Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > V liga (Kraków II)
Czarni wymęczyli trzy punkty

Czarni Staniątki - Pogoń Skotniki 1-0 (1-0)


1-0 Włodarczyk 32

CZARNI: Mastalerz - Perdał (80 Małajowicz), Błachacz, Górski, Szczepański - Starowicz - Filipowski (75 Maciaszek), Socha (46 Gaudyn), Rożek - Włodarczyk, Gawlik (75 W. Klima).

POGOŃ: Gonciarski – Liszka, Braś, Sosnowski, Makowski (46 Dobroch), Dziedzic, Żurek (46 Grocholski), Ptaszek, Pospuła (50 Karpierz), Machno, Kamiński (80 Wrona).

Czarni wymęczyli zwycięstwo nad broniącą się przed spadkiem Pogonią.

Jedyny gol padł w 32. minucie. Akcja gospodarzy prawą stroną przeniosła się na lewą, tam piłkę dostał Włodarczyk, zamarkował podanie do środka, bramkarz gości dał się oszukać, co wykorzystał zawodnik Czarnych strzelając do siatki przy słupku.

- Mogliśmy sobie ten mecz ułożyć już w pierwszej połowie, ale nie wykorzystaliśmy paru okazji. Po przerwie świetne szanse zmarnował Włodarczyk, który trafił w słupek, a z bardzo bliska w bramkarza. Prowadzenie 1-0 nie było bezpieczne. Goście mieli dwie groźne sytuacje - jedną pod koniec pierwszej połowy w zamieszaniu podbramkowym, a drugą niedługo przed końcem, nasz bramkarz skrócił jednak kąt i nie dopuścił do traty bramki - powiedział po meczu Piotr Gruszka, trener Czarnych.

st

WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty