Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > V liga (Kraków II)
Trzy gole i trzy punkty Skawinki2012-06-03 08:24:00

V liga (Kraków II): Skawinka Skawina - Sęp Droginia 3-0 (1-0)

1-0 Krasuski 30
2-0 Krasuski 48
3-0 Piaskowski 70 (karny)
Sędziował Piotr Stanek. Żółte kartki: Sałek - Kozioł. Czerwona kartka: Turcza (Sęp, 73, akcja ratunkowa).
SKAWINKA: Guziewicz, Grabowski, Sałek, Boczarski, Gałuszka (80 Dachowski), Piaskowski, Mrowiec, Mizera, Pachel, Curzydło (74 K. Nazim), Krasuski, Sikora (80 P. Nazim).
SĘP: Rydz, Mastalerz, Kozioł, Szablowski, Turcza, Olesek, Kania (46 Drożdż), Piekarz, Nowak, Jędrzejak, Tylek (46 Oramus).

Jako pierwsza bramkę mogła zdobyć Skawinka, w 12. minucie Mrowiec trafił jednak w poprzeczkę. Po chwili "setkę" mieli goście, lecz Jędrzejak spudłował z bliskiej odległości. Po tej grze wstępnej przewagę uzyskali skawinianie, a jej efektem był gol zdobyty po bardzo ładnej akcji. Mrowiec minął dwóch zawodników i wyłożył piłkę Krasuskiemu, który z 8 metrów wpakował ją do siatki. Tuż przez przerwą mógł podwyższyć Boczarski, ale po wrzutce Sikory z kornera chybił celu.

Zaraz na początku II połowy Skawinka przeprowadziła kolejną ładną akcję, którą sfinalizował z bliska Krasuski. W 70. minucie gospodarze przypieczętowali sukces trzecim golem. Karnego, podyktowanego za faul Kozioła, wykorzystał Piaskowski. Trzy minuty później szarżę Sikory powstrzymał nieprzepisowo Turcza, za co ujrzał czerwoną kartkę. Gola z tego nie było, ale mając przewagę liczebną skawinianie już do końca kontrolowali wydarzenia na boisku.


st
WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty