Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > V liga (Kraków II)
Siedem goli Orła Myślenice2012-07-15 22:39:00

Orzeł Myślenice w drugim meczu kontrolnym rozgrywanym na boisku w Lubniu, wygrał z Toporem Tenczyn aż 7-1 (4-0). Po dwa gole zdobyli Rafał Kański i Bartłomiej Łętocha, a po jednym trafieniu zaliczyli Kamil Lesiński, Adrian Kasprzyk i Kamil Ostrowski. W środę podopieczni Pawła Karasia w swoim pierwszym sparingu ulegli IV-ligowym Karpatom Siepraw 2-5 (2-2).

Topór Tenczyn - Orzeł Myślenice 1-7 (0-4)

Bramki: Flaga 75 - Kański 7, 21 (k), Lesiński 15, Kasprzyk 42, Ostrowski 54, B.Łętocha 77, 85 

Sędziował Mateusz Czerwień z Myślenic.

ORZEŁ:  Pajka (Blak) - Ostrowski, Kasprzyk, Bzdek, Cichoń (Gwóźdź) - Żak, Ślusarz, Świech (B.Łętocha), Dąbrowa (Bała), Lesiński - Kański.

TOPÓR: Bajak - Jarzmik, Olszanicki, Stopkiewicz, Klakurka - M.Wójcik, Filipek, Basista, Gruszkowski (Michalak) - Juszczak (G.Wójcik), Flaga.


 W niedzielnym meczu od pierwszych minut Orłowcy narzucili swoje tempo gry, ale przez nieuwagę mogli zostać skarceni, bo jako pierwsi groźnie zaatakowali gracze Toporu Tenczyn i stworzyli dwie groźne sytuacje. Odpowiedź była bezlitosna, bo po dwójkowej akcji Łukasza Święcha z Rafałem Kańskim ten drugi pewnie wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem.


Chwilę później Kamil Lesiński po indywidualnej akcji wstrzelił piłkę wzdłuż bramki, a jeden z obrońców pod naporem Rafała Kańskiego zmienił jej lot na tyle, że wpadła do bramki. W kolejnej akcji rozgrywający świetne zawody Paweł Dąbrowa zagrał na prawe skrzydło do Krzysztofa Żaka, a ten został sfaulowany w polu karnym. Pewnym egzekutorem jedenastki okazał się Rafał Kański.


Tuż przed przerwą na 4-0 podwyższył Adrian Kasprzyk posyłając mocną petardę z rzutu wolnego z szesnastu metrów. Po zmianie stron miłość do futbolu w graczach Toporu zabił Kamil Ostrowski, który po wycofaniu Krzysztofa Żaka na szesnasty metr huknął nie do obrony w samo okienko bramki rywala. Moment rozluźnienia w szeregach defensywnych wykorzystali na kwadrans przed końcem zawodnicy z Tenczyna, gdy po podaniu Marcina Wójcika honorowego gola zdobył Daniel Flaga. 


Końcówka meczu to był już teatr jednego aktora - Bartłomieja Łętochy - który w swoim show zaaplikował rywalom kolejne dwa gole. Najpierw wykorzystał sytuację sam na sam, a następnie otrzymał piłkę na trzecim metrze i mając przed sobą pustą bramkę huknął z całej siły pod poprzeczkę.


orzelmyslenice.futbolowo.pl
WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty