Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2018/2019 > III liga kobiet 2018/2019
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 KKPN Iskra Brzezinka 11 31 33-7 10 1 0 6 16 18-5 5 1 0 5 15 15-2 5 0 0
2 Football Success Academy Kraków 11 29 38-8 9 2 0 6 16 23-4 5 1 0 5 13 15-4 4 1 0
3 Bronowianka Kraków 11 24 52-13 8 0 3 7 15 36-7 5 0 2 4 9 16-6 3 0 1
4 Podgórze Kraków 11 20 40-17 6 2 3 6 13 20-5 4 1 1 5 7 20-12 2 1 2
5 Górnik Wieliczka 11 19 22-18 6 1 4 7 13 15-12 4 1 2 4 6 7-6 2 0 2
6 Pogorzanka Pogorzyce 11 18 23-32 6 0 5 5 9 9-11 3 0 2 6 9 14-21 3 0 3
7 Olimpia Osieczany 11 15 29-28 5 0 6 7 9 25-20 3 0 4 4 6 4-8 2 0 2
8 Puszcza Niepołomice 11 14 15-20 4 2 5 6 6 6-10 2 0 4 5 8 9-10 2 2 1
9 Tuchovia Tuchów 11 9 13-42 3 0 8 5 3 7-23 1 0 4 6 6 6-19 2 0 4
10 Rysy II Bukowina Tatrz. 11 9 20-54 3 0 8 5 6 13-13 2 0 3 6 3 7-41 1 0 5
11 Prądniczanka II Kraków 11 3 16-35 1 0 10 0 0 0-0 0 0 0 11 3 16-35 1 0 10
12 Piast Skawina 11 3 14-41 1 0 10 6 3 11-22 1 0 5 5 0 3-19 0 0 5
Przed startem ligi zrezygnowała Victoria Gaj; jej miejsce zajęły Rysy II Bukowina Tatrzańska
kolejka 1 (25-08-2018/26-08-2018):
1 Bronowianka Kraków 18-2 Rysy II Bukowina Tatrz. 2018-08-26 12:00
2 Football Success Academy Kraków 5-0 Tuchovia Tuchów 2018-08-26 16:00
3 Górnik Wieliczka 2-2 Puszcza Niepołomice 2018-08-26 13:00
4 KKPN Iskra Brzezinka 2-1 Prądniczanka II Kraków 2018-08-25 11:00
5 Olimpia Osieczany 3-6 Pogorzanka Pogorzyce 2018-08-26 11:00
6 Piast Skawina 5-4 Podgórze Kraków 2018-08-26 10:00
kolejka 2 (01-09-2018/02-09-2018):
7 Rysy II Bukowina Tatrz. 1-4 Podgórze Kraków 2018-09-01 14:00
Boisko w Ostrowsku
8 Pogorzanka Pogorzyce 4-1 Piast Skawina 2018-09-01 16:00
9 Olimpia Osieczany 2-1 Prądniczanka II Kraków 2018-09-01 11:00
Zmiana gospodarza
10 Puszcza Niepołomice 1-3 KKPN Iskra Brzezinka 2018-09-01 16:00
11 Tuchovia Tuchów 0-5 Górnik Wieliczka 2018-09-02 16:00
12 Bronowianka Kraków 1-2 Football Success Academy Kraków 2018-09-02 16:00
kolejka 3 (08-09-2018/09-09-2018):
13 Football Success Academy Kraków 5-0 Rysy II Bukowina Tatrz. 2018-09-09 16:00
14 Górnik Wieliczka 1-3 Bronowianka Kraków 2018-11-10 11:00
Zmiana z 9.09 na 10.11.2018
15 KKPN Iskra Brzezinka 5-0 Tuchovia Tuchów 2018-09-08 11:00
16 Olimpia Osieczany 1-2 Puszcza Niepołomice 2018-09-09 16:00
17 Piast Skawina 2-4 Prądniczanka II Kraków 2018-09-09 10:00
18 Podgórze Kraków 8-0 Pogorzanka Pogorzyce 2018-09-09 10:00
Zmiana z 8.09 na 9.09.2018
kolejka 4 (15-09-2018/16-09-2018):
19 Rysy II Bukowina Tatrz. 2-5 Pogorzanka Pogorzyce 2018-09-16 11:00
Boisko w Ostrowsku
20 Podgórze Kraków 5-0 Prądniczanka II Kraków 2018-09-15 14:30
21 Puszcza Niepołomice 1-0 Piast Skawina 2018-09-15 16:00
22 Tuchovia Tuchów 1-3 Olimpia Osieczany 2018-09-16 11:00
23 Bronowianka Kraków 0-1 KKPN Iskra Brzezinka 2018-09-15 17:00
24 Football Success Academy Kraków 4-0 Górnik Wieliczka 2018-09-16 16:00
kolejka 5 (22-09-2018/23-09-2018):
25 Górnik Wieliczka 2-1 Rysy II Bukowina Tatrz. 2018-09-23 13:00
26 KKPN Iskra Brzezinka 1-1 Football Success Academy Kraków 2018-09-22 13:00
27 Olimpia Osieczany 1-7 Bronowianka Kraków 2018-09-23 11:00
28 Piast Skawina 2-3 Tuchovia Tuchów 2018-09-23 10:00
29 Podgórze Kraków 2-2 Puszcza Niepołomice 2018-09-22 14:30
30 Pogorzanka Pogorzyce 2-1 Prądniczanka II Kraków 2018-09-23 14:00
kolejka 6 (29-09-2018/30-09-2018):
31 Rysy II Bukowina Tatrz. 6-1 Prądniczanka II Kraków 2018-09-29 11:00
Zmiana z 30.09 na 29.09.2018
32 Puszcza Niepołomice 0-2 Pogorzanka Pogorzyce 2018-09-29 16:00
33 Tuchovia Tuchów 0-7 Podgórze Kraków 2018-09-30 11:00
34 Bronowianka Kraków 3-1 Piast Skawina 2018-09-29 16:00
35 Football Success Academy Kraków 3-0 Olimpia Osieczany 2018-09-30 16:00
36 Górnik Wieliczka 0-4 KKPN Iskra Brzezinka 2018-09-30 15:30
kolejka 7 (06-10-2018/07-10-2018):
37 KKPN Iskra Brzezinka 3-1 Rysy II Bukowina Tatrz. 2018-10-06 11:00
38 Olimpia Osieczany 0-2 Górnik Wieliczka 2018-10-07 15:00
Zmiana godziny z 11:00 na 15:00
39 Piast Skawina 1-5 Football Success Academy Kraków 2018-11-11 10:00
Z uwagi na powolania zawodniczek Football Success Academy do reprezentacji Polski kobiet U-15 mecz przełożony
40 Podgórze Kraków 3-2 Bronowianka Kraków 2018-10-06 12:00
41 Pogorzanka Pogorzyce 2-1 Tuchovia Tuchów 2018-10-06 16:00
42 Puszcza Niepołomice 2-1 Prądniczanka II Kraków 2018-10-07 14:00
Zmiana gospodarza
kolejka 8 (13-10-2018/14-10-2018):
43 Rysy II Bukowina Tatrz. 0-3 Puszcza Niepołomice 2018-10-13 11:00
44 Tuchovia Tuchów 5-4 Prądniczanka II Kraków 2018-10-13 16:00
45 Bronowianka Kraków 6-0 Pogorzanka Pogorzyce 2018-10-14 16:00
46 Football Success Academy Kraków 3-3 Podgórze Kraków 2018-10-14 16:00
47 Górnik Wieliczka 5-0 Piast Skawina 2018-10-14 13:00
48 KKPN Iskra Brzezinka 4-0 Olimpia Osieczany 2018-10-13 13:00
kolejka 9 (20-10-2018/21-10-2018):
49 Olimpia Osieczany 12-1 Rysy II Bukowina Tatrz. 2018-10-21 15:00
50 Piast Skawina 0-4 KKPN Iskra Brzezinka 2018-10-21 10:00
51 Podgórze Kraków 2-0 Górnik Wieliczka 2018-10-20 15:30
Zmiana godziny z 14:30 na 15:30
52 Pogorzanka Pogorzyce 0-5 Football Success Academy Kraków 2018-10-20 13:00
Zmiana godziny z 15:30 na 13:00
53 Bronowianka Kraków 3-1 Prądniczanka II Kraków 2018-10-21 14:00
Zmiana gospodarza
54 Puszcza Niepołomice 1-2 Tuchovia Tuchów 2018-10-21 15:00
kolejka 10 (27-10-2018/28-10-2018):
55 Rysy II Bukowina Tatrz. 4-0 Tuchovia Tuchów 2018-10-28 11:00
56 Bronowianka Kraków 5-0 Puszcza Niepołomice 2018-10-28 14:00
Zmiana godziny z 15:00 na 14:00 z uwagi na zmianę czasu
57 Football Success Academy Kraków 3-1 Prądniczanka II Kraków 2018-10-28 14:00
Zmiana godziny z 16:00 na 14:00 z uwagi na zmianę czasu
58 Górnik Wieliczka 2-1 Pogorzanka Pogorzyce 2018-11-14 18:00
Mecz nie odbył się (zalane boisko); nowy termin to 14.11.2018
59 KKPN Iskra Brzezinka 3-2 Podgórze Kraków 2018-10-27 11:00
60 Olimpia Osieczany 6-1 Piast Skawina 2018-10-28 14:00
kolejka 11 (03-11-2018/04-11-2018):
61 Piast Skawina 1-2 Rysy II Bukowina Tatrz. 2018-11-04 10:00
62 Podgórze Kraków 0-1 Olimpia Osieczany 2018-11-04 13:00
Zmiana godziny z 14:30 na 13:00; mecz na Com-Com Zone w Nowej Hucie, ul. Ptaszyckiego 6
63 Pogorzanka Pogorzyce 1-3 KKPN Iskra Brzezinka 2018-11-03 14:00
Zmiana godziny z 15:00 na 14:00 (po zmianie czasu)
64 Górnik Wieliczka 3-1 Prądniczanka II Kraków 2018-11-04 11:00
Zmiana gospodarza
65 Puszcza Niepołomice 1-2 Football Success Academy Kraków 2018-11-04 14:00
66 Tuchovia Tuchów 1-4 Bronowianka Kraków 2018-11-04 10:00
Zmiana godziny z 12:00 na 10:00
kolejka 12 (30-03-2019/31-03-2019):
67 Rysy II Bukowina Tatrz. Bronowianka Kraków
68 Tuchovia Tuchów Football Success Academy Kraków
69 Puszcza Niepołomice Górnik Wieliczka
70 Prądniczanka II Kraków KKPN Iskra Brzezinka
71 Pogorzanka Pogorzyce Olimpia Osieczany
72 Podgórze Kraków Piast Skawina
kolejka 13 (06-04-2019/07-04-2019):
73 Podgórze Kraków Rysy II Bukowina Tatrz.
74 Piast Skawina Pogorzanka Pogorzyce
75 Prądniczanka II Kraków Olimpia Osieczany
76 KKPN Iskra Brzezinka Puszcza Niepołomice
77 Górnik Wieliczka Tuchovia Tuchów
78 Football Success Academy Kraków Bronowianka Kraków
kolejka 14 (13-04-2019/14-04-2019):
79 Rysy II Bukowina Tatrz. Football Success Academy Kraków
80 Bronowianka Kraków Górnik Wieliczka
81 Tuchovia Tuchów KKPN Iskra Brzezinka
82 Puszcza Niepołomice Olimpia Osieczany
83 Prądniczanka II Kraków Piast Skawina
84 Pogorzanka Pogorzyce Podgórze Kraków
kolejka 15 (27-04-2019/28-04-2019):
85 Pogorzanka Pogorzyce Rysy II Bukowina Tatrz.
86 Prądniczanka II Kraków Podgórze Kraków
87 Piast Skawina Puszcza Niepołomice
88 Olimpia Osieczany Tuchovia Tuchów
89 KKPN Iskra Brzezinka Bronowianka Kraków
90 Górnik Wieliczka Football Success Academy Kraków
kolejka 16 (04-05-2019/05-05-2019):
91 Rysy II Bukowina Tatrz. Górnik Wieliczka
92 Football Success Academy Kraków KKPN Iskra Brzezinka
93 Bronowianka Kraków Olimpia Osieczany
94 Tuchovia Tuchów Piast Skawina
95 Puszcza Niepołomice Podgórze Kraków
96 Prądniczanka II Kraków Pogorzanka Pogorzyce
kolejka 17 (11-05-2019/12-05-2019):
97 Prądniczanka II Kraków Rysy II Bukowina Tatrz.
98 Pogorzanka Pogorzyce Puszcza Niepołomice
99 Podgórze Kraków Tuchovia Tuchów
100 Piast Skawina Bronowianka Kraków
101 Olimpia Osieczany Football Success Academy Kraków
102 KKPN Iskra Brzezinka Górnik Wieliczka
kolejka 18 (18-05-2019/19-05-2019):
103 Rysy II Bukowina Tatrz. KKPN Iskra Brzezinka
104 Górnik Wieliczka Olimpia Osieczany
105 Football Success Academy Kraków Piast Skawina
106 Bronowianka Kraków Podgórze Kraków
107 Tuchovia Tuchów Pogorzanka Pogorzyce
108 Prądniczanka II Kraków Puszcza Niepołomice
kolejka 19 (25-05-2019/26-05-2019):
109 Puszcza Niepołomice Rysy II Bukowina Tatrz.
110 Prądniczanka II Kraków Tuchovia Tuchów
111 Pogorzanka Pogorzyce Bronowianka Kraków
112 Podgórze Kraków Football Success Academy Kraków
113 Piast Skawina Górnik Wieliczka
114 Olimpia Osieczany KKPN Iskra Brzezinka
kolejka 20 (01-06-2019/02-06-2019):
115 Rysy II Bukowina Tatrz. Olimpia Osieczany
116 KKPN Iskra Brzezinka Piast Skawina
117 Górnik Wieliczka Podgórze Kraków
118 Football Success Academy Kraków Pogorzanka Pogorzyce
119 Prądniczanka II Kraków Bronowianka Kraków
120 Tuchovia Tuchów Puszcza Niepołomice
kolejka 21 (08-06-2019/09-06-2019):
121 Tuchovia Tuchów Rysy II Bukowina Tatrz.
122 Puszcza Niepołomice Bronowianka Kraków
123 Prądniczanka II Kraków Football Success Academy Kraków
124 Pogorzanka Pogorzyce Górnik Wieliczka
125 Podgórze Kraków KKPN Iskra Brzezinka
126 Piast Skawina Olimpia Osieczany
kolejka 22 (15-06-2019/16-06-2019):
127 Rysy II Bukowina Tatrz. Piast Skawina 2019-06-09 11:00
128 Olimpia Osieczany Podgórze Kraków 2019-06-09 11:00
129 KKPN Iskra Brzezinka Pogorzanka Pogorzyce 2019-06-09 11:00
130 Prądniczanka II Kraków Górnik Wieliczka 2019-06-09 11:00
131 Football Success Academy Kraków Puszcza Niepołomice 2019-06-09 11:00
132 Bronowianka Kraków Tuchovia Tuchów 2019-06-09 11:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty