Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2018/2019 > Małopolska Liga Młodzików 1 liga wiosna 2018/2019
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Sandecja Nowy Sącz 14 40 48-9 13 1 0 7 19 23-4 6 1 0 7 21 25-5 7 0 0
2 Wisła Kraków 14 32 42-13 10 2 2 7 18 26-6 6 0 1 7 14 16-7 4 2 1
3 Fablok Chrzanów 14 30 43-23 10 0 4 7 15 15-10 5 0 2 7 15 28-13 5 0 2
4 AS Progres Kraków 14 20 42-28 6 2 6 7 8 21-16 2 2 3 7 12 21-12 4 0 3
5 Tarnovia 14 12 24-44 3 3 8 7 5 10-20 1 2 4 7 7 14-24 2 1 4
6 Dunajec Nowy Sącz 14 11 12-36 3 2 9 7 7 7-17 2 1 4 7 4 5-19 1 1 5
7 Okocimski Brzesko 14 7 14-38 1 4 9 7 4 10-26 1 1 5 7 3 4-12 0 3 4
8 Unia Oświęcim 14 7 13-47 1 4 9 7 5 7-20 1 2 4 7 2 6-27 0 2 5
kolejka 1 (16-03-2019/17-03-2019):
1 Wisła Kraków 2-0 AS Progres Kraków 2019-03-09 09:00
Mecz na boisku ze sztuczną trawą w Skotnikach, ul. Winnicka 40
2 Sandecja Nowy Sącz 2-1 Fablok Chrzanów 2019-04-08 17:00
Mecz przełożony za zgodą klubów na poniedziałek 8.04.2019
3 Dunajec Nowy Sącz 2-0 Unia Oświęcim 2019-03-16 15:00
4 Tarnovia 1-1 Okocimski Brzesko 2019-03-17 13:00
kolejka 2 (23-03-2019/24-03-2019):
5 AS Progres Kraków 1-1 Okocimski Brzesko 2019-03-23 14:00
6 Unia Oświęcim 2-2 Tarnovia 2019-03-23 10:00
7 Fablok Chrzanów 2-0 Dunajec Nowy Sącz 2019-03-25 16:30
8 Wisła Kraków 2-3 Sandecja Nowy Sącz 2019-03-23 09:30
Za zgodą obu klubów
kolejka 3 (30-03-2019/31-03-2019):
9 Sandecja Nowy Sącz 3-2 AS Progres Kraków 2019-03-31 17:00
10 Dunajec Nowy Sącz 0-0 Wisła Kraków 2019-04-02 16:00
Zmiana z 30.03 na 2.04.2019
11 Tarnovia 2-7 Fablok Chrzanów 2019-03-31 10:00
12 Okocimski Brzesko 1-1 Unia Oświęcim 2019-03-30 10:00
kolejka 4 (06-04-2019/07-04-2019):
13 AS Progres Kraków 4-4 Unia Oświęcim 2019-04-15 17:00
Zmiana z 10.04 na 15.04.2019
14 Fablok Chrzanów 2-0 Okocimski Brzesko 2019-04-06 10:00
15 Wisła Kraków 4-0 Tarnovia 2019-04-07 12:00
Zmiana z 6.04 na 7.04.2019; mecz na boisku Nadwiślanu przy ul. Koletek 20
16 Sandecja Nowy Sącz 4-0 Dunajec Nowy Sącz 2019-04-06 15:00
kolejka 5 (13-04-2019/14-04-2019):
17 Dunajec Nowy Sącz 1-2 AS Progres Kraków 2019-04-13 12:00
18 Tarnovia 0-1 Sandecja Nowy Sącz 2019-04-14 16:30
19 Okocimski Brzesko 0-5 Wisła Kraków 2019-04-13 10:00
20 Unia Oświęcim 1-5 Fablok Chrzanów 2019-04-13 12:00
kolejka 6 (20-04-2019):
21 AS Progres Kraków 1-3 Fablok Chrzanów 2019-04-20 11:00
22 Wisła Kraków 7-0 Unia Oświęcim 2019-04-20 10:00
Zmiana z 17.04 na 20.04.2019
23 Sandecja Nowy Sącz 4-1 Okocimski Brzesko 2019-04-20 10:00
24 Dunajec Nowy Sącz 1-6 Tarnovia 2019-04-23 10:00
kolejka 7 (27-04-2019/28-04-2019):
25 Tarnovia 1-5 AS Progres Kraków 2019-04-27 12:30
26 Okocimski Brzesko 3-0 Dunajec Nowy Sącz 2019-04-27 10:00
27 Unia Oświęcim 0-3 Sandecja Nowy Sącz 2019-04-28 17:30
28 Fablok Chrzanów 1-3 Wisła Kraków 2019-04-27 10:00
kolejka 8 (01-05-2019):
29 AS Progres Kraków 1-2 Wisła Kraków 2019-05-01 11:00
30 Fablok Chrzanów 0-4 Sandecja Nowy Sącz 2019-05-01 11:00
Mecz na sztucznej trawie w Chełmku, ul. Krakowska 22
31 Unia Oświęcim 0-1 Dunajec Nowy Sącz 2019-05-28 18:30
Zmiana z 1.05 na 14.05.2019 (część zawodników Unii jedzie do Warszawy na Turniej o Puchar Tymbarku; następnie zmiana z 14.05 na 28.05.2019
32 Okocimski Brzesko 2-5 Tarnovia 2019-05-15 16:00
Zmiana z 30.04 na 14.05.2019, a następnie na 15.05.2019
kolejka 9 (04-05-2019/05-05-2019):
33 Okocimski Brzesko 1-4 AS Progres Kraków 2019-05-04 13:30
34 Tarnovia 2-0 Unia Oświęcim 2019-05-05 10:00
Zmiana z 4.05 na 5.05.2019
35 Dunajec Nowy Sącz 1-6 Fablok Chrzanów 2019-05-04 16:30
36 Sandecja Nowy Sącz 0-0 Wisła Kraków 2019-05-05 17:30
kolejka 10 (11-05-2019/12-05-2019):
37 AS Progres Kraków 2-4 Sandecja Nowy Sącz 2019-05-12 17:00
Zmiana z 11.05 na 12.05.2019
38 Wisła Kraków 6-1 Dunajec Nowy Sącz 2019-05-11 10:00
39 Fablok Chrzanów 3-1 Tarnovia 2019-05-13 18:00
Z uwagi na zalane boisko przy ul. Szpitalnej, mecz przeniesiony na boisko przy ul. Leśnej
40 Unia Oświęcim 1-1 Okocimski Brzesko 2019-05-11 11:00
kolejka 11 (18-05-2019/19-05-2019):
41 Unia Oświęcim 1-7 AS Progres Kraków 2019-05-19 10:00
42 Okocimski Brzesko 2-4 Fablok Chrzanów 2019-06-07 18:30
Zmiana z 18.05 na 21.05.2019; ostateczny termin to 7.06.2019
43 Tarnovia 3-5 Wisła Kraków 2019-05-21 15:00
Zmiana z 19.05 na 21.2019
44 Dunajec Nowy Sącz 0-3 Sandecja Nowy Sącz 2019-05-21 16:00
Zmiana z 13.05 na 21.05.2019
kolejka 12 (25-05-2019/26-05-2019):
45 AS Progres Kraków 3-2 Dunajec Nowy Sącz 2019-06-06 18:00
Zalane boisko; zmiana z 25.06 na 6.06.2019
46 Sandecja Nowy Sącz 3-0 Tarnovia 2019-05-27 17:00
Zmiana z 26.05 na 27.05.2019; następnie zmiana godziny z 18:00 na 17:00
47 Wisła Kraków 1-0 Okocimski Brzesko 2019-05-26 10:00
48 Fablok Chrzanów 4-1 Unia Oświęcim 2019-05-25 09:00
Za zgodą obu klubów zmiana godziny z 10:00 na 9:00; mecz na boisku przy ul. Leśnej
kolejka 13 (01-06-2019/02-06-2019):
49 Fablok Chrzanów 3-1 AS Progres Kraków 2019-06-01 10:00
50 Unia Oświęcim 2-1 Wisła Kraków 2019-06-02 10:00
51 Okocimski Brzesko 1-7 Sandecja Nowy Sącz 2019-05-31 18:00
52 Tarnovia 1-1 Dunajec Nowy Sącz 2019-06-02 13:00
kolejka 14 (08-06-2019/09-06-2019):
53 AS Progres Kraków 9-0 Tarnovia 2019-06-09 13:00
54 Dunajec Nowy Sącz 2-0 Okocimski Brzesko 2019-06-09 13:00
Mecz na boisku Barciczanki (Barcice Dolne 29) na sztucznej murawie
55 Sandecja Nowy Sącz 7-0 Unia Oświęcim 2019-06-09 13:00
56 Wisła Kraków 4-2 Fablok Chrzanów 2019-06-09 13:00
Za zgodą obu klubów zmiana godziny z 13:00 na 11:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty