Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > V liga (Kraków II)
Pogoń Skotniki radzi sobie z kłopotami2012-07-11 07:06:00

Wskutek kłopotów organizacyjno-finansowych, funkcjonowanie drużyny seniorów Pogoni Skotniki było w ostatnim czasie poważnie zagrożone. Ostatecznie zespół przystąpi jednak do rozgrywek w V lidze krakowskiej.


Zarząd OSKF Pogoń Skotniki przesłał nam informację na ten temat:

Praca z młodzieżą była, jest i będzie dla nas priorytetem. Naszym celem jest ciągłe udoskonalanie i poszerzanie szkolenia, które zresztą w Pogoni Skotniki funkcjonuje od wielu lat. Ku naszej satysfakcji, proces ten rokrocznie przynosi efekty w postaci kolejnych awansów zespołów  młodzieżowych.

System szkolenia w naszym klubie zakłada, że drużyna seniorów jest kolejnym etapem tej pracy. Klasa Okręgowa z kolei gwarantuje naszym wychowankom odpowiedni poziom do startu w dorosłej piłce.

Niestety, od blisko 18 miesięcy, czyli od czasu kiedy klubem kieruje nowy zarząd, nie udało się znaleźć osoby/firmy podzielającej naszą wizję i gotowej zapewnić stabilność finansową klubu.

W efekcie, z powodu coraz większych problemów organizacyjno-finansowych, funkcjonowanie drużyny seniorów zostało poważnie zagrożone.

O pomoc zwróciliśmy się do byłych działaczy, kibiców, znajomych, mieszkańców osiedla, czyli do ludzi, bez których pracy i pasji Pogoni Skotniki po prostu by nie było. Skutek tych działań jest taki, że drużyna w ciągu najbliższych dni rozpocznie przygotowania do kolejnego sezonu na V-ligowych boiskach. Również w ciągu kilku najbliższych dni znane będzie nazwisko nowego trenera zespołu.

Korzystając jeszcze z okazji, pragniemy serdecznie podziękować trenerowi Łukaszowi Terleckiemu za rok pracy na rzecz naszego klubu. Dzięki swojej osobowości i zaangażowaniu zostawił w klubie mnóstwo pozytywnych wspomnień, a z wiedzy i warsztatu trenerskiego chętnie korzystali inni. Dziękujemy.

Ze sportowym pozdrowieniem
Zarząd OSKF Pogoń Skotniki
WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty