Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Trampkarze starsi > Małopolska Liga T
16 drużyn w kolejnym turnieju FOR BG CUP 20112011-11-25 08:29:00

Fundacja Otwarte Ramię Białej Gwiazdy i Sport J&J Center Skotniki zapraszają na Halowy Turniej Piłki Nożnej Trampkarzy rocznika 1998, który odbędzie się w weekend 26/27 listopada 2011.


W turnieju FOR BG CUP 2011 uczestniczy 16 zespołów z całej Polski, w tym trzy z Krakowa - Wisła, Cracovia i Hutnik.

Zawody będą rozgrywane w Centrum Sportowo–Rekreacyjnym J&J Sport Center Kraków-Skotniki przy ul. Winnickiej 40, na boisku o wymiarach 55x32 m (bramki 5x2 m). Podczas meczu drużyna liczy 5 zawodników w polu plus bramkarz, a czas gry to 18 minut w fazie grupowej i 15 w fazie finałowej.

RAMOWY PROGRAM IMPREZY

Dzień pierwszy - sobota, 26.11.2011
8:30 – Rozpoczęcie rozgrywek grupy A i B
12:28 – Zakończenie rozgrywek grup A i B
12:30 – Rozpoczęcie rozgrywek grupy C i D
16:28 – Zakończenie pierwszego dnia turnieju

Dzień drugi - niedziela, 27.11.2011
8:15 – Rozpoczęcie gier finałowych, Finał B
12:15 – Rozpoczęcie gier finałowych, Finał A
16:15 – Uroczyste zakończenie turnieju, wręczenie nagród

UCZESTNICY TURNIEJU FOR BG CUP 2011 (rocznik 1998)

Grupa A
Wisła Kraków
BKS Lublin
Chojnik Jelenia Góra
Szczecińska A.P. Pogoń

Grupa B
Cracovia
Motor Lublin
Unia Warszawa
Wybrzeże Rewalskie Rewal


Grupa C
Korona Kielce
APN Raków Częstochowa
Lechia Dzierżoniów
Hutnik Kraków

Grupa D
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
Broń Radom
SMS Junior-Parasol Wrocław

TERMINARZ ELIMINACJI – SOBOTA, 26.11.2011

1 8:30-8:48 A Wisła Kraków - BKS Lublin
2 8:50-9:08 B Cracovia - Motor Lublin
3 9:10-9:28 A Chojnik Jelenia Góra - Szczecińska A.P. Pogoń
4 9:30-9:48 B Unia Warszawa - Wybrzeże Rewalskie Rewal
5 9:50-10:08 A Wisła Kraków - Chojnik Jelenia Góra
6 10:10-10:28 B Cracovia - Unia Warszawa
7 10:30-10:48 A BKS Lublin - Szczecińska A.P. Pogoń
8 10:50-11:08 B Motor Lublin - Wybrzeże Rewalskie Rewal
9 11:10-11:28 A Szczecińska A.P. Pogoń - Wisła Kraków
10 11:30-11:48 B Wybrzeże Rewalskie Rewal - Cracovia
11 11:50-12:08 A BKS Lublin - Chojnik Jelenia Góra
12 12:10-12:28 B Motor Lublin - Unia Warszawa
13 12:30-12:48 C Korona Kielce - APN Raków Częstochowa
14 12:50-13:08 D Górnik Zabrze - Raków Częstochowa
15 13:10-13:28 C Lechia Dzierżoniów - Hutnik Kraków
16 13:30-13:48 D Broń Radom - SMS Junior-Parasol Wrocław
17 13:50-14:08 C Korona Kielce - Lechia Dzierżoniów
18 14:10-14:28 D Górnik Zabrze - Broń Radom
19 14:30-14:48 C APN Raków Częstochowa - Hutnik Kraków
20 14:50-15:08 D Raków Częstochowa - SMS Junior-Parasol Wrocław
21 15:10-15:28 C Hutnik Kraków - Korona Kielce
22 15:30-15:48 D SMS Junior-Parasol Wrocław - Górnik Zabrze
23 15:50-16:08 C APN Raków Częstochowa - Lechia Dzierżoniów
24 16:10-16:28 D Raków Częstochowa - Broń Radom

 

g




WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty