Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > V liga (Kraków-Wadowice)
Czerwono w dokończonym meczu w Chełmku2011-06-01 20:17:00

KS Chełmek - Borek Kraków 0-2 (0-2)

0-1 Dutka 15

0-2 Dutka 42 (karny)

Sędziował Łukasz Królczyk z Nowego Targu. Żółte kartki: Wójcik, B. Chylaszek, D. Chylaszek – Kupiec. Dąbrowski. Widzów: 50. Czerwone kartki: Wójcik (70, druga żółta), B. Chylaszek (75, druga żółta) – Dąbrowski (50, druga żółta). Widzów: 50.
CHEŁMEK: Żołneczko – Kłapacz, Górski, Wójcik, Kumanek – B. Chylaszek, D. Chylaszek, Musiał, Adamczyk – Siwoń (72 Jałowy), Kustra.
BOREK: Matysiak – Anton, Szopa, Tyrpuła, Zawora – Nowak (83 K. Pachacz), Józkowicz, Kupiec, Mitka – Dutka (72 Boczarski), Dąbrowski.

Mec V ligi krakowsko-wadowickiej zaczął się 21 maja, ale tuż przed końcem pierwszej połowy zaczął padać deszcz, a po upływie kilku minut rozpoczęła się ulewa. Spadło tyle wody, że murawa szybko pokryła się grubą warstwą wody. Sędziowie uznali, że w tej sytuacji nie ma możliwości dokończenia potyczki, choć krakowianie byli skłonni czekać. Nic dziwnego - prowadzili 2-0, gra im się dobrze układała i nie chcieli jeszcze raz przyjeżdżać do Chełmka. Spotkanie zostało przerwane i dograne od 46. minuty 1 czerwca.

Goli w tej części gry nie przybyło, ale za to przybyło kartek. Chełmek kończył mecz w dziewiątkę, a Borek w w dziesiątkę