Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2018/2019 > Oldboje I liga 2018/2019
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Hutnik 3 9 24-6 3 0 0 1 3 8-0 1 0 0 2 6 16-6 2 0 0
2 Wisła 3 6 13-6 2 0 1 2 6 13-4 2 0 0 1 0 0-2 0 0 1
3 Garbarnia 2 6 8-1 2 0 0 2 6 8-1 2 0 0 0 0 0-0 0 0 0
4 Cracovia 3 4 7-8 1 1 1 1 3 5-1 1 0 0 2 1 2-7 0 1 1
5 Opatkowianka 3 4 6-10 1 1 1 2 4 5-4 1 1 0 1 0 1-6 0 0 1
6 Grębałowianka 2 3 6-4 1 0 1 1 3 4-0 1 0 0 1 0 2-4 0 0 1
7 Dąbski 3 3 11-14 1 0 2 2 3 8-7 1 0 1 1 0 3-7 0 0 1
8 Orzeł Piaski W. 3 3 4-12 1 0 2 2 3 4-11 1 0 1 1 0 0-1 0 0 1
9 Wanda 2 1 1-3 0 1 1 1 1 1-1 0 1 0 1 0 0-2 0 0 1
10 Prądniczanka 4 1 5-21 0 1 3 0 0 0-0 0 0 0 4 1 5-21 0 1 3
kolejka 1 (29-04-2019):
1 Cracovia 5-1 Prądniczanka 2019-04-29 18:00
Na boisku przy ul. Wielickiej
2 Opatkowianka Hutnik 2019-04-29 18:00
przełożony
3 Grębałowianka Garbarnia 2019-04-29 18:00
przełożony
4 Wisła Orzeł Piaski W. 2019-04-29 17:30
Na boisku Zwierzynieckiego; przełożony
5 Wanda Dąbski 2019-04-29 18:00
przełożony
kolejka 2 (06-05-2019):
6 Hutnik 8-0 Prądniczanka 2019-05-06 18:00
7 Garbarnia 6-1 Cracovia 2019-05-06 19:30
8 Wisła 6-1 Opatkowianka 2019-05-06 17:30
9 Dąbski 4-2 Grębałowianka 2019-05-06 18:00
10 Orzeł Piaski W. 2-0 Wanda 2019-05-06 18:00
kolejka 3 (13-05-2019):
11 Grębałowianka 4-0 Prądniczanka 2019-05-13 18:00
12 Opatkowianka 1-0 Orzeł Piaski W. 2019-05-13 18:00
13 Wanda 1-1 Cracovia 2019-05-13 18:00
14 Dąbski 4-5 Hutnik 2019-05-13 18:00
15 Garbarnia 2-0 Wisła 2019-05-13 18:00
kolejka 4 (20-05-2019):
16 Opatkowianka 4-4 Prądniczanka 2019-05-20 18:00
17 Cracovia Grębałowianka 2019-05-20 18:00
18 Orzeł Piaski W. 2-11 Hutnik 2019-05-20 18:00
19 Wanda Garbarnia 2019-05-20 18:00
20 Wisła 7-3 Dąbski 2019-05-20 17:30
kolejka 5 (27-05-2019):
21 Wisła Prądniczanka 2019-05-27 17:30
22 Dąbski Garbarnia 2019-05-27 18:00
23 Hutnik Wanda 2019-05-27 18:00
24 Orzeł Piaski W. Cracovia 2019-05-27 18:00
25 Grębałowianka Opatkowianka 2019-05-27 18:00
kolejka 6 (03-06-2019):
26 Dąbski Prądniczanka 2019-06-03 18:00
27 Wanda Wisła 2019-06-03 18:00
28 Garbarnia Orzeł Piaski W. 2019-06-03 19:30
29 Hutnik Grębałowianka 2019-06-03 18:00
30 Cracovia Opatkowianka 2019-06-03 18:00
kolejka 7 (10-06-2019):
31 Orzeł Piaski W. Prądniczanka 2019-06-10 18:00
32 Grębałowianka Wanda 2019-06-10 18:00
33 Opatkowianka Dąbski 2019-06-10 18:00
34 Wisła Cracovia 2019-06-10 17:30
35 Garbarnia Hutnik 2019-06-10 19:30
kolejka 8 (17-06-2019):
36 Wanda Prądniczanka 2019-06-17 18:00
37 Dąbski Orzeł Piaski W. 2019-06-17 18:00
38 Grębałowianka Wisła 2019-06-17 18:00
39 Opatkowianka Garbarnia 2019-06-17 18:00
40 Cracovia Hutnik 2019-06-17 18:00
kolejka 9 (24-06-2019):
41 Garbarnia Prądniczanka 2019-06-24 19:30
42 Hutnik Wisła 2019-06-24 18:00
43 Cracovia Dąbski 2019-06-24 18:00
44 Opatkowianka Wanda 2019-06-24 18:00
45 Orzeł Piaski W. Grębałowianka 2019-06-24 18:00
kolejka 10 (19-08-2019):
46 Prądniczanka Cracovia 2019-08-19 18:00
47 Hutnik Opatkowianka 2019-08-19 18:00
48 Garbarnia Grębałowianka 2019-08-19 19:30
49 Orzeł Piaski W. Wisła 2019-08-19 18:00
50 Dąbski Wanda 2019-08-19 18:00
kolejka 11 (26-08-2019):
kolejka 12 (02-09-2019):
kolejka 13 (09-09-2019):
kolejka 14 (16-09-2019):
kolejka 15 (23-09-2019):
kolejka 16 (30-09-2019):
kolejka 17 (07-10-2019):
kolejka 18 (14-10-2019):

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty