Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Trampkarze starsi > Małopolska Liga T
Drugi dzień Halowych Mistrzostw Krakowa2011-11-13 23:52:00 RK

W niedzielę odbyły się kolejne mecze 51. Halowych Mistrzostw Krakowa, organizowanych przez MZPN. Jak już informowaliśmy, uczestniczy w nich rekordowa ilość drużyn trampkarzy, młodzików, orlików i żaków - w sumie aż 192!


Dziś w hali Com-Com Zone i w hali balonowej przy ul. Ptaszyckiego 6 grali trampkarze i orliki.

Niedzielne wyniki

Trampkarze - grupa C

GARBARNIA II Kraków - KRAKUS II Nowa Huta 1-2 (Paweł Pasionek - Damian Gnyla, Mateusz Stec)
GARBARNIA II Kraków - AP 2011 Zabierzów 2-1 (Paweł Pasionek 2 - Antoni Gawryluk)
KRAKUS II Nowa Huta - AP 2011 Zabierzów 0-2 (Kacper Woźniak 2)
CLEPARDIA Kraków - TRÓJKA Myślenice 1-4 (Rafał Dziura - Tomasz Sabała, Mateusz Sabała, Sebastian Fąfara, Michał Ambroży)
CLEPARDIA Kraków - ARMATURA Kraków 2-0 (Jan Koźbiał, Łukasz Wojniak)
TRÓJKA Myślenice - ARMATURA Kraków 10-1 (Tomasz Sabała 3, Mateusz Sabała 3, Sebastian Fąfara 2, Adrian Szostek 2 - Kamil Karaś)
MILENIUM I Skawina - ORZEŁ Iwanowice 1-7 (Mateusz Stopa - Dawid Socha 5, Paweł Gil, Grzegorz Słota)
MILENIUM I Skawina - PIAST Łapanów 2-3 (Mateusz Stopa, Grzegorz Wycisk - Bartłomiej Głowacki 2, Jakub Oczkowski)
ORZEŁ Iwanowice - PIAST Łapanów 1-2 (Jakub Zębala - Rafał Mączka, Konrad Kuchnik)

Trampkarze - grupa D

BŁĘKITNI Modlnica - BOREK Kraków 0-6 (Krzysztof Wilk 2, Tomasz Pulchny, Sebastian Dziekan, Jakub Tokarz, Sebastian Sikora)
BŁĘKITNI Modlnica - MILENIUM II Skawina 0-3 (Kamil Piszczek 2, Krystian Kawałko)
BOREK Kraków - JASTRZĘBIEC Książ Wielki 4-2 (Krzysztof Wilk 2, Maciej Wcisło, Sebastian Dziekan - Patryk Rędziak 2)
MILENIUM II Skawina - JASTRZĘBIEC Książ Wielki 0-3 (Patryk Rędziak 2, Miłosz Dziedzic)
MILENIUM II Skawina - PŁASZOWIANKA Kraków 4-6 (Dominik Nazim 2, Krystian Kawałko, Kamil Piszczek - Borys Słuszniak 2, Jakub Kaczor, Sebastian Chmielarz, Mariusz Piech, Patryk Mika)
JASTRZĘBIEC Książ Wielki - PŁASZOWIANKA Kraków 0-2 (Borys Słuszniak, Marcin Kura)
JADWIGA II Kraków - WANDA Kraków 2-3 (Patryk Kowarzyk 2 - Tomasz Ogarek 2, Jarosław Linczowski)
JADWIGA II Kraków - PRĄDNICZANKA Kraków 1-0 (Piotr Kalandyk)
WANDA Kraków - PRĄDNICZANKA Kraków 1-2 (Jarosław Linczowski - Kamil Kasak, Kacper Wadowski)

Orliki - grupa A

JADWIGA I Kraków - GWAREK Wieliczka 4-0 (Igor Obodziński 2, Bartosz Buta, Miłosz Maronka)
JADWIGA I Kraków - GÓRNIK Libiąż 8-1 (Bartosz Buta 3, Hieronim Dzieślewski 2, Grzegorz Sidorowicz, Igor Obodziński, Miłosz Maronka - Szymon Niziołek)
GWAREK Wieliczka - GÓRNIK Libiąż 2-2 (Mikołaj Bąk, Jakub Sado - Filip Nowak, Łukasz Nowak)

Orliki - grupa D

BIBICZANKA Bibice - KRAKUS II Nowa Huta 0-1 (Miłosz Strzeboński)
BIBICZANKA Bibice - CLEPARDIA Kraków 6-1 (Wiktor Stec 2, Arkadiusz Świąć 2, Maciej Augustyńczyk, Tomasz Kudyk - Norbert Kulpa)
WAWEL Kraków - KRAKUS II Nowa Huta 3-3 (Jakub Wąsik 2, Damian Leśniak - Szymon Grabiasz 2, Mikołaj Zięba)
WAWEL Kraków - CLEPARDIA Kraków 3-0 (Jakub Wąsik 2, Damian Leśniak)
PRĄDNICZANKA Kraków - BRONOWIANKA II Kraków 0-2 (Jakub Golik 2)
PRĄDNICZANKA Kraków - CRACOVIA IV 2-2 (Arkadiusz Klimczak, Rafał Kowalkowski - Łukasz Płaza, Gabriel Janusik)
BRONOWIANKA II Kraków - CRACOVIA IV 2-1 (Jan Sarapata, Rafał Krupa - Mateusz Hajdziński)

Orliki - grupa E

POLONIA Kraków - MILENIUM Skawina 0-0
POLONIA Kraków - ZŁOMEX Branice 3-0
(Kamil Baka, Jakub Nazimek, Rafał Grześkiewicz)
PŁASZOWIANKA Kraków - MILENIUM Skawina 2-0 (Karol Kudliński, Przemysław Leśniak)
PŁASZOWIANKA Kraków - ZŁOMEX Branice 2-0 (Maciej Wróblewski, Jakub Błoniarczyk)
GARBARNIA Kraków - ORZEŁ II Piaski Wielkie 0-0
GARBARNIA Kraków - PIAST Łapanów 3-0 walkower
BOREK III Kraków - ORZEŁ II Piaski Wielkie 4-2
(OLiwer Ochał 3, Jakub Piekarz - Bartosz Kociołek, Paweł Buda)
BOREK III Kraków - PIAST Łapanów 3-0 walkower
Awansem: BOREK III Kraków - GARBARNIA Kraków 0-0


RK


WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty