Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Trampkarze starsi > Małopolska Liga T
Powołania do kadry MZPN 96-992012-01-13 19:57:00

Wydział Szkolenia MZPN powołał zawodników z roczników 1996, 1997, 1998 i 1999 na zimowe obozy przygotowawcze reprezentacji Małopolski.


Zgrupowania roczników 96 i 97 odbędą się w dniach 13-21 lutego w Limanowej, a dla roczników 98 i 99 w dniach 13-23 lutego w Makowie Podhalańskim.

Powołania otrzymali:

Rocznik 1996 (trenerzy: Jerzy Smoter i Michał Wiącek)

Wisła Kraków: Mateusz Zając, Mateusz Mlostek, Błażej Skrobowski, Kamil Kuczak, Paweł Stolarski, Jakub Mordec, Oskar Wąsikowski
Sandecja Nowy Sącz: Bartosz Nowakowski, Przemysław Szarek, Konrad Kołodziej, Piotr Nowak, Dawid Jancarzyk
Hutnik Kraków: Marcin Koper, Jakub Dziubas
Cracovia: Krzysztof Szewczyk, Krzysztof Ropski
Garbarnia Kraków: Adam Buksa
Górnik Wieliczka: Patryk Pilch
Rezerwowi:
Cracovia: Kacper Kapera, Bartosz Chlebda
Wisła Kraków: Grzegorz Marszalik
Hutnik Kraków: Norbert Bębenek
Tarnovia Tarnów: Bartosz Kapustka
Clepardia Kraków: Gabriel Gawlik

Rocznik 1997 (trener: Piotr Górecki)

Cracovia: Dominik Chochołek, Rajmund Raźniak, Beniamin Jeż, Adam Wilk, Szymon Kiebzak, Szymon Woźniak, Eryk Ceglarz, Marcin Szymczak
Wisła Kraków: Mateusz Wieczorek, Tomasz Kolanko, Arkadiusz Chlebowski
Hutnik Kraków: Damian Guzik
Garbarnia Kraków: Paweł Pasionek
Dunajec Nowy Sącz: Szymon Kuźma
Sandecja Nowy Sącz: Jakub Bukowy, Jakub Więcławek
Tarnovia Tarnów: Hubert Król
Trójka Myślenice: Sebastian Fąfara
Rezerwowi:
Cracovia: Dariusz Maciejowski, Bartosz Studnicki, Igor Wiechecki
Wisła Kraków: Mateusz Przesławski, Dominik Gaudyn
Dunajec Nowy Sącz: Dawid Surma
Hutnik Kraków: Michał Terlikowski, Konrad Rakoczy
Krakus Nowa Huta: Kacper Wróbel
Sandecja Nowy Sącz: Konrad Kociołek, Sebastian Maślanka, Jakub Cempa
Tarnovia Tarnów: Filip Wójcik

Rocznik 1998 (trenerzy: Leszek Bednarski i Łukasz Terlecki)

Wisła Kraków: Konrad Handzlik

Sandecja Nowy Sącz: Konrad Siwiec, Dawid Dyląg, Mateusz Małek, Mateusz Dara

Dunajec Nowy Sącz: Miłosz Szczepański, Kacper Smoleń, Dawid Węglowski  
Hutnik Kraków: Bartosz Szcząber, Szymon Pietrzyk, Jakub Bereta, Sebastian Gądek, Rafał Górecki, Kamil Pestka, Marcin Chmielowski
Cracovia: Paweł Sołtys 
Rezerwowi:
Hutnik Kraków: Bartosz Czarnecki, Dominik Zawadzki, Wiktor Prażuch
Halniak Maków Podhalański: Jacek Bobek
Górnik Wieliczka: Grzegorz Kociołek
Wisła Kraków: Przemysław Porębski

Rocznik 1999 (trenerzy: Marek Górecki, Jerzy Płonka)

Wisła Kraków: Marcel Wilczyński, Kacper Chorążka, Marcin Kołton, Piotr Świątko
Akademia Piłkarska 21: Jakub Wrześniak
Sandecja Nowy Sącz: Marek Mróz, Tomasz Puch
Dunajec Nowy Sącz: Artur Ruchała, Bartłomiej Kohli, Filip Bembenik, Mateusz Jurczak
Tarnovia Tarnów: Kamil Wierzchowiec
Unia Tarnów: Piotr Łazarz, Jakub Basiura
Trójka Myślenice: Adrian Grzybek
Juvenia Kraków: Piotr Putek
Clepardia Kraków: Mateusz Gorgoń
Wawel Kraków: Krzysztof Śliwiński
Rezerwowi:
Tarnovia Tarnów: Karol Kuczek
Akademia Piłkarska 2011 Zabierzów: Jakub Ryś
Unia Tarnów: Kamil Orlik
Wisła Kraków: Jakub Łyczak
Dunajec Nowy Sącz: Karol Matras

mzpn




WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty