Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > V liga (Kraków I)
Piliczanka zdobyła Słomniki

Słomniczanka Słomniki - Piliczanka Pilica 0-3 (0-1)

0-1 Kozłowski 5
0-2 Staśko 68
0-3 M. Węglarz 90+5
Sędziował Jan Moskal (Kraków).
SŁOMNICZANKA: Kozub – Konieczny, Paweł Kaczor, Kura, Szewczyk (46 Ł. Piwowarski), Zaranek, Zadencki, Nowaczek, B. Piwowarski, Jaworski, Nowak.
PILICZANKA: Stolarski – Osmenda (80 Ziaja), Grabowski, Jurczyk, Chrząstowski – M. Węglarz, Demarczyk (55 Mędera), Walnik (75 Olszewski), Staśko (87 K. Węglarz) – Goncerz - Kozłowski.

Piliczanka odniosła pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie, pewnie pokonując Słomniczankę na jej stadionie.

W pierwszej części gry nadmiaru klarownych sytuacji nie było. Przewagę mieli piliczanie, dla których mecz rozpoczął się znakomicie. W 5. minucie Kozłowski skorzystał z dobrego podania Goncerza i strzałem z 15 metrów w górny róg bramki otworzył wynik.

Z innych sytuacji GMLKS-u godne odnotowania jest dośrodkowanie Jurczyka z rzutu wolnego w 37. minucie, po którym Goncerz wykończył akcję zbyt słabym strzałem głową.

Gospodarze z kolei najbardziej nie mogli sobie darować sytuacji z 13. minuty, kiedy futbolówka uderzona przez Piwowarskiego przeleciała nad Stolarskim, ale i nad bramką.

W II połowie gospodarze stworzyli kilka sytuacji, w których “zapachniało bramką". Najbliżsi szczęścia byli w 67. minucie, kiedy po strzale Nowaka Stolarski z trudem przerzucił piłkę nad poprzeczką. Po tej właśnie akcji przekonali się, iż niewykorzystane okazje się mszczą...

Piłkarze z Pilicy odpowiedzieli bowiem akcją bramkową. Ze znakomitego podania Mędery skorzystał Staśko i strzałem w "długi" róg powiększył przewagę gości. Przez ostatnie dwa kwadranse zdecydowanie bardziej gorąco było pod bramką gospodarzy. O włos od bramkowej zdobyczy byli Goncerz, Ziaja, Kozłowski, Mędera.

Strzały piliczan mijały jednak bramkę lub padły łupem Kozuba. Młody bramkarz miejscowych w końcówce potyczki "wyciągnął" kilka bardzo trudnych piłek, był jednak bezradny w doliczonym czasie gry, kiedy ze skuteczną dobitką po strzale Mędery pospieszył M. Węglarz.

piliczanka.futbolowo.pl (MAIK_001)

WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty