Dunajec Nowy Sącz 7 7 16-15 2 1 4 3 4 7-5 1 1 1 4 3 9-10 1 0 3
6 Tarnovia 6 7 5-12 2 1 3 4 6 4-7 2 0 2 2 1 1-5 0 1 1
7 Unia Tarnów 6 4 10-17 1 1 4 2 1 5-9 0 1 1 4 3 5-8 1 0 3
8 Glinik Gorlice 6 1 3-15 0 1 5 2 0 0-4 0 0 2 4 1 3-11 0 1 3
kolejka 1 (16-03-2019/17-03-2019):
1 Sandecja Nowy Sącz 2-0 Okocimski Brzesko 2019-03-16 11:00
2 AS Progres Kraków 2-1 Dunajec Nowy Sącz 2019-03-16 10:00
3 Tarnovia 3-1 Unia Tarnów 2019-03-17 10:00
4 Unia Oświęcim 2-1 Glinik Gorlice 2019-03-16 12:00
kolejka 2 (23-03-2019/24-03-2019):
5 Okocimski Brzesko 2-0 Glinik Gorlice 2019-03-24 10:00
6 Unia Tarnów 3-3 Unia Oświęcim 2019-03-23 10:00
7 Dunajec Nowy Sącz 1-1 Tarnovia 2019-03-23 10:00
8 Sandecja Nowy Sącz 2-1 AS Progres Kraków 2019-03-24 11:00
Zmiana z 23.03 na 24.03.2019
kolejka 3 (30-03-2019/31-03-2019):
9 AS Progres Kraków 2-5 Okocimski Brzesko 2019-03-30 10:00
10 Tarnovia 0-3 Sandecja Nowy Sącz 2019-03-30 10:00
11 Unia Oświęcim 3-2 Dunajec Nowy Sącz 2019-03-30 15:00
Zmiana godziny z 12:00 na 15:00
12 Glinik Gorlice 0-2 Unia Tarnów 2019-03-30 10:00
kolejka 4 (06-04-2019/07-04-2019):
13 Okocimski Brzesko 3-1 Unia Tarnów 2019-04-07 10:00
14 Dunajec Nowy Sącz 6-1 Glinik Gorlice 2019-04-06 10:00
15 Sandecja Nowy Sącz 1-1 Unia Oświęcim 2019-04-06 12:00
16 AS Progres Kraków 4-0 Tarnovia 2019-04-06 10:00
kolejka 5 (13-04-2019/14-04-2019):
17 Tarnovia 0-3 Okocimski Brzesko 2019-04-13 12:30
18 Unia Oświęcim 1-1 AS Progres Kraków 2019-04-13 10:00
19 Glinik Gorlice 0-2 Sandecja Nowy Sącz 2019-04-13 10:00
20 Unia Tarnów 2-6 Dunajec Nowy Sącz 2019-04-12 18:30
Zmiana z 13.04 na 12.04.2019
kolejka 6 (20-04-2019):
21 Okocimski Brzesko 3-0 Dunajec Nowy Sącz 2019-04-17 17:00
22 Sandecja Nowy Sącz 2-1 Unia Tarnów 2019-04-18 17:00
Zmiana z 20.04 na 18.04.2019
23 AS Progres Kraków 1-1 Glinik Gorlice 2019-04-20 16:00
24 Tarnovia 1-0 Unia Oświęcim 2019-04-18 10:00
Zmiana z 20.04 na 18.04.2019
kolejka 7 (27-04-2019/28-04-2019):
25 Unia Oświęcim Okocimski Brzesko 2019-04-27 10:00
26 Glinik Gorlice Tarnovia 2019-04-27 10:00
27 Unia Tarnów AS Progres Kraków 2019-04-27 10:00
28 Dunajec Nowy Sącz 0-3 Sandecja Nowy Sącz 2019-04-23 13:30
Zmiana godziny z 12:00 na 13:30
kolejka 8 (01-05-2019):
29 Okocimski Brzesko Sandecja Nowy Sącz 2019-04-30 17:00
30 Dunajec Nowy Sącz AS Progres Kraków 2019-05-01 13:30
31 Unia Tarnów Tarnovia 2019-05-01 10:00
32 Glinik Gorlice Unia Oświęcim 2019-04-30 17:00
Zmiana z 1.05 na 30.04.2019
kolejka 9 (04-05-2019/05-05-2019):
33 Glinik Gorlice Okocimski Brzesko 2019-05-05 10:00
Zmiana z 4.05 na 5.05.2019
34 Unia Oświęcim Unia Tarnów 2019-05-04 10:00
35 Tarnovia Dunajec Nowy Sącz 2019-05-04 15:30
36 AS Progres Kraków Sandecja Nowy Sącz 2019-05-04 11:00
kolejka 10 (11-05-2019/12-05-2019):
37 Okocimski Brzesko AS Progres Kraków 2019-05-12 10:00
38 Sandecja Nowy Sącz Tarnovia 2019-05-11 12:00
39 Dunajec Nowy Sącz Unia Oświęcim 2019-05-11 11:00
40 Unia Tarnów Glinik Gorlice 2019-05-11 14:00
Zmiana godziny z 10:00 na 14:00
kolejka 11 (18-05-2019/19-05-2019):
41 Unia Tarnów Okocimski Brzesko 2019-05-18 10:45
Zmiana godziny z 10:00 na 10:45
42 Glinik Gorlice Dunajec Nowy Sącz 2019-05-18 10:00
43 Unia Oświęcim Sandecja Nowy Sącz 2019-05-18 11:00
44 Tarnovia AS Progres Kraków 2019-05-19 15:00
Zmiana z 18.05 na 19.05.2019
kolejka 12 (25-05-2019/26-05-2019):
45 Okocimski Brzesko Tarnovia 2019-05-26 10:00
46 AS Progres Kraków Unia Oświęcim 2019-05-25 11:00
47 Sandecja Nowy Sącz Glinik Gorlice 2019-05-25 11:00
48 Dunajec Nowy Sącz Unia Tarnów 2019-05-25 10:00
kolejka 13 (01-06-2019/02-06-2019):
49 Dunajec Nowy Sącz Okocimski Brzesko 2019-06-01 10:00
50 Unia Tarnów Sandecja Nowy Sącz 2019-06-01 10:00
51 Glinik Gorlice AS Progres Kraków 2019-06-01 12:00
52 Unia Oświęcim Tarnovia 2019-06-01 11:00
kolejka 14 (08-06-2019/09-06-2019):
53 Okocimski Brzesko Unia Oświęcim 2019-06-09 11:00
54 Tarnovia Glinik Gorlice 2019-06-09 11:00
55 AS Progres Kraków Unia Tarnów 2019-06-09 11:00
56 Sandecja Nowy Sącz Dunajec Nowy Sącz 2019-06-09 11:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty