Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Juniorzy starsi > Liga Małopolska JS
Wolny Kasprzaka, „główka” Dudzickiego

Kmita Zabierzów - Garbarnia Kraków 0-1 (0-0)

0-1 Dudzicki 57

Sędziowali: Michał Krzyżak oraz Jakub Wiewióra i Mariusz Ocieczek (Kraków). Żółte kartki: Denert, Ramut, Wysokiński - Noworolnik, Kasprzak, Malarz.

KMITA: Herdzik - Ramut, Królikowski, Skóra, Sochacki - Kowalik, Kajak, Zając (60 Domurat), Wysokiński - Denert, Kuflik.

GARBARNIA: Wałach - Bajołek (52 Talkowski), Piechówka, Wlazło, Malarz - Kwit (82 Mrożek), Noworolnik (46 Krzeszowiak), Kasprzak, Dudzicki - Pytel (68 Żur), Kawaler (87 Czaja).

W zaległym meczu 6. kolejki Małopolskiej Ligi Juniorów Kmita Zabierzów uległ u siebie Garbarni 0-1. O zwycięstwie podopiecznych Roberta Włodarza przesądził po przerwie Dudzicki. - Rzut wolny z bocznej strefy boiska egzekwował Kasprzak, po którego dośrodkowaniu Dudzicki oddał skuteczny strzał głową. Zwycięstwo „Brązowych” bez wątpienia zasłużone. Powinno być odniesione w wyższych rozmiarach, ale w ostatnich dziesięciu minutach meczu świeży nabytek Żur i Kawaler nie wykorzystali stuprocentowych okazji - powiedział kierownik juniorów starszych Garbarni, Jerzy Wojciechowski.