Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > VI liga (Kraków)
Zieleńczanka remisuje z IV-ligowcem2011-03-07 01:18:00

VI-ligowa Zieleńczanka w kolejnym sparingu zremisowała ze Spartą Kazimierza Wielka (IV liga świętokrzyska) 4-4.

Zieleńczanka Zielonki - Sparta Kazmierza Wielka 4-4 (2-3)

Gole: K. Szumiec 2, T. Kawa, testowany
ZIELEŃCZANKA
: Szot (46 testowany 1) - Dragosz, Bulak, testowany 2, testowany 3 (46 K. Baran) - T. Kawa, Kierzkowski, Dudek, Szumiec, testowany 4 (46 testowany 5) - Pogan.

Sparta już w pierwszym kwadransie zdobyła trzy bramki po błędach defensywy Koniczynek i zapowiadało się na pewne zwycięstwo gości. Dopiero wtedy Zielonki tak naprawdę zaczęły grać, efektem gry skrzydłami były dwa gole do przerwy. W drugiej części spotkania to Zieleńczanka zaskoczyła rywali strzelając dwie piękne bramki. Sparta na 8 minut przed końcowym gwizdkiem wyrównała i sparing zakończył się remisem.

Mecz odbył się 5.03.2011 na sztucznej nawierzchni starego Hutnika.

W środę 9 marca o godz. 16 przedostatni sparing Zieleńczanki - z IV-ligowym Hutnikiem Kraków. Po tym meczu trener Krzysztof Szumiec zadecyduje, którzy zawodnicy pozostaną w drużynie. Ostatni, dziesiąty, mecz kontrolny - w niedzielę 13 marca o godz. 12 w Giebułtowie, z miejscową Jutrzenką, faworytem rozgrywek A-klasowych.