Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2018/2019 > Małopolska Liga Młodzików 1 liga wiosna 2018/2019
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Sandecja Nowy Sącz 6 18 17-6 6 0 0 4 12 13-4 4 0 0 2 6 4-2 2 0 0
2 Wisła Kraków 6 13 20-3 4 1 1 4 9 15-3 3 0 1 2 4 5-0 1 1 0
3 Fablok Chrzanów 6 12 18-8 4 0 2 2 6 4-0 2 0 0 4 6 14-8 2 0 2
4 AS Progres Kraków 6 8 12-12 2 2 2 3 5 8-6 1 2 0 3 3 4-6 1 0 2
5 Tarnovia 6 5 11-16 1 2 3 3 1 3-9 0 1 2 3 4 8-7 1 1 1
6 Dunajec Nowy Sącz 6 4 4-14 1 1 4 4 4 4-8 1 1 2 2 0 0-6 0 0 2
7 Okocimski Brzesko 6 3 4-14 0 3 3 2 1 1-6 0 1 1 4 2 3-8 0 2 2
8 Unia Oświęcim 6 3 8-21 0 3 3 2 1 3-7 0 1 1 4 2 5-14 0 2 2
kolejka 1 (16-03-2019/17-03-2019):
1 Wisła Kraków 2-0 AS Progres Kraków 2019-03-09 09:00
Mecz na boisku ze sztuczną trawą w Skotnikach, ul. Winnicka 40
2 Sandecja Nowy Sącz 2-1 Fablok Chrzanów 2019-04-08 17:00
Mecz przełożony za zgodą klubów na poniedziałek 8.04.2019
3 Dunajec Nowy Sącz 2-0 Unia Oświęcim 2019-03-16 15:00
4 Tarnovia 1-1 Okocimski Brzesko 2019-03-17 13:00
kolejka 2 (23-03-2019/24-03-2019):
5 AS Progres Kraków 1-1 Okocimski Brzesko 2019-03-23 14:00
6 Unia Oświęcim 2-2 Tarnovia 2019-03-23 10:00
7 Fablok Chrzanów 2-0 Dunajec Nowy Sącz 2019-03-25 16:30
8 Wisła Kraków 2-3 Sandecja Nowy Sącz 2019-03-23 09:30
Za zgodą obu klubów
kolejka 3 (30-03-2019/31-03-2019):
9 Sandecja Nowy Sącz 3-2 AS Progres Kraków 2019-03-31 17:00
10 Dunajec Nowy Sącz 0-0 Wisła Kraków 2019-04-02 16:00
Zmiana z 30.03 na 2.04.2019
11 Tarnovia 2-7 Fablok Chrzanów 2019-03-31 10:00
12 Okocimski Brzesko 1-1 Unia Oświęcim 2019-03-30 10:00
kolejka 4 (06-04-2019/07-04-2019):
13 AS Progres Kraków 4-4 Unia Oświęcim 2019-04-15 17:00
Zmiana z 10.04 na 15.04.2019
14 Fablok Chrzanów 2-0 Okocimski Brzesko 2019-04-06 10:00
15 Wisła Kraków 4-0 Tarnovia 2019-04-07 12:00
Zmiana z 6.04 na 7.04.2019; mecz na boisku Nadwiślanu przy ul. Koletek 20
16 Sandecja Nowy Sącz 4-0 Dunajec Nowy Sącz 2019-04-06 15:00
kolejka 5 (13-04-2019/14-04-2019):
17 Dunajec Nowy Sącz 1-2 AS Progres Kraków 2019-04-13 12:00
18 Tarnovia 0-1 Sandecja Nowy Sącz 2019-04-14 16:30
19 Okocimski Brzesko 0-5 Wisła Kraków 2019-04-13 10:00
20 Unia Oświęcim 1-5 Fablok Chrzanów 2019-04-13 12:00
kolejka 6 (20-04-2019):
21 AS Progres Kraków 3-1 Fablok Chrzanów 2019-04-20 11:00
22 Wisła Kraków 7-0 Unia Oświęcim 2019-04-20 10:00
Zmji8ana z 17.04 na 20.04.2019
23 Sandecja Nowy Sącz 4-1 Okocimski Brzesko 2019-04-20 10:00
24 Dunajec Nowy Sącz 1-6 Tarnovia 2019-04-23 10:00
kolejka 7 (27-04-2019/28-04-2019):
25 Tarnovia AS Progres Kraków 2019-04-27 12:30
26 Okocimski Brzesko Dunajec Nowy Sącz 2019-04-27 10:00
27 Unia Oświęcim Sandecja Nowy Sącz 2019-04-28 17:30
28 Fablok Chrzanów Wisła Kraków 2019-04-27 10:00
kolejka 8 (01-05-2019):
29 AS Progres Kraków Wisła Kraków 2019-05-01 11:00
30 Fablok Chrzanów Sandecja Nowy Sącz 2019-05-01 11:00
31 Unia Oświęcim Dunajec Nowy Sącz 2019-05-14 18:00
Zmiana z 1.05 na 14.05.2019 (część zawodników Unii jedzie do Warszawy na Turniej o Puchar Tymbarku
32 Okocimski Brzesko Tarnovia 2019-04-30 17:00
kolejka 9 (04-05-2019/05-05-2019):
33 Okocimski Brzesko AS Progres Kraków 2019-05-04 13:30
34 Tarnovia Unia Oświęcim 2019-05-05 10:00
Zmiana z 4.05 na 5.05.2019
35 Dunajec Nowy Sącz Fablok Chrzanów 2019-05-04 16:30
36 Sandecja Nowy Sącz Wisła Kraków 2019-05-05 17:30
kolejka 10 (11-05-2019/12-05-2019):
37 AS Progres Kraków Sandecja Nowy Sącz 2019-05-11 11:00
38 Wisła Kraków Dunajec Nowy Sącz 2019-05-11 10:00
39 Fablok Chrzanów Tarnovia 2019-05-13 18:00
40 Unia Oświęcim Okocimski Brzesko 2019-05-11 11:00
kolejka 11 (18-05-2019/19-05-2019):
41 Unia Oświęcim AS Progres Kraków 2019-05-19 10:00
42 Okocimski Brzesko Fablok Chrzanów 2019-05-18 10:00
43 Tarnovia Wisła Kraków 2019-05-19 10:00
44 Dunajec Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz 2019-05-21 16:00
Zmiana z 13.05 na 21.05.2019
kolejka 12 (25-05-2019/26-05-2019):
45 AS Progres Kraków Dunajec Nowy Sącz 2019-05-25 11:00
46 Sandecja Nowy Sącz Tarnovia 2019-05-27 18:00
Zmiana z 26.05 na 27.05.2019
47 Wisła Kraków Okocimski Brzesko 2019-05-26 10:00
48 Fablok Chrzanów Unia Oświęcim 2019-05-25 10:00
kolejka 13 (01-06-2019/02-06-2019):
49 Fablok Chrzanów AS Progres Kraków 2019-06-01 10:00
50 Unia Oświęcim Wisła Kraków 2019-06-02 10:00
51 Okocimski Brzesko Sandecja Nowy Sącz 2019-05-31 18:00
52 Tarnovia Dunajec Nowy Sącz 2019-06-02 13:00
kolejka 14 (08-06-2019/09-06-2019):
53 AS Progres Kraków Tarnovia 2019-06-09 13:00
54 Dunajec Nowy Sącz Okocimski Brzesko 2019-06-09 13:00
55 Sandecja Nowy Sącz Unia Oświęcim 2019-06-09 13:00
56 Wisła Kraków Fablok Chrzanów 2019-06-09 13:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty