Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > V liga (Kraków II)
Intensywne przygotowania Orła Myślenice2012-07-27 17:02:00

Wyjazdowym meczem ze Śledziejowicami rozpocznie myślenicki Orzeł 11 sierpnia (godz. 11) kolejny sezon w lidze okręgowej. Tyle że już pod wodzą nowego trenera, Pawła Karasia.


Piłkarze Orła na początku lipca rozpoczęli intensywne treningi przed ciężkim sezonem, bowiem liga znów będzie liczyła 17 drużyn. Trener Paweł Karaś przedstawił dotychczasowe przygotowania:

- Wszystko idzie zgodnie z założonym harmonogramem zajęć. Trenujemy na własnych obiektach i gramy sparingi. W pierwszym ulegliśmy w Sieprawiu Karpatom 2-5, natomiast pokonaliśmy Topór Tenczyn 7-1, Zielonkę Wrząsowice 4-2, swoje rezerwy 5-2 oraz zremisowaliśmy z Tempem Rzeszotary 1-1. Natomiast jutro, to jest w sobotę, dojdzie do sparingu z Wrzosami Osieczany. Zajęcia na obecnym etapie przebiegają głównie nad wzmocnieniem dynamiki, motoryki, szybkości. Dużo pracujemy nad elementami gry defensywnej i taktyki.

- Drużynę wzmocnił doświadczony bramkarz Krystian Blak, po ciężkich kontuzjach wrócili do drużyny obrońca Michał Cichoń i podpora ofensywy, doświadczony i bramkostrzelny Mateusz Mistarz. Pokrzyżowała nam szyki kontuzja na treningu Tomka Bały. Czeka nas ciężki sezon, było tylko pięć tygodni na przygotowania i trzeba je przepracować jak najbardziej intensywnie, bardzo ważne będzie zgranie zespołu i mocna defensywa.

SC
WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty