Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Trampkarze starsi > Małopolska Liga T
Prawie 200 drużyn w Halowych Mistrzostwach Krakowa!2011-11-10 13:38:00

51. Halowe Mistrzostwa Krakowa, organizowane przez MZPN, będą rekordowe. Na starcie staną aż 193 drużyny trampkarzy, młodzików, orlików i żaków. Dla porównania, przed rokiem w mistrzostwach brały udział 163 zespoły...


Jak zwykle, od wielu, wielu lat, animatorem największego turnieju w Małopolsce jest Aleksander Hradecki. Roboczą pomocą asystować mu będą Jerzy Gospodarczyk i Bronisław Augustyniak. Areną dla orlików i żaków będzie hala Com Com Zone, a dla trampkarzy i młodzików hala balonowa, obie przy ul. Ptaszyckiego.

W rozgrywkach trampkarzy biorą udział zawodnicy z roczników 1997 i 1998, młodzików - z roczników 1999 i 2000, orlików - 2001 i 2002, a żaków - 2003 i młodsi. Młodzicy mogą występować w zespołach trampkarzy, orliki w drużynach młodzików, a żaki w orlikach - pod warunkiem, że mają karty zdrowia zezwalające wyraźnie na grę w grupie wiekowo starszej.

Rozgrywki odbywać się będą systemem jednorundowym. Mecze trampkarzy i młodzików trwać mają po 25 minut, drużyny liczą po 7 zawodników (w tym bramkarz), bramki mają wymiary 5x2 m. Orliki i żaki też grają po 25 minut, drużyny liczą po 6 zawodników (w tym bramkarz), a bramki mają wymiary 3x2 m.

Trampkarze zostali podzieleni na 4 grupy. Do finałów awansują cztery najlepsze zespoły z gr. A, trzej mistrzowie grup B, C i D oraz druga drużyna z tych grup z najlepszym wynikiem.

Młodzicy zostali podzieleni na 5 grup. Do finałów awansują cztery najlepsze zespoły z gr. A, a ponadto mistrzowie grup B, C, D i E.

Orliki zostali podzieleni na 5 grup. Do finałów awansują po dwa najlepsze zespoły z gr. A i B, mistrzowie grup C, D i E oraz najlepsza druga drużyna z grup C, D i E.

Żaki zostali podzieleni na 4 grupy. Do finałów awansują po dwa najlepsze zespoły z zz każdej z nich.

TRAMPKARZE (43 drużyny)

Grupa A
Hutnik I Kraków, Garbarnia I Kraków, Krakus I Nowa Huta, Gościbia Sułkowice, Jadwiga I Kraków, Wieczysta Kraków, Górnik Wieliczka, Prokocim Kraków, Proszowianka Proszowice, Dalin Myślenice, Wisła Kraków

Grupa B
Hutnik II Kraków, Skawinka Skawina, Pogoń Skotniki, Pogoń Miechów, Wawel Kraków, Zwierzyniecki Kraków, Bronowianka Kraków, Strzelcy/Korona Kraków, Bibiczanka Bibice, Podgórze Kraków

Grupa C
Garbarnia II Kraków, Krakus II Nowa Huta, AP 2011 Zabierzów, Clepardia Kraków, Trójka Myślenice, Armatura Kraków, Milenium I Skawina, Orzeł Iwanowice, Piast Łapanów, SKS RZAK Kraków, Górale Nowy Targ

Grupa D
Jadwiga II Kraków, Wanda Kraków, Prądniczanka Kraków, Błękitni Modlnica, Borek Kraków, Bieżanowianka Kraków, Milenium II Skawina, Jastrzębiec Książ Wielki, Płaszowianka Kraków, Wulkan Rudno, Kadra MZPN dziewcząt

MŁODZICY (51 drużyn)

Grupa A
Hutnik I Kraków, Krakus Nowa Huta, Garbarnia Kraków, Cracovia, Jadwiga I Kraków, Akademia Piłkarska 21 I, Pogoń Miechów, Prokocim Kraków, Dalin I Myślenice, Wieczysta Kraków

Grupa B
Hutnik II Kraków, Jadwiga II Kraków, Wanda Kraków, Albertus Kraków, Podgórze Kraków, Orzeł Sidzina, Gdovia Gdów, Piast Skawina, Zelczynka Zelczyna, Akademia Piłkarska 2011 Zabierzów

Grupa C
Jadwiga III Kraków, Akademia Piłkarska 21 II, Zwierzyniecki Kraków, Clepardia Kraków, Błękitni Modlnica, Strzelcy/Korona Kraków, Górnik Libiąż, Górnik Wieliczka, Trójka Myślenice, Orzeł Piaski Wielkie, Radziszowianka Radziszów

Grupa D
Hutnik III Kraków, Skawinka Skawina, Prądniczanka Kraków, Pogoń Skotniki, Płaszowianka Kraków, Borek I Kraków, Dąbski Kraków, Górale Nowy Targ, Bronowianka Kraków, Kadra MZPN dziewcząt

Grupa E
Jadwiga IV Kraków, Proszowianka Proszowice, Armatura Kraków, Wawel Kraków, Bieżanowianka Kraków, Milenium Skawina, Bibiczanka Bibice, Słowik Olkusz, Dalin II Myślenice, Borek II Kraków

ORLIKI (55 drużyn)

Grupa A
Hutnik I Kraków, Akademia Piłkarska 21 I, Prokocim Kraków, Wisła Kraków, Cracovia I, Borek I Kraków, Albertus I Kraków, Orzeł I Piaski Wielkie, Jadwiga I Kraków, Gwarek Śledziejowice, Górnik Libiąż

Grupa B
Hutnik II Kraków, Akademia Piłkarska 21 II, Armatura I Kraków, Bronowianka I Kraków, Cracovia II, Krakus I Nowa Huta, Pogoń Miechów, Słowik Olkusz, MOSiR Bochnia, Akademia Piłkarska 2011 Zabierzów, Górale Nowy Targ

Grupa C
Hutnik III Kraków, Wanda Kraków, Armatura II Kraków, Salos Kraków, Cracovia III, Borek II Kraków, Albertus II Kraków, Gdovia Gdów, Jadwiga II Kraków, Piast Skawina, Wieczysta Kraków

Grupa D
Bibiczanka Bibice, Wawel Kraków, Prądniczanka Kraków, Bronowianka II Kraków, Cracovia IV, Krakus II Nowa Huta, Clepardia Kraków, AP Krzeszowice, Pogoń Skotniki, Wulkan Rudno, Górnik Libiąż

Grupa E
Hutnik IV Kraków, Akademia Piłkarska 21 III, Polonia Kraków, Płaszowianka Kraków, Garbarnia Kraków, Borek III Kraków, Albertus III Kraków, Orzeł II Piaski Wielkie, Piast Łapanów, Milenium Skawina, Złomex Branice

ŻAKI (44 drużyny)

Grupa A
Hutnik I Kraków, Akademia Piłkarska 21 I, Prokocim Kraków, Wisła Kraków, Cracovia I, Borek I Kraków, Albertus I Kraków, Orzeł I Piaski Wielkie, Jadwiga I Kraków, Gwarek Śledziejowice, Krakus Nowa Huta

Grupa B
Hutnik II Kraków, Akademia Piłkarska 2011 Zabierzów, Polonia I Kraków, Pogoń Miechów, Cracovia II, Borek II Kraków, Albertus II Kraków, Słowik Olkusz, Jadwiga II Kraków, Piast Skawina, Górnik Libiąż

Grupa C
Hutnik III Kraków, Akademia Piłkarska 21 II, Bronowianka Kraków, Garbarnia Kraków, Cracovia III, Milenium Skawina, Orzeł II Piaski Wielkie, Zwierzyniecki Kraków, Pogoń Skotniki, Salos Kraków, Wanda Kraków

Grupa D
Bibiczanka Bibice, Nadwiślan Kraków, Armatura Kraków, Gdovia Gdów, Polonia II Kraków, Borek III Kraków, Clepardia Kraków, AP Krzeszowice, Prądniczanka Kraków, Hutnik IV Kraków, Górale Nowy Targ

TERMINARZ ROZGRYWEK HALOWYCH na listopad 2011 r.

Sobota, 12 listopada 2011
09.00 - 09.25 HUTNIK I Kraków - GARBARNIA I Kraków, Trampkarze „A”
09.30 - 09.55 HUTNIK I Kraków - KRAKUS NH I Kraków, Trampkarze „A”
10.00 - 10.25 GARBARNIA I Kraków - KRAKUS NH I Kraków, Trampkarze „A”
10.30 - 10.55 GOŚCIBIA Sułkowice - JADWIGA I Kraków, Trampkarze „A”
11.00 - 11.25 GOŚCIBIA Sułkowice - WIECZYSTA Kraków, Trampkarze „A”
11.30 - 11.55 JADWIGA I Kraków - WIECZYSTA Kraków, Trampkarze „A”
12.00 - 12.25 GÓRNIK Wieliczka - KOLEJARZ Prokocim Kraków, Trampkarze „A”
12.30 - 12.55, GÓRNIK Wieliczka - PROSZOWIANKA Proszowice, Trampkarze „A”
13.00 - 13.25 KOLEJARZ Prokocim Kraków - PROSZOWIANKA Proszowice, Trampkarze „A”
13.30 - 13.55 HUTNIK II Kraków - SKAWINKA Skawina, Trampkarze „B”
14.00 - 14.25 HUTNIK II Kraków - POGOŃ Skotniki Kraków, Trampkarze „B”
14.30 - 14.55 SKAWINKA Skawina - POGOŃ Skotniki Kraków, Trampkarze „B”
15.00 - 15.25 POGOŃ Miechów - WAWEL Kraków, Trampkarze „B”
15.30 - 15.55 POGOŃ Miechów - ZWIERZYNIECKI Kraków, Trampkarze „B”
16.00 - 16.25 WAWEL Kraków - ZWIERZYNIECKI Kraków, Trampkarze „B”
16.30 - 16.55 BRONOWIANKA Kraków - STRZELCY Korona Kraków, Trampkarze „B”
17.00 - 17.25 BRONOWIANKA Kraków - BIBICZANKA Bibice, Trampkarze „B”
17.30 - 17.55 STRZELCY Korona Kraków - BIBICZANKA Bibice, Trampkarze „B”

09.00 - 09.25 POGOŃ Miechów - AP 2011 Zabierzów, Orliki B
09.30 - 09.55 POGOŃ Miechów - GÓRALE Nowy Targ, Orliki B
10.00 - 10.25 SŁOWIK Olkusz - AP 2011 Zabierzów, Orliki B
10.30 - 10.55 SŁOWIK Olkusz - GÓRALE Nowy Targ, Orliki B
11.00 - 11.25 HUTNIK III Kraków - PIAST Skawina, Orliki C
11.30 - 11.55 HUTNIK III Kraków - WIECZYSTA Kraków, Orliki C
12.00 - 12.25 WANDA Kraków - PIAST Skawina, Orliki C
12.30 - 12.55 WANDA Kraków - WIECZYSTA Kraków, Orliki C
13.00 - 13.25 CRACOVIA III Kraków - BOREK II Kraków, Orliki C
13.30 - 13.55 CRACOVIA III Kraków - ALBERTUS II Kraków, Orliki C
14.00 - 14.25 BOREK II Kraków - ALBERTUS II Kraków, Orliki C
14.30 - 14.55 SL SALOS RP Kraków - GDOVIA Gdów, Orliki C
15.00 - 15.25 SL SALOS RP Kraków - JADWIGA II Kraków, Orliki C
15.30 - 15.55 ARMATURA II Kraków - GDOVIA Gdów, Orliki C
16.00 - 16.25 ARMATURA II Kraków - JADWIGA II Kraków, Orliki C
16.30 - 16.55 ARMATURA I Kraków - BRONOWIANKA I Kraków, Orliki B
17.00 - 17.25 ARMATURA I Kraków - CRACOVIA II Kraków, Orliki B
17.30 - 17.55 BRONOWIANKA I Kraków - CRACOVIA II Kraków, Orliki B

Niedziela, 13 listopada 2011
09.00 - 09.25 GARBARNIA II Kraków - KRAKUS NH II Kraków, Trampkarze „C”
09.30 - 09.55 GARBARNIA II Kraków - AP 2011 Zabierzów, Trampkarze „C”
10.00 - 10.25 KRAKUS NH II Kraków - AP 2011 Zabierzów, Trampkarze „C”
10.30 - 10.55 CLEPARDIA Kraków - TRÓJKA Myślenice, Trampkarze „C”
11.00 - 11.25 CLEPARDIA Kraków - ARMATURA Kraków, Trampkarze „C”
11.30 - 11.55 TRÓJKA Myślenice - ARMATURA Kraków, Trampkarze „C”
12.00 - 12.25 MILENIUM I Skawina - ORZEŁ Iwanowice, Trampkarze „C”
12.30 - 12.55 MILENIUM I Skawina - PIAST Łapanów, Trampkarze „C”
13.00 - 13.25 ORZEŁ Iwanowice - PIAST Łapanów, Trampkarze „C”
13.30 - 13.55 BŁĘKITNI Modlnica - BOREK Kraków, Trampkarze „D”
14.00 - 14.25 BŁĘKITNI Modlnica - MILENIUM II Skawina, Trampkarze „D”
14.30 - 14.55 BOREK Kraków - JASTRZĘBIEC Książ Wielki, Trampkarze „D”
15.00 - 15.25 MILENIUM II Skawina - JASTRZĘBIEC Książ Wielki, Trampkarze „D”
15.30 - 15.55 MILENIUM II Skawina - PŁASZOWIANKA Kraków, Trampkarze „D”
16.00 - 16.25 JASTRZĘBIEC Książ Wielki - PŁASZOWIANKA Kraków, Trampkarze „D”
16.30 - 16.55 JADWIGA II Kraków - WANDA Kraków, Trampkarze „D”
17.00 - 17.25 JADWIGA II Kraków - PRĄDNICZANKA Kraków, Trampkarze „D”
17.30 - 17.55 WANDA Kraków - PRĄDNICZANKA Kraków, Trampkarze „D”

09.00 - 09.25 BIBICZANKA Bibice - KRAKUS II NH Kraków, Orliki D
09.30 - 09.55 BIBICZANKA Bibice - CLEPARDIA Kraków, Orliki D
10.00 - 10.25 WAWEL Kraków - KRAKUS II NH Kraków, Orliki D
10.30 - 10.55 WAWEL Kraków - CLEPARDIA Kraków, Orliki D
11.00 - 11.25 PRĄDNICZANKA Kraków - BRONOWIANKA II Kraków, Orliki D
11.30 - 11.55 PRĄDNICZANKA Kraków - CRACOVIA IV Kraków, Orliki D
12.00 - 12.25 BRONOWIANKA II Kraków - CRACOVIA IV Kraków, Orliki D
12.30 - 12.55 JADWIGA I Kraków - GWAREK Wieliczka, Orliki A
13.00 - 13.25 JADWIGA I Kraków - GÓRNIK Libiąż, Orliki A
13.30 - 13.55 GWAREK Wieliczka - GÓRNIK Libiąż, Orliki A
14.00 - 14.25 POLONIA Kraków - MILENIUM Skawina, Orliki E
14.30 - 14.55 POLONIA Kraków - ZŁOMEX Branice, Orliki E
15.00 - 15.25 PŁASZOWIANKA Kraków - MILENIUM Skawina, Orliki E
15.30 - 15.55 PŁASZOWIANKA Kraków - ZŁOMEX Branice, Orliki E
16.00 - 16.25 GARBARNIA Kraków - ORZEŁ PW II Kraków, Orliki E
16.30 - 16.55 GARBARNIA Kraków - PIAST Łapanów, Orliki E
17.00 - 17.25 BOREK III Kraków - ORZEŁ PW II Kraków, Orliki E
17.30 - 17.55 BOREK III Kraków - PIAST Łapanów, Orliki E

Sobota, 19 listopada 2011
09.00 - 09.25 ZWIERZYNIECKI Kraków - BRONOWIANKA Kraków, Trampkarze „B”
09.30 - 09.55 POGOŃ SKOTNIKI Kraków - ZWIERZYNIECKI Kraków, Trampkarze „B”
10.00 - 10.25 POGOŃ SKOTNIKI Kraków - BRONOWIANKA Kraków, Trampkarze „B”
10.30 - 10.55 POGOŃ MIECHÓW - STRZELCY KORONA Kraków, Trampkarze „B”
11.00 - 11.25 POGOŃ MIECHÓW - BIBICZANKA BIBICE, Trampkarze „B”
11.30 - 11.55 POGOŃ SKOTNIKI Kraków - PODGÓRZE Kraków, Trampkarze „B”
12.00 - 12.25 WAWEL Kraków - STRZELCY KORONA Kraków, Trampkarze „B”
12.30 - 12.55 WAWEL Kraków - BIBICZANKA BIBICE, Trampkarze „B”
13.00 - 13.25 POGOŃ MIECHÓW - PODGÓRZE Kraków, Trampkarze „B”
13.30 - 13.55 WAWEL Kraków - PODGÓRZE Kraków, Trampkarze „B”
14.00 - 14.25 AP 2011 Zabierzów - SKS RZAK Kraków, Trampkarze „C”
14.30 - 14.55 AP 2011 Zabierzów - GÓRALE Nowy Targ, Trampkarze „C”
15.00 - 15.25 TRÓJKA Myślenice - SKS RZAK Kraków, Trampkarze „C”
15.30 - 15.55 TRÓJKA Myślenice - GÓRALE Nowy Targ, Trampkarze „C”
16.00 - 16.25 GARBARNIA II Kraków - ARMATURA Kraków, Trampkarze „C”
16.30 - 16.55 GARBARNIA II Kraków - MILENIUM I Skawina, Trampkarze „C”
17.00 - 17.25 KRAKUS II NH Kraków - ARMATURA Kraków, Trampkarze „C”
17.30 - 17.55 KRAKUS II NH Kraków - MILENIUM I Skawina, Trampkarze „C”

Niedziela, 20 listopada 2011
09.00 - 09.25 JADWIGA III Kraków - AP 21 SKOTNIKI Kraków, Młodziki „C”
09.30 - 09.55 JADWIGA III Kraków - ZWIERZYNIECKI Kraków, Młodziki „C”
10.00 - 10.25 AP 21 SKOTNIKI Kraków - ZWIERZYNIECKI Kraków, Młodziki „C”
10.30 - 10.55 CLEPARDIA Kraków - BŁĘKITNI MODLNICA, Młodziki „C”
11.00 - 11.25 CLEPARDIA Kraków - STRZELCY KORONA Kraków, Młodziki „C”
11.30 - 11.55 BŁĘKITNI MODLNICA - STRZELCY KORONA Kraków, Młodziki „C”
12.00 - 12.25 GÓRNIK LIBIĄŻ - GÓRNIK WIELICZKA, Młodziki „C”
12.30 - 12.55 GÓRNIK LIBIĄŻ - TRÓJKA MYŚLENICE, Młodziki „C”
13.00 - 13.25 GÓRNIK WIELICZKA - TRÓJKA MYŚLENICE, Młodziki „C”
13.30 - 13.55 POGOŃ SKOTNIKI Kraków - PŁASZOWIANKA Kraków, Młodziki „D”
14.00 - 14.25 POGOŃ SKOTNIKI Kraków - BOREK Kraków, Młodziki „D”
14.30 - 14.55 PŁASZOWIANKA Kraków - BOREK Kraków, Młodziki „D”
15.00 - 15.25 DĄBSKI Kraków - GÓRALE NOWY TARG, Młodziki „D”
15.30 - 15.55 DĄBSKI Kraków - BRONOWIANKA Kraków, Młodziki „D”
16.00 - 16.25 GÓRALE NOWY TARG - BRONOWIANKA Kraków, Młodziki „D”
16.30 - 16.55 HUTNIK III Kraków - SKAWINKA SKAWINA, Młodziki „D”
17.00 - 17.25 HUTNIK III Kraków - PRĄDNICZANKA Kraków, Młodziki „D”
17.30 - 17.55, SKAWINKA SKAWINA - PRĄDNICZANKA Kraków, Młodziki „D”

Sobota, 26 listopada 2011
09.00 - 09.25 JADWIGA IV Kraków - PROSZOWIANKA Proszowice, Młodziki „E”
09.30 - 09.55 JADWIGA IV Kraków - ARMATURA Kraków, Młodziki „E”
10.00 - 10.25 PROSZOWIANKA Proszowice - ARMATURA Kraków, Młodziki „E”
10.30 - 10.55 WANDA Kraków - BIEŻANOWIANKA Kraków, Młodziki „E”
11.00 - 11.25 WANDA Kraków - MILENIUM Skawina, Młodziki „E”
11.30 - 11.55 BIEŻANOWIANKA Kraków - MILENIUM Skawina, Młodziki „E”
12.00 - 12.25 BIBICZANKA Bibice - SŁOWIK Olkusz, Młodziki „E”
12.30 - 12.55 BIBICZANKA Bibice - DALIN Myślenice, Młodziki „E”
13.00 - 13.25 SŁOWIK Olkusz - DALIN Myślenice, Młodziki „E”
13.30 - 13.55 GOŚCIBIA Sułkowice - KOLEJARZ Prokocim Kraków, Trampkarze „A”
14.00 - 14.25 JADWIGA I Kraków - KOLEJARZ Prokocim Kraków, Trampkarze „A”
14.30 - 14.55 GOŚCIBIA Sułkowice - PROSZOWIANKA Proszowice, Trampkarze „A”
15.00 - 15.25 JADWIGA I Kraków - DALIN Myślenice, Trampkarze „A”
15.30 - 15.55 GOŚCIBIA Sułkowice - DALIN Myślenice, Trampkarze „A”
16.00 - 16.25 JADWIGA I Kraków - PROSZOWIANKA Proszowice, Trampkarze „A”
16.30 - 16.55 KRAKUS I NH Kraków - DALIN Myślenice, Trampkarze „A”
17.00 - 17.25 WIECZYSTA Kraków - GÓRNIK Wieliczka, Trampkarze „A”
17.30 - 17.55 KRAKUS I NH Kraków - WIECZYSTA Kraków, Trampkarze „A”
18.00 – 18.25 KRAKUS I NH Kraków - GÓRNIK Wieliczka, Trampkarze „A”

09.00 - 09.25 HUTNIK II Kraków - BRONOWIANKA I Kraków, Orliki B
09.30 - 09.55 HUTNIK II Kraków - CRACOVIA II Kraków, Orliki B
10.00 - 10.25 AP 21 Skotniki II Kraków - BRONOWIANKA I Kraków, Orliki B
10.30 - 10.55 AP 21 Skotniki II Kraków - CRACOVIA II Kraków, Orliki B
11.00 - 11.25 POGOŃ Miechów - SŁOWIK Olkusz, Orliki B
11.30 - 11.55 POGOŃ Miechów - MOSiR Bochnia, Orliki B
12.00 - 12.25 SŁOWIK Olkusz - MOSiR Bochnia, Orliki B
12.30 - 12.55 HUTNIK I Kraków - GWAREK Wieliczka, Orliki A
13.00 - 13.25 HUTNIK I Kraków - GÓRNIK Libiąż, Orliki A
13.30 - 13.55 AP 21 Skotniki I Kraków - GWAREK Wieliczka, Orliki A
14.00 - 14.25 AP 21 Skotniki I Kraków - GÓRNIK Libiąż, Orliki A
14.30 - 14.55 KOLEJARZ Prokocim Kraków - ORZEŁ PW I Kraków, Orliki A
15.00 - 15.25 KOLEJARZ Prokocim Kraków - JADWIGA I Kraków, Orliki A
15.30 - 15.55 TS WISŁA Kraków - ORZEŁ PW I Kraków, Orliki A
16.00 - 16.25 TS WISŁA Kraków - JADWIGA I Kraków, Orliki A
16.30 - 16.55 CRACOVIA I Kraków - BOREK I Kraków, Orliki A
17.00 - 17.25 CRACOVIA I Kraków - ALBERTUS I Kraków, Orliki A
17.30 - 17.55 BOREK I Kraków - ALBERTUS I Kraków, Orliki A

Niedziela, 27 listopada 2011

09.00 - 09.25 HUTNIK I Kraków - KRAKUS NH Kraków, Młodziki „A”
09.30 - 9.55 HUTNIK I Kraków - GARBARNIA Kraków, Młodziki „A”
10.00 - 10.25 KRAKUS NH Kraków - GARBARNIA Kraków, Młodziki „A”
10.30 - 10.55 CRACOVIA Kraków - JADWIGA I Kraków, Młodziki „A”
11.00 - 11.25 CRACOVIA Kraków - AP21 SKOTNIKI Kraków, Młodziki „A”
11.30 - 11.55 JADWIGA I Kraków - AP21 SKOTNIKI Kraków, Młodziki „A”
12.00 - 12.25 POGOŃ MIECHÓW - KOLEJARZ PROKOCIM Kraków, Młodziki „A”
12.30 - 12.55 POGOŃ MIECHÓW - DALIN I MYŚLENICE, Młodziki „A”
13.00 - 13.25 KOLEJARZ PROKOCIM Kraków - DALIN I MYŚLENICE, Młodziki „A”
13.30 - 13.55 ALBERTUS Kraków - PODGÓRZE Kraków, Młodziki „B”
14.00 - 14.25 ALBERTUS Kraków - ORZEŁ SIDZINA Kraków, Młodziki „B”
14.30 - 14.55 PODGÓRZE Kraków - ORZEŁ SIDZINA Kraków, Młodziki „B”
15.00 - 15.25 GDOVIA GDÓW - PIAST SKAWINA, Młodziki „B”
15.30 - 15.55 GDOVIA GDÓW - ZELCZYNKA ZELCZYNA, Młodziki „B”
16.00 - 16.25 PIAST SKAWINA - ZELCZYNKA ZELCZYNA, Młodziki „B”
16.30 - 16.55 HUTNIK II Kraków - JADWIGA II Kraków, Młodziki „B”
17.00 - 17.25 HUTNIK II Kraków - WANDA Kraków, Młodziki „B”
17.30 - 17.55 JADWIGA II Kraków - WANDA Kraków, Młodziki „B”

 

09.00 - 09.25 HUTNIK IV Kraków - MILENIUM Skawina, Orliki E
09.30 - 09.55 HUTNIK IV Kraków - ZŁOMEX Branice, Orliki E
10.00 - 10.25 AP 21 Skotniki III Kraków - MILENIUM Skawina, Orliki E
10.30 - 10.55 AP 21 Skotniki III Kraków - ZŁOMEX Branice, Orliki E
11.00 - 11.25 POLONIA Kraków - ORZEŁ PW II Kraków, Orliki E
11.30 - 11.55 POLONIA Kraków - PIAST Łapanów, Orliki E
12.00 - 12.25 PŁASZOWIANKA Kraków - ORZEŁ PW II Kraków, Orliki E
12.30 - 12.55 PŁASZOWIANKA Kraków - PIAST Łapanów, Orliki E
13.00 - 13.25 GARBARNIA Kraków - BOREK III Kraków, Orliki E
13.30 - 13.55 GARBARNIA Kraków - ALBERTUS III Kraków, Orliki E
14.00 - 14.25 BOREK III Kraków - ALBERTUS III Kraków, Orliki E
14.30 - 14.55 BIBICZANKA Bibice - BRONOWIANKA II Kraków, Orliki D
15.00 - 15.25 BIBICZANKA Bibice - CRACOVIA IV Kraków, Orliki D
15.30 - 15.55 WAWEL Kraków - BRONOWIANKA II Kraków, Orliki D
16.00 - 16.25 WAWEL Kraków - CRACOVIA IV Kraków, Orliki D
16.30 - 16.55 CLEPARDIA Kraków - AP Krzeszowice, Orliki D
17.00 - 17.25 CLEPARDIA Kraków - POGOŃ Skotniki Kraków, Orliki D
17.30 - 17.55 AP Krzeszowice - POGOŃ Skotniki Kraków, Orliki D

 

ST, mzpn

 

Uwaga! W stosunku do pierwotnego terminarza nastąpiła zmiana: trampkarze, którzy mieli grać 27 listopada zagrają 19 listopada; mecze młodzików zostały przesunięte z 19 na 27 listopada.

 

Aktualizacja 10.11.2011 22:00




WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty