Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2018/2019 > MLJM, (dziewczęta) 2018/2019
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Bronowianka Kraków 7 21 78-6 7 0 0 3 9 20-1 3 0 0 4 12 58-5 4 0 0
2 UKS 3 Staszkówka Jelna 7 18 80-11 6 0 1 3 6 20-7 2 0 1 4 12 60-4 4 0 0
3 Football Success Academy Kraków 7 15 28-32 5 0 2 2 3 9-13 1 0 1 5 12 19-19 4 0 1
4 Naprzód Sobolów 7 12 29-30 4 0 3 4 6 15-13 2 0 2 3 6 14-17 2 0 1
5 AKF Wisła Brzeźnica 7 9 14-20 3 0 4 4 6 12-12 2 0 2 3 3 2-8 1 0 2
6 Olimpia Osieczany 7 3 7-31 1 0 6 3 3 6-9 1 0 2 4 0 1-22 0 0 4
7 Starówka Nowy Sącz 7 3 11-61 1 0 6 4 3 11-47 1 0 3 3 0 0-14 0 0 3
8 Respekt Myślenice 7 0 10-72 0 0 7 5 0 5-60 0 0 5 2 0 5-12 0 0 2
kolejka 1 (15-09-2018/16-09-2018):
1 Respekt Myślenice 1-29 UKS 3 Staszkówka Jelna 2018-09-16 11:00
2 AKF Wisła Brzeźnica 6-0 Olimpia Osieczany 2018-09-15 13:00
3 Starówka Nowy Sącz 0-22 Bronowianka Kraków 2018-09-15 14:30
4 Naprzód Sobolów 2-6 Football Success Academy Kraków 2018-09-15 15:30
kolejka 2 (22-09-2018/23-09-2018):
5 UKS 3 Staszkówka Jelna 14-1 Football Success Academy Kraków 2018-09-23 11:00
6 Bronowianka Kraków 11-0 Naprzód Sobolów 2018-09-23 15:00
7 Olimpia Osieczany Starówka Nowy Sącz 2018-09-23 15:00
Na boisku 9-4 dla Starówki, po weryfikacji obustronny walkower za grę nieuprawnionych zawodniczek
8 Respekt Myślenice 1-2 AKF Wisła Brzeźnica 2018-09-23 10:00
kolejka 3 (29-09-2018/30-09-2018):
9 AKF Wisła Brzeźnica 1-10 UKS 3 Staszkówka Jelna 2018-09-29 16:00
10 Starówka Nowy Sącz 6-4 Respekt Myślenice 2018-09-29 14:00
11 Naprzód Sobolów 7-0 Olimpia Osieczany 2018-09-29 13:00
12 Football Success Academy Kraków 2-13 Bronowianka Kraków 2018-09-30 10:00
kolejka 4 (06-10-2018/07-10-2018):
13 UKS 3 Staszkówka Jelna 3-6 Bronowianka Kraków 2018-11-04 13:00
Zmiana z 6.10 na 4.11.2018
14 Olimpia Osieczany 0-5 Football Success Academy Kraków 2018-10-07 11:00
15 Respekt Myślenice 1-7 Naprzód Sobolów 2018-10-04 16:00
16 AKF Wisła Brzeźnica 4-0 Starówka Nowy Sącz 2018-10-06 16:00
kolejka 5 (13-10-2018/14-10-2018):
17 Starówka Nowy Sącz 0-14 UKS 3 Staszkówka Jelna 2018-10-18 16:00
18 Naprzód Sobolów 4-0 AKF Wisła Brzeźnica 2018-10-13 11:00
Zmiana godziny z 13:00 na 11:00
19 Respekt Myślenice 2-5 Football Success Academy Kraków 2018-10-24 18:00
Za zgodą obu klubów zmiana gospodarza i terminu z 14.10 na 24.10.2018; mecz na sztucznej trawie Sport Myślenice
20 Bronowianka Kraków 6-1 Olimpia Osieczany 2018-10-14 12:30
kolejka 6 (20-10-2018/21-10-2018):
21 UKS 3 Staszkówka Jelna 3-0 Olimpia Osieczany 2018-10-20
Walkower 3-0 na korzyść Staszkówki; Olimpia zapowiedziała, że z powodu chorób i kontuzji zawodniczek nie stawi się na zawody
22 Respekt Myślenice 0-17 Bronowianka Kraków 2018-10-21 10:00
23 AKF Wisła Brzeźnica 1-2 Football Success Academy Kraków 2018-10-20 16:00
24 Starówka Nowy Sącz 5-7 Naprzód Sobolów 2018-10-24 15:30
Zmiana z 21.10 na 24.10.2018
kolejka 7 (27-10-2018/28-10-2018):
25 Naprzód Sobolów 2-7 UKS 3 Staszkówka Jelna 2018-10-27 16:00
26 Football Success Academy Kraków 7-0 Starówka Nowy Sącz 2018-10-27 12:00
27 Bronowianka Kraków 3-0 AKF Wisła Brzeźnica 2018-11-10 14:00
Mecz się nie odbył (sędzia wpisał w sprawozdaniu, że boisko nie nadawało się do gry); nowy termin to 10.11.2018; z uwagi na kontuzje i choroby Wisła oddaje punkty walkowerem
28 Olimpia Osieczany 6-1 Respekt Myślenice 2018-10-27 15:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty