Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2018/2019 > III liga kobiet 2018/2019
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 KKPN Iskra Brzezinka 11 31 33-7 10 1 0 6 16 18-5 5 1 0 5 15 15-2 5 0 0
2 Football Success Academy Kraków 11 29 38-8 9 2 0 6 16 23-4 5 1 0 5 13 15-4 4 1 0
3 Bronowianka Kraków 11 24 52-13 8 0 3 7 15 36-7 5 0 2 4 9 16-6 3 0 1
4 Podgórze Kraków 11 20 40-17 6 2 3 6 13 20-5 4 1 1 5 7 20-12 2 1 2
5 Górnik Wieliczka 11 19 22-18 6 1 4 7 13 15-12 4 1 2 4 6 7-6 2 0 2
6 Pogorzanka Pogorzyce 11 18 23-32 6 0 5 5 9 9-11 3 0 2 6 9 14-21 3 0 3
7 Olimpia Osieczany 11 15 29-28 5 0 6 7 9 25-20 3 0 4 4 6 4-8 2 0 2
8 Puszcza Niepołomice 11 14 15-20 4 2 5 6 6 6-10 2 0 4 5 8 9-10 2 2 1
9 Tuchovia Tuchów 11 9 13-42 3 0 8 5 3 7-23 1 0 4 6 6 6-19 2 0 4
10 Rysy II Bukowina Tatrz. 11 9 20-54 3 0 8 5 6 13-13 2 0 3 6 3 7-41 1 0 5
11 Prądniczanka II Kraków 11 3 16-35 1 0 10 0 0 0-0 0 0 0 11 3 16-35 1 0 10
12 Piast Skawina 11 3 14-41 1 0 10 6 3 11-22 1 0 5 5 0 3-19 0 0 5
Przed startem ligi zrezygnowała Victoria Gaj; jej miejsce zajęły Rysy II Bukowina Tatrzańska
kolejka 1 (25-08-2018/26-08-2018):
1 Bronowianka Kraków 18-2 Rysy II Bukowina Tatrz. 2018-08-26 12:00
2 Football Success Academy Kraków 5-0 Tuchovia Tuchów 2018-08-26 16:00
3 Górnik Wieliczka 2-2 Puszcza Niepołomice 2018-08-26 13:00
4 KKPN Iskra Brzezinka 2-1 Prądniczanka II Kraków 2018-08-25 11:00
5 Olimpia Osieczany 3-6 Pogorzanka Pogorzyce 2018-08-26 11:00
6 Piast Skawina 5-4 Podgórze Kraków 2018-08-26 10:00
kolejka 2 (01-09-2018/02-09-2018):
7 Rysy II Bukowina Tatrz. 1-4 Podgórze Kraków 2018-09-01 14:00
Boisko w Ostrowsku
8 Pogorzanka Pogorzyce 4-1 Piast Skawina 2018-09-01 16:00
9 Olimpia Osieczany 2-1 Prądniczanka II Kraków 2018-09-01 11:00
Zmiana gospodarza
10 Puszcza Niepołomice 1-3 KKPN Iskra Brzezinka 2018-09-01 16:00
11 Tuchovia Tuchów 0-5 Górnik Wieliczka 2018-09-02 16:00
12 Bronowianka Kraków 1-2 Football Success Academy Kraków 2018-09-02 16:00
kolejka 3 (08-09-2018/09-09-2018):
13 Football Success Academy Kraków 5-0 Rysy II Bukowina Tatrz. 2018-09-09 16:00
14 Górnik Wieliczka 1-3 Bronowianka Kraków 2018-11-10 11:00
Zmiana z 9.09 na 10.11.2018
15 KKPN Iskra Brzezinka 5-0 Tuchovia Tuchów 2018-09-08 11:00
16 Olimpia Osieczany 1-2 Puszcza Niepołomice 2018-09-09 16:00
17 Piast Skawina 2-4 Prądniczanka II Kraków 2018-09-09 10:00
18 Podgórze Kraków 8-0 Pogorzanka Pogorzyce 2018-09-09 10:00
Zmiana z 8.09 na 9.09.2018
kolejka 4 (15-09-2018/16-09-2018):
19 Rysy II Bukowina Tatrz. 2-5 Pogorzanka Pogorzyce 2018-09-16 11:00
Boisko w Ostrowsku
20 Podgórze Kraków 5-0 Prądniczanka II Kraków 2018-09-15 14:30
21 Puszcza Niepołomice 1-0 Piast Skawina 2018-09-15 16:00
22 Tuchovia Tuchów 1-3 Olimpia Osieczany 2018-09-16 11:00
23 Bronowianka Kraków 0-1 KKPN Iskra Brzezinka 2018-09-15 17:00
24 Football Success Academy Kraków 4-0 Górnik Wieliczka 2018-09-16 16:00
kolejka 5 (22-09-2018/23-09-2018):
25 Górnik Wieliczka 2-1 Rysy II Bukowina Tatrz. 2018-09-23 13:00
26 KKPN Iskra Brzezinka 1-1 Football Success Academy Kraków 2018-09-22 13:00
27 Olimpia Osieczany 1-7 Bronowianka Kraków 2018-09-23 11:00
28 Piast Skawina 2-3 Tuchovia Tuchów 2018-09-23 10:00
29 Podgórze Kraków 2-2 Puszcza Niepołomice 2018-09-22 14:30
30 Pogorzanka Pogorzyce 2-1 Prądniczanka II Kraków 2018-09-23 14:00
kolejka 6 (29-09-2018/30-09-2018):
31 Rysy II Bukowina Tatrz. 6-1 Prądniczanka II Kraków 2018-09-29 11:00
Zmiana z 30.09 na 29.09.2018
32 Puszcza Niepołomice 0-2 Pogorzanka Pogorzyce 2018-09-29 16:00
33 Tuchovia Tuchów 0-7 Podgórze Kraków 2018-09-30 11:00
34 Bronowianka Kraków 3-1 Piast Skawina 2018-09-29 16:00
35 Football Success Academy Kraków 3-0 Olimpia Osieczany 2018-09-30 16:00
36 Górnik Wieliczka 0-4 KKPN Iskra Brzezinka 2018-09-30 15:30
kolejka 7 (06-10-2018/07-10-2018):
37 KKPN Iskra Brzezinka 3-1 Rysy II Bukowina Tatrz. 2018-10-06 11:00
38 Olimpia Osieczany 0-2 Górnik Wieliczka 2018-10-07 15:00
Zmiana godziny z 11:00 na 15:00
39 Piast Skawina 1-5 Football Success Academy Kraków 2018-11-11 10:00
Z uwagi na powolania zawodniczek Football Success Academy do reprezentacji Polski kobiet U-15 mecz przełożony
40 Podgórze Kraków 3-2 Bronowianka Kraków 2018-10-06 12:00
41 Pogorzanka Pogorzyce 2-1 Tuchovia Tuchów 2018-10-06 16:00
42 Puszcza Niepołomice 2-1 Prądniczanka II Kraków 2018-10-07 14:00
Zmiana gospodarza
kolejka 8 (13-10-2018/14-10-2018):
43 Rysy II Bukowina Tatrz. 0-3 Puszcza Niepołomice 2018-10-13 11:00
44 Tuchovia Tuchów 5-4 Prądniczanka II Kraków 2018-10-13 16:00
45 Bronowianka Kraków 6-0 Pogorzanka Pogorzyce 2018-10-14 16:00
46 Football Success Academy Kraków 3-3 Podgórze Kraków 2018-10-14 16:00
47 Górnik Wieliczka 5-0 Piast Skawina 2018-10-14 13:00
48 KKPN Iskra Brzezinka 4-0 Olimpia Osieczany 2018-10-13 13:00
kolejka 9 (20-10-2018/21-10-2018):
49 Olimpia Osieczany 12-1 Rysy II Bukowina Tatrz. 2018-10-21 15:00
50 Piast Skawina 0-4 KKPN Iskra Brzezinka 2018-10-21 10:00
51 Podgórze Kraków 2-0 Górnik Wieliczka 2018-10-20 15:30
Zmiana godziny z 14:30 na 15:30
52 Pogorzanka Pogorzyce 0-5 Football Success Academy Kraków 2018-10-20 13:00
Zmiana godziny z 15:30 na 13:00
53 Bronowianka Kraków 3-1 Prądniczanka II Kraków 2018-10-21 14:00
Zmiana gospodarza
54 Puszcza Niepołomice 1-2 Tuchovia Tuchów 2018-10-21 15:00
kolejka 10 (27-10-2018/28-10-2018):
55 Rysy II Bukowina Tatrz. 4-0 Tuchovia Tuchów 2018-10-28 11:00
56 Bronowianka Kraków 5-0 Puszcza Niepołomice 2018-10-28 14:00
Zmiana godziny z 15:00 na 14:00 z uwagi na zmianę czasu
57 Football Success Academy Kraków 3-1 Prądniczanka II Kraków 2018-10-28 14:00
Zmiana godziny z 16:00 na 14:00 z uwagi na zmianę czasu
58 Górnik Wieliczka 2-1 Pogorzanka Pogorzyce 2018-11-14 18:00
Mecz nie odbył się (zalane boisko); nowy termin to 14.11.2018
59 KKPN Iskra Brzezinka 3-2 Podgórze Kraków 2018-10-27 11:00
60 Olimpia Osieczany 6-1 Piast Skawina 2018-10-28 14:00
kolejka 11 (03-11-2018/04-11-2018):
61 Piast Skawina 1-2 Rysy II Bukowina Tatrz. 2018-11-04 10:00
62 Podgórze Kraków 0-1 Olimpia Osieczany 2018-11-04 13:00
Zmiana godziny z 14:30 na 13:00; mecz na Com-Com Zone w Nowej Hucie, ul. Ptaszyckiego 6
63 Pogorzanka Pogorzyce 1-3 KKPN Iskra Brzezinka 2018-11-03 14:00
Zmiana godziny z 15:00 na 14:00 (po zmianie czasu)
64 Górnik Wieliczka 3-1 Prądniczanka II Kraków 2018-11-04 11:00
Zmiana gospodarza
65 Puszcza Niepołomice 1-2 Football Success Academy Kraków 2018-11-04 14:00
66 Tuchovia Tuchów 1-4 Bronowianka Kraków 2018-11-04 10:00
Zmiana godziny z 12:00 na 10:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty