Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > VI liga (Kraków)
Pcimianka nie dała rady IV-ligowcowi2011-03-07 02:06:00

W piątym sparingu tej zimy VI-ligowa Pcimianka przegrała z IV-ligowym Orkanem Szczyrzyc 2-4 (0-3).

Mecz stał na dość wysokim poziomie. Pierwsze 20 minut było wyrównane, nawet z lekką przewagą Pcimianki, która stworzyła w tym okresie dwie niezłe okazje. Później widoczną przewagę osiągnęli gracze Orkana. Strzelili 3 bramki, a mogli jeszcze co najmniej jedną, ale K. Muniak obronił karnego.

Druga połowa była dużo lepsza w wykonaniu pcimian. Dużo ożywienia na boisku wprowadzili Jakub Burtan i Piotr Muniak. W 50. minucie ten ostatni znakomicie wykorzystał swoją szybkość i strzelił bramkę. Parę minut później znów błąd popełniła obrona VI-ligowca i było 4-1 dla Orkana. Pod koniec meczu bardzo ładną akcję przeprowadzili Burtan i P. Muniak, ten pierwszy ustalił wynik na 2-4.

Następny sparing Pcimianki już we wtorek - z Nadwiślanem Kraków o 19:30.