Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Juniorzy starsi > Liga Małopolska JS
Młoda Wisła grała z I-ligowcem2011-07-08 15:03:00

Młoda Wisła, która przebywa na zgrupowaniu w Zakopanem, rozegrała wczoraj spotkanie sparingowe z I-ligową Flotą Świnoujście. Wiślacy przegrali 0-1.

W pierwszej połowie mecz był bardzo wyrównany. Najlepszą szansę na zdobycie gola zmarnował w 35. minucie Damian Misan z Floty. Jedenastkę w jego wykonaniu obronił Dawid Marzec. W drugiej części gry młodzi zawodnicy Białej Gwiazdy opadli z sił i zaznaczyła się przewaga zespołu z Świnoujścia. W 68. minucie zwycięskiego gola strzelił Nnanami.

Podopieczni trenera Kulawika w sobotę kończą zgrupowanie pod Tatrami. W drodze powrotnej do Krakowa drużyna rozegra jeszcze jeden mecz towarzyski. Tym razem przeciwnikiem będzie Kolejarz Stróże. Spotkanie to zostanie rozegrane na boisku w Waksmundzie.

Młoda Wisła – Flota Świnoujście 0-1 (0-0)
0-1 Nnanami 68
MŁODA WISŁA: Marzec – Stanek, Czekaj, Arian, testowany – Pułka, Masiuda, Michalski, Chrapek, testowany – Szewczyk. Grali również: Sypniewski, Termanowski, Uryga, Czapa, Litewka, Zając.