Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2018/2019 > MLJM, 2 liga 2018/2019
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Sandecja II Nowy Sącz 14 33 30-12 11 0 3 7 21 23-3 7 0 0 7 12 7-9 4 0 3
2 Pcimianka Pcim 14 31 44-15 10 1 3 7 16 18-7 5 1 1 7 15 26-8 5 0 2
3 Soła Oświęcim 14 28 38-17 9 1 4 7 12 20-12 4 0 3 7 16 18-5 5 1 1
4 NKP Podhale Nowy Targ 14 22 36-37 7 1 6 7 13 23-18 4 1 2 7 9 13-19 3 0 4
5 Dalin Myślenice 14 20 28-23 6 2 6 7 10 11-9 3 1 3 7 10 17-14 3 1 3
6 Unia Tarnów 14 19 26-34 6 1 7 7 12 15-12 4 0 3 7 7 11-22 2 1 4
7 Victoria 1918 Jaworzno 14 10 14-40 3 1 10 7 3 6-17 1 0 6 7 7 8-23 2 1 4
8 Canpack Okocimski Brzesko 14 1 13-51 0 1 13 7 1 10-25 0 1 6 7 0 3-26 0 0 7
kolejka 1 (15-08-2018):
1 NKP Podhale Nowy Targ 5-2 Victoria 1918 Jaworzno 2018-08-22 16:30
2 Pcimianka Pcim 2-1 Unia Tarnów 2018-08-15 10:00
Zmiana godziny z 17:30 na 10:00
3 Canpack Okocimski Brzesko 1-2 Sandecja II Nowy Sącz 2018-08-15 10:00
4 Soła Oświęcim 1-3 Dalin Myślenice 2018-10-03 15:30
kolejka 2 (18-08-2018/19-08-2018):
5 Victoria 1918 Jaworzno 1-6 Dalin Myślenice 2018-09-12 17:00
Zmiana z 18.08 na 12.09.2018
6 Soła Oświęcim 1-2 Sandecja II Nowy Sącz 2018-08-20 15:00
7 Unia Tarnów 1-0 Canpack Okocimski Brzesko 2018-08-18 10:00
8 NKP Podhale Nowy Targ 0-10 Pcimianka Pcim 2018-08-18 10:00
kolejka 3 (25-08-2018/26-08-2018):
9 Pcimianka Pcim 2-2 Victoria 1918 Jaworzno 2018-09-05 17:30
10 Canpack Okocimski Brzesko 3-4 NKP Podhale Nowy Targ 2018-08-25 10:00
11 Soła Oświęcim 5-1 Unia Tarnów 2018-08-26 11:00
12 Dalin Myślenice 0-1 Sandecja II Nowy Sącz 2018-08-25 10:00
Zmiana z 26.08 na 25.08.2018
kolejka 4 (29-08-2018):
13 Victoria 1918 Jaworzno 0-1 Sandecja II Nowy Sącz 2018-08-29 11:00
Zmiana z godz. 17:00 na 11:00
14 Unia Tarnów 4-2 Dalin Myślenice 2018-08-29 16:00
15 NKP Podhale Nowy Targ 1-1 Soła Oświęcim 2018-08-29 18:00
16 Pcimianka Pcim 6-1 Canpack Okocimski Brzesko 2018-08-29 17:00
kolejka 5 (01-09-2018/02-09-2018):
17 Canpack Okocimski Brzesko 0-1 Victoria 1918 Jaworzno 2018-09-01 15:00
18 Soła Oświęcim 1-4 Pcimianka Pcim 2018-09-02 11:00
19 Dalin Myślenice 0-2 NKP Podhale Nowy Targ 2018-09-02 12:30
Zmiana godziny z 11:00 na 12:30
20 Sandecja II Nowy Sącz 4-0 Unia Tarnów 2018-09-01 10:00
kolejka 6 (08-09-2018/09-09-2018):
21 Victoria 1918 Jaworzno 0-3 Unia Tarnów 2018-09-08 11:00
Zmiana godziny z 14:00 na 11:00
22 NKP Podhale Nowy Targ 3-0 Sandecja II Nowy Sącz 2018-09-08 10:00
Mecz się nie odbył, bowiem goście nie dostarczyli kart zdrowia; po weryfikacji walkower 3-0 na korzyść drużyny Podhala
23 Pcimianka Pcim 4-0 Dalin Myślenice 2018-09-08 10:00
24 Canpack Okocimski Brzesko 1-5 Soła Oświęcim 2018-09-08 10:00
kolejka 7 (15-09-2018/16-09-2018):
25 Soła Oświęcim 7-0 Victoria 1918 Jaworzno 2018-09-16 11:00
26 Dalin Myślenice 2-0 Canpack Okocimski Brzesko 2018-09-15 12:30
Zmiana z 16.09 na 15.09.2018
27 Sandecja II Nowy Sącz 1-0 Pcimianka Pcim 2018-09-15 10:00
28 Unia Tarnów 6-2 NKP Podhale Nowy Targ 2018-09-15 11:00
kolejka 8 (22-09-2018/23-09-2018):
29 Victoria 1918 Jaworzno 0-1 NKP Podhale Nowy Targ 2018-09-22 10:00
Zmiana z 23.09 na 22.09.2018
30 Unia Tarnów 1-2 Pcimianka Pcim 2018-09-22 14:45
31 Sandecja II Nowy Sącz 4-0 Canpack Okocimski Brzesko 2018-09-23 16:00
32 Dalin Myślenice 1-4 Soła Oświęcim 2018-09-22 11:00
Zmiana godziny z 13:30 na 11:00
kolejka 9 (29-09-2018/30-09-2018):
33 Dalin Myślenice 3-0 Victoria 1918 Jaworzno 2018-09-30 13:00
Zmiana z godziny 11:00 na 13:00
34 Sandecja II Nowy Sącz 1-0 Soła Oświęcim 2018-09-29 11:00
35 Canpack Okocimski Brzesko 3-4 Unia Tarnów 2018-09-29 12:00
36 Pcimianka Pcim 3-1 NKP Podhale Nowy Targ 2018-10-01 16:30
Zmiana z 29.09 na 1.10.2018
kolejka 10 (06-10-2018/07-10-2018):
37 Victoria 1918 Jaworzno 1-2 Pcimianka Pcim 2018-10-06 13:00
Zmiana z 7.10 na 6.10.2018, a następnie godziny z 15:00 na 13:00
38 NKP Podhale Nowy Targ 7-1 Canpack Okocimski Brzesko 2018-10-06 10:00
39 Unia Tarnów 0-2 Soła Oświęcim 2018-10-06 14:45
40 Sandecja II Nowy Sącz 2-1 Dalin Myślenice 2018-10-09 16:30
Zmiana z 6.10 na 9.10.2018
kolejka 11 (13-10-2018/14-10-2018):
41 Sandecja II Nowy Sącz 6-0 Victoria 1918 Jaworzno 2018-10-13 11:00
Zmiana godziny z 10:00 na 11:00
42 Dalin Myślenice 2-2 Unia Tarnów 2018-10-14 10:00
Zmiana z godziny 11:00 na 10:00
43 Soła Oświęcim 2-1 NKP Podhale Nowy Targ 2018-10-14 11:00
44 Canpack Okocimski Brzesko 1-8 Pcimianka Pcim 2018-10-13 10:00
kolejka 12 (20-10-2018/21-10-2018):
45 Victoria 1918 Jaworzno 3-0 Canpack Okocimski Brzesko 2018-10-20 11:00
Walkower 3-0, Okocimski 19.10.2018 przysłał pismo, że z powodu kontuzji zawodników nie pojedzie do Jaworzna
46 Pcimianka Pcim 0-2 Soła Oświęcim 2018-10-20 10:00
47 NKP Podhale Nowy Targ 1-4 Dalin Myślenice 2018-10-20 10:00
48 Unia Tarnów 3-1 Sandecja II Nowy Sącz 2018-10-20 10:00
Zmiana z 21.10 na 20.10.2018
kolejka 13 (27-10-2018/28-10-2018):
49 Unia Tarnów 0-3 Victoria 1918 Jaworzno 2018-10-27 14:45
Wynik z boiska 4-1, po weryfikacji walkower 3-0 dla Victorii za grę w zespole Unii nieuprawnionego zawodnika
50 Sandecja II Nowy Sącz 5-2 NKP Podhale Nowy Targ 2018-10-27 11:00
51 Dalin Myślenice 3-0 Pcimianka Pcim 2018-10-28 10:30
Wynik z boiska 0-0, po weryfikacji walkower 3-0 dla Dalina (w zespole Pcimianki zagrał zawodnik bez dowodu tożsamości podczas konfrontacji)
52 Soła Oświęcim 3-1 Canpack Okocimski Brzesko 2018-10-28 11:00
kolejka 14 (03-11-2018/04-11-2018):
53 Victoria 1918 Jaworzno 1-4 Soła Oświęcim 2018-11-04 10:00
54 Canpack Okocimski Brzesko 1-1 Dalin Myślenice 2018-11-03 10:00
55 Pcimianka Pcim 1-0 Sandecja II Nowy Sącz 2018-11-03 14:30
56 NKP Podhale Nowy Targ 6-0 Unia Tarnów 2018-11-03 11:00
Wynik z boiska 6-0, po weryfikacji walkower 6-0 dla Podhala za grę nieuprawnionego zawodnika w zespole Unii

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty