Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Trampkarze starsi > Małopolska Liga T
Dalin - Wisła: juniorzy z trampkarzami2012-02-21 12:55:00

Juniorzy młodsi Dalinu Myślenice pokonali wczoraj w meczu sparingowym trampkarzy Wisły Kraków 5-0. Gole dla Dalinu: Jakub Gierat (testowany), Artur Olszanicki, Sebastian Kostruch, Konrad Malina, Artur Mistarz.

Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando gospodarzy, którzy wykorzystywali przewagę fizyczną nad nieźle grający technicznie chłopcami z Krakowa. Goście dochodzili do sytuacji, może nie były one klarowne, jednak biorąc pod uwagę różnicę wieku to wiślacy zaprezentowali się korzystnie.

Po przerwie nastąpiło sporo zmian, które sprawiły, że gra nie wyglądała już tak widowiskowo. Wisła w drugiej połowie nie zagroziła ani raz bramce strzeżonej przez Kamila Bławuta, natomiast wynik podwyższyli Artur Mistarz i Konrad Malina (zawodnik z rocznika 1998).

DALIN: Kamil Bławut - Bartosz Pawlik, testowany, Michał Mistarz, testowany, Mateusz Dąbrowski, Marcin Sałach, testowany, Konrad Makaruk, Artur Olszanicki, Sebastian Kostruch oraz Konrad Malina, Kamil Sobolewski, Artur Mistarz.