Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > V liga (Kraków II)
Baraże o IV ligę przeniesione z Alwerni do Trzebini2012-06-09 15:16:00

Baraże o awans do IV ligi krakowsko-wadowickiej miały się najpierw odbyć na boiska Orła Piaski Wielkie, później przeniesiono je do Alwerni, ostatecznie zostaną jednak rozegrane w Trzebini.


Awans wywalczy najlepszy zespół z baraży z udziałem wicemistrzów trzech okręgówek - dwóch krakowskich i wadowickiej. W rywalizacji wezmą udział Jutrzenka Giebułtów, Wiślanie Jaśkowice i KS Chełmek.

Wydział Gier MZPN ustalił terminy meczów barażowych, odbędą się one 13 i 17 czerwca oraz - jeśli zajdzie potrzeba - 20 czerwca. 

Losowanie baraży zaplanowano na 11 czerwca o godz. 16 w siedzibie MZPN w Krakowie.

Wylosowane zostaną przede wszystkim dwa zespoły, które zmierzą się w pierwszym meczu barażowym, 13 czerwca. Zwycięzca tego spotkania spotka się następnie 17 czerwca z trzecim uczestnikiem baraży. Jeśli i tym razem wygra - awansuje do IV ligi. Jeśli przegra, wówczas 20 czerwca zostanie rozegrany trzeci mecz, a kolejność będzie ustalona na podstawie tabelki.

W przypadku remisu zespoły będą wykonywać rzuty karne, które mogą być pomocne przy ustalaniu kolejności w przypadku równej ilości punktów i identycznej różnicy bramkowej. Może się przecież zdarzyć, że wszystkie trzy spotkania barażowe zakończą się remisami...

st
WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty