Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > V liga (Kraków I)
Dwa ciosy Bronowianki, Spójnia nie miała pomysłu na bramki2013-05-26 22:04:00

V Kraków, gr. I: Bronowianka Kraków - Spójnia Osiek-Zimnodół 2-0 (0-0)

1-0 Ałłachwerdijew 48

2-0 Augustyn 54

Sędziowali Piotr Mucha oraz Kazimierz Dzióbek i Wojciech Drozd. Żółte kartki: Augustyn, Lipiński - Ziarno.
BRONOWIANKA: Socharczenko - Pietuchow, Ł. Kubik, Gilski, Kowalczyk - Adamski (90 Pietrzyk), Ałłachwerdijew, Małodobry, Bogusz, Augustyn (72 Lipiński) - Fall.
SPÓJNIA: Wiecheta - Duda, Glanowski, Trólka (69 Tomczyk), Kuć- Ciękosz, Kaprzyk, Ziarno (76 Czarnota),
Porębski (82 Ćwięczek) - Niemczyk.

Wyrównana pierwsza połowa z lekkim wskazaniem na Bronowiankę nie przyniosła bramek. Po dośrodkowaniu Adamskiego Fall główkował w ręce Wiechety, a po drugiej stronie Kasprzyk trafił tylko w boczną siatkę.

Ciekawej było po przerwie.  Padły dwie bramki, a mogło o wiele więcej, bo gospodarze groźnie kontrowali rywala i mogli, a nawet powinni trafiać częściej niż tylko dwa razy. W 48 min piłki podanej z lewej  strony nie sięgnął w polu karnym Fall, ale dotarła do Ałłachwardijewa, który ze spokojem, nie za mocno posłał piłkę w dalszy róg bramki poza zasięgiem rąk Wiechety.

W 54 min było 2-0, Bronowianka wyrwała się z kontrą, Fall ze środka boiska zagrał na lewo do Augustyna, ten wyszedł sam na bramkarza Spójni i między jego nogami posłał piłkę do celu.


W ciągu następnych 10 minut gospodarze mogli przynajmniej podwoić dorobek. Najpierw jednak Adamski w idealnej sytuacji posłał piłkę ponad bramkę, a potem znów on wyciągnął już z bramki Wiechetę i dograł do środka, ale tam zdążyli z interwencją obrońcy. Za chwilę Bogusz z 5 metrów trafił w bramkarza. W 77 min sytuacji sam na sam nie wykorzystał Fall.


Niewykorzystane sytuacje nie zemściły się na gospodarzach, bo Spójnia nie przekonywała swoimi ofensywnymi pomysłami, nie robiła też pożytku ze stałych fragmentów gry.
st
WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty