Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > V liga (Kraków II)
90 lat Skawinki z udziałem prezesa PZPN Grzegorza Laty2012-07-30 17:40:00

W tym roku Terenowy Klub Sportowy Skawinka obchodzi jubileusz 90-lecia. Główne uroczystości zaplanowane są na początek września, na które zarząd klubu zaprasza wszystkich byłych i obecnych działaczy, kibiców i zawodników.


Pierwszego września o godzinie 18 planowany jest mecz pomiędzy obecną Skawinką a zespołem, który przed dekadą wywalczył awans do III ligi. Z kolei 7 września odbędzie się spotkanie V ligi Skawinka – Śledziejowice, a 8 września rozegrany zostanie turniej dla dzieci i młodzieży. 


W niedzielę 9 września planowana jest uroczysta akademia, w której udział zapowiedzieli: burmistrz miasta i gminy Skawina Adam Najder, starosta krakowski Józef Krzyworzeka, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Grzegorz Lato, prezes Małopolskiego Związku Piłki Nożnej Ryszard Niemiec, marszałek województwa małopolskiego Marek Sowa oraz wojewoda Jerzy Miller. Specjalnym honorowym gościem będzie Jerzy Dudek - były bramkarz reprezentacji Polski.


Obecnie zespół Skawinki przygotowuje się do nowego sezonu w V lidze. Ze składu ubył czołowy strzelec Paweł Sikora, który przeszedł do Wiślanki Grabie. Z KS Borek do zespołu wrócił Adrian Nowak, klub negocjuje jeszcze z kilkoma zawodnikami, którzy wzmocniliby zespół prowadzony przez Czesława Palika. Celem klubu jest zajęcie miejsca w czołówce tabeli. 


(st)
WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty