Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > Ekstraklasa
Młoda Wisła też przegrała z Lechem2012-11-05 19:59:00

Wisła Kraków przegrała z Lechem Poznań 1-2 w meczu 10. kolejki Młodej Ekstraklasy rozegranym we Wronkach.

Młoda Ekstraklasa: Lech Poznań – Wisła Kraków 2-1 (2-1)

1-0 Wolski 3
1-1 Stolarski 4
2-1 Olejniczak 42
LECH: Derbisz – Siwek, Cieślak, Cyfert, Ratajczak (66 Łągiewka) – Zgarda, Chromiński – Gajda, Linetty (46 Kownacki), Olejniczak (80 Orłowski) – Wolski (85 Gawron).
WISŁA: Miśkiewicz – Moskal, Downar-Zapolski, Lepiarz, Piwowarczyk (46 Kolanko) – Tomalski (85 Straus), Szewczyk – Stolarski, Buras (71 Kościelniak), Quioto – Kamiński (83 Oleksa).

Dwie bramki padły już w pierwszych 4 minutach meczu. Najpierw w 3. minucie Michała Miśkiewicza pokonał Patryk Wolski, a 60 sekund później trafieniem odpowiedział Paweł Stolarski, który wykorzystał podanie Dawida Kamińskiego i pokonał golkipera drużyny gospodarzy.

W kolejnych minutach następne okazje do wyjścia na prowadzenie stworzyli sobie poznaniacy, ale Miśkiewicz obronił strzał zarówno Gajdy, jak i Cyferta, jednak w 42. minucie skapitulował po uderzeniu Bartłomieja Olejniczaka. Kolejorz nie dał sobie strzelić wyrównującej bramki i to on wyszedł zwycięsko z pojedynku z Białą Gwiazdą.