Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > VI liga (Kraków)
Gościbia nie dała szans Proszowiance2011-06-06 00:41:00

VI liga krakowska: Proszowianka Proszowice - Gościbia Sułkowice 0-3 (0-1)

0-2 Ostafin 51
0-3 Biela 89

Sędziował Dariusz Mirek. Żółta kartka: Grzegorczyk (P).
PROSZOWIANKA: Baranowski - Gorzkowski, Szaporów, Jelonkiewicz, Jasielski - Wrona, Grzegorczyk, M. Przeniosło, Gałkowski - Perlik (68 Stopiński), Sowa (69 Sołek).
GOŚCIBIA: Wiesław Światłoń I - Jończyk, Dariusz Profic, Piotr Stokłosa, A. Wyrwała - Duda (76 J. Wyrwała), M. Stokłosa (46 Łabędź), Biela, Ostafin - Wiesław Światłoń II (65 Tyrawa), Wojciech Profic (89 D. Mardaus).

Gościbia była pod każdym względem lepszym zespołem i mogła wygrać dwa razy tyle...

Goście prowadzili do przerwy 1-0. Po płaskim dośrodkowaniu Ostafina z lewej strony bramkę zdobył Wojciech Profic. Zaraz na początku II połowy podwyższył Ostafin, który wykorzystał nieporozumienie bramkarza i obrońcy Proszowianki, posyłając piłkę do siatki lobem. Tuż przed końcem fantastyczny strzał oddał Biela, trafiając z 25 m w "okienko". Gol - stadiony świata!

W doliczonym czasie sułkowiczanie mogli jeszcze bardziej pognębić gospodarzy, ale A. Wyrwała z bliska uderzył tylko w poprzeczkę.

Proszowianie mieli w całym meczu zaledwie dwie niezłe okazje. Raz po rzucie rożnym mocno strzelił Gałkowski, ale bramkarz wybił piłkę nad poprzeczkę. Innym razem Wrona z woleja huknął za wysoko. I to było na tyle jeśli chodzi o aktywa miejscowych.