Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Trampkarze starsi > II liga (Kraków) TS
Boisko Słomniczanki otwarte2011-06-03 23:46:00

Komisja Dyscypliny Podokręgu Piłki Nożnej w Krakowie na dzisiejszym posiedzeniu postanowiła warunkowo zawiesić karę jaką nałożyła na Słomniczankę zamykając jej boisko w związku z chuligańskim wybrykiem zawodnika tego klubu po meczu II ligi juniorów.


Począwszy od dziś od godz. 17 mecze seniorów, trampkarzy i żaków Słomniczanki mogą się odbywać na boisku w Słomnikach. Zakaz rozgrywania spotkań obowiązuje nadal dla drużyny juniorów. Decyzję podjęto na pisemną prośbę zarządu Słomniczanki oraz po rozmowach na posiedzeniu komisji do spraw sportu w Urzędzie Miasta Słomniki 30 maja br., a jako podstawę prawną w komunikacie nr 26 Komisji Dyscypliny PPN Kraków podano, cytujemy: "PZPN rozdział 6 § 26punkt 1i2".

Komisja nie zajęła stanowiska w sprawie meczów orlików Słomniczanki z Pogonią i Proszowianką, które wedle terminarza mają się odbyć w Słomnikach. Mogą grać u siebie żaki Słomniczanki, ale drużyna w tej kategorii wiekowej nie występuje w rozgrywkach pod egidą Podokręgu.

Postanowienie KD PPN Kraków oznacza, że sobotni mecz V ligi seniorów pomiędzy Słomniczanką a Niwą Nowa Wieś odbędzie się o godz. 11 w Słomnikach.

 

st
WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty