Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Trampkarze starsi > II liga (Kraków) TS
Halowe Mistrzostwa Krakowa - terminarz trampkarzy i orlików2010-11-09 15:04:00

Jest już znany terminarz 50. Halowych Mistrzostw Krakowa na najbliższy weekend.


Pod balonem przy ul. Ptaszyckiego grać będą w sobotę trampkarze starsi, a w niedzielę także trampkarze młodsi. W hali Com-Com Zone w oba dni rywalizować będą orliki. Żaki na razie mają wolne.

Trampkarze

Sobota, 13 listopada 2010
09.00-09.25 HUTNIK II Kraków - PŁASZOWIANKA Kraków, starsi „A”   
09.30-09.55 HUTNIK II Kraków - PODGÓRZE Kraków, starsi „A”   
10.00-10.25 PŁASZOWIANKA Kraków - PODGÓRZE Kraków, starsi „A”   
10.30-10.55 ALBERTUS Kraków - WIECZYSTA Kraków, starsi „A”   
11.00-11.25 ALBERTUS Kraków - WISŁA SA 96’ Kraków, starsi „A”   
11.30-11.55 BIEŻANOWIANKA Kraków - WIECZYSTA Kraków, starsi „A”   
12.00-12.25 BIEŻANOWIANKA Kraków - WISŁA SA 96’ Kraków, starsi „A”   
12.30-12.55 HUTNIK I Kraków - KMITA Zabierzów, starsi „B”   
13.00-13.25 GRODZISKO Raciechowice - HUTNIK I Kraków, starsi „B”   
13.30-13.55 GRODZISKO Raciechowice - KMITA Zabierzów, starsi „B”   
14.00-14.25 BOREK Kraków - GARBARNIA I Kraków, starsi „C”   
14.30-14.55 BOREK Kraków - HUTNIK III Kraków, starsi „C”   
15.00-15.25 EKLER Baranówka - GARBARNIA I Kraków, starsi „C”   
15.30-15.55 EKLER Baranówka - HUTNIK III Kraków, starsi „C”   
16.00-16.25 ORZEŁ Piaski Wielkie - TS WĘGRZCE, starsi „C”   
16.30-16.55 ORZEŁ Piaski Wielkie - TS WISŁA 97’ Kraków, starsi „C”   
17.00-17.25 BRONOWIANKA Kraków- TS WĘGRZCE, starsi „C”   
17.30-17.55 BRONOWIANKA Kraków - TS WISŁA 97’ Kraków, starsi „C”   

Niedziela, 14 listopada 2010
09.00-09.25 PRĄDNICZANKA II Kraków - ZWIERZYNIECKI Kraków, młodsi „D”
09.30-09.55 POGOŃ Skotniki - PRĄDNICZANKA II Kraków, młodsi „D”
10.00-10.25 POGOŃ Skotniki - ZWIERZYNIECKI Kraków, młodsi „D”
10.30-10.55 WANDA Nowa Huta - WAWEL Kraków, młodsi „B”
11.00-11.25 SANDECJA II Nowy Sącz - WANDA Nowa Huta, młodsi „B”
11.30-11.55 SANDECJA II Nowy Sącz - WAWEL Kraków, młodsi „B”
12.00-12.25 SANDECJA I Nowy Sącz - SKAWINKA Skawina, młodsi „C”
12.30-12.55 CZARNOCHOWICE - SANDECJA I Nowy Sącz, młodsi „C”
13.00-13.25 CZARNOCHOWICE - SKAWINKA Skawina, młodsi „C”
13.30-13.55 GÓRALE Nowy Targ - SANDECJA I Nowy Sącz, młodsi „C”
14.00-14.25 GÓRALE Nowy Targ - SKAWINKA Skawina, młodsi „C”
14.30-14.55 CZARNOCHOWICE - PROKOCIM Kraków, starsi „D”
15.00-15.25 GÓRALE Nowy Targ - ZWIERZYNIECKI Kraków, starsi „D”
15.30-15.55 CZARNOCHOWICE - TRÓJKA Myślenice, starsi „D”
16.00-16.25 GÓRALE Nowy Targ - PROKOCIM Kraków, starsi „D”
16.30-16.55 GÓRALE Nowy Targ - TRÓJKA Myślenice, starsi „D”
17.00-17.25 JADWIGA Kraków - ZWIERZYNIECKI Kraków, starsi „D”
17.30-17.55 JADWIGA Kraków - TRÓJKA Myślenice, starsi „D”

Orliki

Sobota, 13 listopada 2010
09.00-09.25 ALBERTUS II Kraków - BOREK II Kraków, orliki „A”
09.30-09.55 ALBERTUS II Kraków - BRONOWIANKA II Kraków, orliki „A”
10.00-10.25 BOREK II Kraków - BRONOWIANKA II Kraków, orliki „A”
10.30-10.55 CRACOVIA III - HUTNIK II Kraków, orliki „A”
11.00-11.25 CRACOVIA III - KRAKUS Nowa Huta, orliki „A”
11.30-11.55 HUTNIK II Kraków - KRAKUS Nowa Huta, orliki „A”
12.00-12.25 POLONIA Kraków - Szkoła Futbolu Staniątki II, oOrliki „A”
12.30-12.55 POLONIA Kraków - TS WISŁA I Kraków, orliki „A”
13.00-13.25 Szkoła Futbolu Staniątki II - TS WISŁA I Kraków, orliki „A”
13.30-13.55 ALBERTUS I Kraków - KMITA Zabierzów, orliki „B”
14.00-14.25 ALBERTUS I Kraków - SANDECJA III Nowy Sącz, orliki „B”
14.30-14.55 AKADEMIA 21 III - KMITA Zabierzów, orliki „B”
15.00-15.25 AKADEMIA 21 III - SANDECJA III Nowy Sącz, orliki „B”
15.30-15.55 CLEPARDIA Kraków - KMITA Zabierzów, orliki „B”
16.00-16.25 CLEPARDIA Kraków - SANDECJA III Nowy Sącz, orliki „B”
16.30-16.55 CRACOVIA II - JADWIGA I Kraków, orliki „B”
17.00-17.25 CRACOVIA II - HUTNIK VI Kraków, orliki „B”
17.30-17.55 JADWIGA I Kraków - HUTNIK VI Kraków, orliki „B”

Niedziela, 14 listopada 2010
09.00-09.25 BOREK III Kraków - POGOŃ Miechów, orliki „C”
09.30-09.55 BOREK III Kraków - SANDECJA II Nowy Sącz, orliki „C”
10.00-10.25 HUTNIK V Kraków - POGOŃ Miechów, orliki „C”
10.30-10.55 HUTNIK V Kraków - SANDECJA II Nowy Sącz, orliki „C”
11.00-11.25 JUVENIA Kraków - POGOŃ Miechów, orliki „C”
11.30-11.55 JUVENIA Kraków - SANDECJA II Nowy Sącz, orliki „C”
12.00-12.25 SKAWINKA I Skawina - ŚWIT/Akademia piłkarska, orliki „C”
12.30-12.55 SKAWINKA I Skawina - WIECZYSTA Kraków, orliki „C”
13.00-13.25 ŚWIT/Akademia piłkarska - WIECZYSTA Kraków, orliki „C”
13.30-13.55 ŚWIT/Akademia piłkarska - TS WISŁA II Kraków, orliki „C”
14.00-14.25 SKAWINKA I Skawina - TS WISŁA II Kraków, orliki „C”
14.30-14.55 AKADEMIA 21 I - PROSZOWIANKA Proszowice, orliki „E”
15.00-15.25 AKADEMIA 21 I - GÓRNIK Libiąż, orliki „E”
15.30-15.55 GÓRALE Nowy Targ - PROSZOWIANKA Proszowice, orliki „E”
16.00-16.25 AKADEMIA 21 I - HUTNIK I Kraków, orliki „E”
16.30-16.55 GÓRNIK Libiąż - PROSZOWIANKA Proszowice, orliki „E”
17.00-17.25 GÓRALE Nowy Targ - HUTNIK I Kraków, orliki „E”
17.30-17.55 GÓRALE Nowy Targ - GÓRNIK Libiąż, orliki „E”




WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty