Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2018/2019 > Klasa Okręgowa Kraków III 2018/2019
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Czarni Staniątki 13 35 51-8 11 2 0 8 24 34-3 8 0 0 5 11 17-5 3 2 0
2 Gdovia Gdów 13 24 25-18 7 3 3 8 17 22-11 5 2 1 5 7 3-7 2 1 2
3 Targowianka Targowisko 13 24 29-14 7 3 3 7 11 13-6 3 2 2 6 13 16-8 4 1 1
4 Dziecanovia Dziekanowice 13 23 37-32 7 2 4 6 12 21-15 4 0 2 7 11 16-17 3 2 2
5 Raba Dobczyce 13 20 24-25 6 2 5 7 10 11-13 3 1 3 6 10 13-12 3 1 2
6 Pasternik Ochojno 13 17 32-38 5 2 6 8 15 24-22 5 0 3 5 2 8-16 0 2 3
7 Orzeł Myślenice 13 17 28-27 5 2 6 7 11 18-9 3 2 2 6 6 10-18 2 0 4
8 Radziszowianka Radziszów 13 17 23-19 4 5 4 8 14 18-11 4 2 2 5 3 5-8 0 3 2
9 Karpaty Siepraw 13 15 14-27 4 3 6 7 15 13-6 4 3 0 6 0 1-21 0 0 6
10 Tempo Rzeszotary 13 15 23-31 3 6 4 7 9 16-16 2 3 2 6 6 7-15 1 3 2
11 LKS Śledziejowice 13 15 21-19 3 6 4 7 12 18-11 3 3 1 6 3 3-8 0 3 3
12 Wiarusy Igołomia 13 10 23-38 3 1 9 0 0 0-0 0 0 0 13 10 23-38 3 1 9
13 Gościbia Sułkowice 13 10 21-35 2 4 7 5 3 6-10 0 3 2 8 7 15-25 2 1 5
14 Wróblowianka Wróblowice 13 9 17-37 2 3 8 6 7 10-11 2 1 3 7 2 7-26 0 2 5
kolejka 1 (15-08-2018):
1 Czarni Staniątki 4-1 Wiarusy Igołomia 2018-08-15 17:30
2 Tempo Rzeszotary 3-5 Dziecanovia Dziekanowice 2018-08-15 17:00
3 Targowianka Targowisko 0-1 Gdovia Gdów 2018-08-15 18:00
4 Radziszowianka Radziszów 2-1 Gościbia Sułkowice 2018-08-15 11:00
5 Raba Dobczyce 2-0 Karpaty Siepraw 2018-08-15 17:00
6 Pasternik Ochojno 3-2 Wróblowianka Wróblowice 2018-08-15 15:00
7 Orzeł Myślenice 1-1 LKS Śledziejowice 2018-08-15 17:00
kolejka 2 (18-08-2018/19-08-2018):
8 Czarni Staniątki 3-1 LKS Śledziejowice 2018-08-18 17:00
9 Wróblowianka Wróblowice 1-2 Orzeł Myślenice 2018-08-18 18:00
10 Karpaty Siepraw 2-0 Pasternik Ochojno 2018-08-19 17:30
11 Gościbia Sułkowice 0-2 Raba Dobczyce 2018-08-18 17:00
12 Gdovia Gdów 2-2 Radziszowianka Radziszów 2018-08-18 17:00
13 Dziecanovia Dziekanowice 0-4 Targowianka Targowisko 2018-08-18 13:00
14 Tempo Rzeszotary 4-2 Wiarusy Igołomia 2018-08-18 17:00
kolejka 3 (25-08-2018/26-08-2018):
15 Czarni Staniątki 5-0 Tempo Rzeszotary 2018-08-26 11:00
16 Targowianka Targowisko 2-0 Wiarusy Igołomia 2018-08-26 17:00
17 Radziszowianka Radziszów 1-2 Dziecanovia Dziekanowice 2018-08-25 16:00
18 Raba Dobczyce 0-1 Gdovia Gdów 2018-08-25 17:00
19 Pasternik Ochojno 4-2 Gościbia Sułkowice 2018-08-26 16:00
20 Orzeł Myślenice 4-1 Karpaty Siepraw 2018-08-25 17:00
21 LKS Śledziejowice 6-1 Wróblowianka Wróblowice 2018-08-25 17:00
kolejka 4 (01-09-2018/02-09-2018):
22 Czarni Staniątki 5-0 Wróblowianka Wróblowice 2018-09-01 11:00
23 Karpaty Siepraw 1-0 LKS Śledziejowice 2018-09-01 17:00
24 Orzeł Myślenice 6-1 Gościbia Sułkowice 2018-09-01 17:00
25 Gdovia Gdów 2-1 Pasternik Ochojno 2018-09-01 15:00
26 Dziecanovia Dziekanowice 7-4 Raba Dobczyce 2018-09-02 17:00
27 Radziszowianka Radziszów 4-1 Wiarusy Igołomia 2018-09-01 16:00
28 Tempo Rzeszotary 2-4 Targowianka Targowisko 2018-09-01 17:00
kolejka 5 (08-09-2018/09-09-2018):
29 Targowianka Targowisko 1-2 Czarni Staniątki 2018-09-08 17:00
30 Radziszowianka Radziszów 2-2 Tempo Rzeszotary 2018-09-08 17:00
31 Raba Dobczyce 2-1 Wiarusy Igołomia 2018-09-08 17:00
32 Pasternik Ochojno 4-3 Dziecanovia Dziekanowice 2018-09-09 16:00
33 Gdovia Gdów 3-1 Orzeł Myślenice 2018-09-08 15:00
34 LKS Śledziejowice 1-3 Gościbia Sułkowice 2018-09-19 17:00
35 Wróblowianka Wróblowice 1-0 Karpaty Siepraw 2018-09-09 11:00
kolejka 6 (15-09-2018/16-09-2018):
36 Czarni Staniątki 6-0 Karpaty Siepraw 2018-09-15 16:00
37 Gościbia Sułkowice 2-2 Wróblowianka Wróblowice 2018-09-15 16:00
38 Gdovia Gdów 0-0 LKS Śledziejowice 2018-09-15 16:00
39 Dziecanovia Dziekanowice 1-0 Orzeł Myślenice 2018-09-16 16:00
40 Pasternik Ochojno 1-3 Wiarusy Igołomia 2018-09-16 16:00
41 Tempo Rzeszotary 2-2 Raba Dobczyce 2018-09-15 17:00
42 Targowianka Targowisko 0-0 Radziszowianka Radziszów 2018-09-15 16:00
kolejka 7 (22-09-2018/23-09-2018):
43 Radziszowianka Radziszów 0-0 Czarni Staniątki 2018-09-22 16:00
44 Raba Dobczyce 0-3 Targowianka Targowisko 2018-09-22 16:00
45 Pasternik Ochojno 0-1 Tempo Rzeszotary 2018-09-22 16:00
46 Orzeł Myślenice 1-2 Wiarusy Igołomia 2018-09-22 17:00
47 LKS Śledziejowice 2-2 Dziecanovia Dziekanowice 2018-09-22 16:00
48 Wróblowianka Wróblowice 3-0 Gdovia Gdów 2018-09-22 16:00
49 Karpaty Siepraw 4-1 Gościbia Sułkowice 2018-09-22 16:00
kolejka 8 (29-09-2018/30-09-2018):
50 Czarni Staniątki 3-1 Gościbia Sułkowice 2018-09-29 11:00
51 Gdovia Gdów 3-0 Karpaty Siepraw 2018-09-29 15:00
52 Dziecanovia Dziekanowice 5-1 Wróblowianka Wróblowice 2018-09-29 16:00
53 LKS Śledziejowice 3-1 Wiarusy Igołomia 2018-09-29 16:00
54 Tempo Rzeszotary 2-0 Orzeł Myślenice 2018-09-29 16:00
55 Targowianka Targowisko 3-3 Pasternik Ochojno 2018-09-30 16:00
56 Radziszowianka Radziszów 1-0 Raba Dobczyce 2018-09-29 16:00
kolejka 9 (06-10-2018/07-10-2018):
57 Raba Dobczyce 0-6 Czarni Staniątki 2018-10-06 15:30
58 Pasternik Ochojno 2-1 Radziszowianka Radziszów 2018-10-07 15:30
59 Orzeł Myślenice 3-0 Targowianka Targowisko 2018-10-06 16:00
60 LKS Śledziejowice 1-1 Tempo Rzeszotary 2018-10-06 15:30
61 Wróblowianka Wróblowice 3-3 Wiarusy Igołomia 2018-10-06 16:00
62 Karpaty Siepraw 1-1 Dziecanovia Dziekanowice 2018-10-07 16:00
63 Gościbia Sułkowice 1-1 Gdovia Gdów 2018-10-06 16:00
kolejka 10 (13-10-2018/14-10-2018):
64 Czarni Staniątki 3-0 Gdovia Gdów 2018-10-13 11:00
65 Dziecanovia Dziekanowice 2-3 Gościbia Sułkowice 2018-10-13 16:00
66 Karpaty Siepraw 2-1 Wiarusy Igołomia 2018-10-13 15:30
67 Tempo Rzeszotary 0-0 Wróblowianka Wróblowice 2018-10-13 16:00
68 Targowianka Targowisko 2-0 LKS Śledziejowice 2018-10-14 11:00
69 Radziszowianka Radziszów 3-4 Orzeł Myślenice 2018-10-13 15:00
70 Raba Dobczyce 6-1 Pasternik Ochojno 2018-10-13 15:30
kolejka 11 (20-10-2018/21-10-2018):
71 Pasternik Ochojno 2-7 Czarni Staniątki 2018-10-21 15:30
72 Orzeł Myślenice 1-2 Raba Dobczyce 2018-10-20 15:00
73 LKS Śledziejowice 2-0 Radziszowianka Radziszów 2018-10-20 15:00
74 Wróblowianka Wróblowice 1-3 Targowianka Targowisko 2018-10-21 11:00
75 Karpaty Siepraw 1-1 Tempo Rzeszotary 2018-10-20 15:00
76 Gościbia Sułkowice 1-3 Wiarusy Igołomia 2018-10-20 11:00
77 Gdovia Gdów 1-3 Dziecanovia Dziekanowice 2018-10-20 15:00
kolejka 12 (27-10-2018/28-10-2018):
78 Czarni Staniątki 5-0 Dziecanovia Dziekanowice 2018-10-27 15:00
79 Gdovia Gdów 5-2 Wiarusy Igołomia 2018-10-27 15:00
80 Tempo Rzeszotary 3-3 Gościbia Sułkowice 2018-10-28 14:00
81 Targowianka Targowisko 5-0 Karpaty Siepraw 2018-10-27 15:00
82 Radziszowianka Radziszów 5-1 Wróblowianka Wróblowice 2018-10-27 15:00
83 Raba Dobczyce 1-1 LKS Śledziejowice 2018-10-28
84 Pasternik Ochojno 8-3 Orzeł Myślenice 2018-10-28
kolejka 13 (03-11-2018/04-11-2018):
85 Orzeł Myślenice 2-2 Czarni Staniątki 2018-11-03 13:00
86 LKS Śledziejowice 3-3 Pasternik Ochojno 2018-11-03 13:30
87 Wróblowianka Wróblowice 1-3 Raba Dobczyce 2018-11-03 14:00
88 Karpaty Siepraw 2-2 Radziszowianka Radziszów 2018-11-03 14:00
89 Gościbia Sułkowice 2-2 Targowianka Targowisko 2018-11-03 14:00
90 Gdovia Gdów 6-2 Tempo Rzeszotary 2018-11-03 14:00
91 Dziecanovia Dziekanowice 6-3 Wiarusy Igołomia 2018-11-03 14:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty