Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Orliki > Grupa IV (Kraków) O
Orliki i żaki w nowy sezonie - kto z kim2011-07-22 12:11:00

Nowy sezon orlików (2001-2002) i żaków (2003 i młodsi) rozpocznie się we wrześniu. Dziś informujemy jakie zespoły zgłosiły się do rozgrywek w Podokręgu PN Kraków.


ORLIKI

Grupa I AB (10 drużyn)
Albertus Kraków
Akademia Piłkarska 21 I
Borek I Kraków
Bronowianka I Kraków
Cracovia I
Gościbia Sułkowice
Hutnik I Kraków
Jadwiga I Kraków
Krakus Nowa Huta
Wisła I Kraków

Grupa II AB (12 drużyn)

Akademia Piłkarska 21 II
Armatura Kraków
Borek II Kraków
Cracovia II
Hutnik II Kraków
Akademia Piłkarska 2011 Zabierzów
Jadwiga II Kraków
Skawinka Skawina
Orzeł Piaski Wielkie

Wisła II Kraków
Czarni Staniątki

Błękitni Modlnica


Grupa III (6 drużyn)
Gdovia Gdów
Górnik Wieliczka
Gwarek Śledziejowice
Karpaty Siepraw
Krakus Swoszowice
Prokocim Kraków

Mecze w tej grupie dwurundowo.

Grupa IV (8 drużyn)
Grębałowianka Kraków
Płaszowianka Kraków
Proszowianka Proszowice
Rybitwy Kraków
Słomniczanka Słomniki
Wanda Kraków
Pogoń Miechów
Polonia Kraków

Grupa V (10 drużyn)
Albertus II Kraków
Bibiczanka Bibice

Clepardia Kraków
Garbarnia Kraków
Olimpic Kraków

Prądniczanka Kraków
Salos Kraków

Wawel Kraków
Wieczysta Kraków
Wulkan Rudno


Grupa VI (8 drużyn)
Górnik Libiąż

Milenium Skawina
Orzeł Sidzina
Piast Skawina
Pogoń Skotniki
Radziszowianka Radziszów
Tramwaj Kraków
Wiślanie Jaśkowice

 

Grupy I i II to grupy podwójne (kluby z dwoma drużynami), grupy III, IV, V i VI to grupy pojedyncze (kluby z jedną drużyną).

ŻAKI

Grupa I AB (7 drużyn)
Akademia Piłkarska 21 I
Borek Kraków
Cracovia
Hutnik I Kraków
Jadwiga I Kraków
Krakus Nowa Huta
Wisła I Kraków

Grupa II AB (7 drużyn)
Akademia Piłkarska 2011 Zabierzów
Akademia Piłkarska 21 II
Albertus Kraków
Hutnik II Kraków
Jadwiga II Kraków
Skawinka Skawina
Wisła II Kraków

Grupa III (10 drużyn)

Bronowianka Kraków
Clepardia Kraków
Cracovia II

Pogoń Miechów
Polonia Kraków
Prądniczanka Kraków
Prokocim Kraków
Rybitwy Kraków
Wanda Nowa Huta
Złomex Branice

Grupa IV (10 drużyn)
Garbarnia Kraków
Gdovia Gdów
Gwarek Śledziejowice
Krakus Swoszowice
Lotnik Kryspinów
Milenium Skawina
Orzeł Piaski Wielkie
Orzeł Sidzina
Piast Skawina
Tramwaj Kraków

Grupy I i II to grupy podwójne (kluby z dwoma drużynami), grupy III i IV to grupy pojedyncze (kluby z jedną drużyną).

Kiedy terminarze?

Ustalone zostały daty spotkań, na których zostaną ustalone terminarze krakowskich lig orlików i żaków. Podokręg PN Kraków zaprasza przedstawicieli zainteresowanych klubów do siedziby MZPN w Krakowie, ul. Krowoderska 74.

9 sierpnia 2011 (wtorek)
Orliki gr. I AB - godz. 15.30
Orliki gr. II AB - godz. 16.30
Orliki gr. III i VI - godz. 17.30

10 sierpnia 2011 (środa)
Orliki gr. IV - godz. 15.30
Orliki gr. V - godz. 16.30
Żaki gr. III - godz. 16.30

17 sierpnia 2011 (środa)
Żaki gr. I AB - godz. 15.30
Żaki gr. II AB - godz. 16.30
Żaki gr. IV - godz. 17.30

 

st, ppnk

 

Aktualizacja 23.07.2011 15:00, 28.07.2011 19:00, 29.07.2011 7:30




WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty