Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > V liga (Kraków-Wadowice)
Przerwany mecz Chełmka z Borkiem zostanie dokończony 1 czerwca2011-05-24 16:17:00

W sobotę, tuż przed końcem pierwszej połowy meczu Chełmka z Borkiem zaczął padać deszcz, a po upływie kilku minut rozpoczęła się ulewa. Spadło tyle wody, że murawa szybko pokryła się grubą warstwą wody. Sędziowie uznali, że w tej sytuacji nie ma możliwości dokończenia potyczki, choć krakowianie byli skłonni czekać. Nic dziwnego - prowadzili 2-0, gra im się dobrze układała i nie chcieli jeszcze raz przyjeżdżać do Chełmka.

Spotkanie będzie dogrywane od 46. minuty w wyznaczonym przez WG MZPN terminie (1 czerwca br., 18.30).

Chełmek - Borek 0-2 (mecz przerwany po I połowie)