6-1 Paweł Surma 63
6-2 Wojtasik 65
POGOŃ:
Bełtowicz, Bielka, Gęgotek, Starek, Paweł Surma, Piotr Surma, Szymanek, Wilk, Śliwa, Idzik, Nowak oraz Żurowicz.

Bardzo dobry mecz miechowian, którzy już do przerwy zapewnili sobie zwycięstwo, prowadząc 4-0.

Hat-trickiem popisał się Paweł Surma, który ponadto asystował przy dwóch innych bramkach. Pierwszą zdobył jego brat Piotr, strzałem po ziemi, właśnie z podania Pawła. Kolejne dwa gole były już autorstwa Pawła Surmy. Najpierw trafił w samo "okienko" po tym jak Starek rzucił piłkę za plecy obrońców; później uderzył po "długim", dogrywał mu Bielka. Tuż przerwą strzelał na bramkę Wawelu, bramkarz odbił futbolówkę przed siebie, a Idzik skorzystał z okazji.

II połowa była bardziej wyrównana. Krakowianie zdobyli bramkę po zaskakującym strzale Gucwińskiego z ok. 20 m. Pogoń odpowiedziała dwoma trafieniami. Najpierw, po długim podaniu Bielki, Szymanek uderzył z 5 metrów w "krótki" róg. Niebawem Bielka zaliczył trzecią asystę w meczu, dograł na 10. metr do Pawła Surmy, który płaskim strzałem skompletował hat-trick. Wynik ustalił Wojtasik, uderzeniem po ziemi zza szesnastki.