Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Trampkarze starsi > Małopolska Liga T
Powołania na trójmecz w Sosnowcu2012-03-13 15:45:00

W Sosnowcu odbędzie się w przyszłym tygodniu trójmecz piłkarski pomiędzy reprezentacjami Śląska, Opolszczyzny i Małopolski. We wtorek 20 marca grać będą roczniki 1996 i 1997, a w środę 21 marca - 1998 i 1999.


Wydział Szkolenia MZPN powołał kadry Małopolski w czterech kategoriach wiekowych.

Rocznik 1996

Wisła SA Kraków: Grzegorz Marszalik, Oskar Wąsikowski, Mateusz Zając, Kamil Kuczak, Jakub Mordec, Paweł Stolarski, Mateusz Mlostek, Błażej Skrobowski, Jakub Bartosz
Hutnik Kraków: Patryk Serafin
Cracovia: Krzysztof Ropski, Krzysztof Szewczyk
Sandecja Nowy Sącz: Bartosz Nowakowski, Konrad Kołodziej, Przemysław Szarek
Tarnovia Tarnów: Bartosz Kapustka
Garbarnia Kraków: Adam Buksa
Halniak Maków Podhalański: Marcin Koper
Zawodnicy rezerwowi:
Hutnik Kraków: Jakub Dziubas
Górnik Wieliczka: Patryk Pilch
Cracovia: Bartosz Chlebda
Clepardia Kraków: Gabriel Gawlik

I trener: Jerzy Smoter, II trener: Michał Wiącek, kierownik reprezentacji: Wiesław Gawlik

Rocznik 1997

Cracovia: Dominik Chochołek, Adam Wilk, Rajmund Raźniak, Marcin Szymczak, Szymon Kiebzak, Bartosz Studnicki, Beniamin Jeż, Szymon Woźniak
SPMTS Hutnik Kraków: Damian Guzik, Bartosz Cieśla
TS Wisła Kraków: Arkadiusz Chlebowski, Tomasz Kolanko
Garbarnia Kraków: Paweł Pasionek
Trójka Myślenice: Sebastian Fąfara
Dunajec Nowy Sącz: Dawid Surma, Konrad Kociołek
Sandecja Nowy Sącz: Jakub Bukowy, Jakub Więcławek
Tarnovia Tarnów: Hubert Król, Filip Wójcik
Rezerwowi:
UKS Trzebinia: Michał Cząstka
SPMTS Hutnik Kraków: Dorian Frątczak, Michał Terlikowski
TS Wisła Kraków: Mateusz Wieczorek, Łukasz Skrzypek, Dominik Gaudyn
Cracovia: Igor Wiechecki

Rocznik 1998

Cracovia: Paweł Sołtys
Hutnik Kraków: Jakub Bereta, Sebastian Gądek, Rafał Górecki, Mikołaj Ogonowski, Marcin Chmielowski, Bartosz Szcząber, Bartosz Czarnecki
Sandecja Nowy Sącz: Marcin Kurek, Dawid Dyląg, Mateusz Małek, Mateusz Dara
Dunajec Nowy Sącz: Miłosz Szczepański, Kacper Smoleń, Dawid Węglowski, Hubert Maślanka
Halniak Maków Podhalański: Jacek Bobek
Wisła Kraków: Konrad Handzlik

Rocznik 1999

Wisła Kraków: Piotr Świątko, Marcel Wilczyński, Kacper Chorążka, Marcin Kołton
Unia Tarnów: Kamil Orlik, Piotr Łazarz
Clepardia Kraków: Mateusz Gorgoń
Hutnik Kraków: Dawid Linca
Akademia Piłkarska 21: Jakub Wrześniak
Trójka Myślenice: Adrian Grzybek
Sandecja Nowy Sącz: Marek Mróz, Tomasz Puch
Dunajec Nowy Sącz: Bartłomiej Kohli, Artur Ruchała, Mateusz Jurczak, Filip Bębenik
Wawel Kraków: Krzysztof Śliwiński
Tarnovia Tarnów: Jakub Wierzchowiec
Rezerwowi:
Cracovia: Karol Niemczycki
Dunajec Nowy Sącz: Karol Matras
Akademia Piłkarska 21: Oliwier Bogusławski
Tarnovia Tarnów: Patryk Morys

Trenerzy: Marek Górecki, Jerzy Płonka

mzpn




WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty