Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > Ekstraklasa
Biała Gwiazda wraca na wiślackie koszulki2013-07-13 22:33:00

Dziś odbyła się prezentacja sportowej kolekcji, przygotowanej specjalnie dla Wisły Kraków przez niemiecką firmę adidas.


- Trzynasty lipca to od dzisiaj data symboliczna, piłkarze Wisły zagrają bowiem mecz sparingowy w nowych koszulkach z Białą Gwiazd na piersi. Cieszymy się z przedłużenia, na kolejne trzy lata, umowy z naszym partnerem technicznym adidasem – powiedział prezes Wisły, Jacek Bednarz.


Prezes Wisły nawiązał też do ważnej rocznicy, do zburzenia paryskiej Bastylii. Wydarzenie to zapoczątkowało nową epokę dla Europy, dla Wisły Kraków też – jego zdaniem – zaczyna się teraz nowa epoka, w której historia połączy przeszłość z teraźniejszością i nowoczesnością.


Zanim jednak zebrani goście mogli ujrzeć to, na co z zaintrygowaniem czekali, poznali przygotowaną przez Zdzisława Skupienia historię kształtowania się strojów Białej Gwiazdy, a także losy mistrzowskiego mariażu z firmą adidas. Uczestnicy spotkania mogli prześledzić, jak przez lata zmieniały się materiały, wzory, kroje, a przede wszystkim technologie odzieżowe klubowych strojów.


Wprowadzeniem do części kulminacyjnej dzisiejszej uroczystości był specjalny pokaz filmu reklamującego nowe stroje, po nim zaś nastąpiła właściwa prezentacja. Na scenie, w asyście pięknych hostess, pojawili się: Arkadiusz Głowacki, Cezary Wilk, Patryk Małecki i Michał Miśkiewicz. 


Oczekiwany od dawna powrót białej gwiazdy na koszulki stał się faktem. Zindywidualizowana koszulka, dedykowana specjalnie Wiśle Kraków, spotkała się z dużym zainteresowaniem przybyłych gości. Krakowski klub należy bowiem do wąskiego grona zespołów objętych specjalnym programem, zespołów, dla których przygotowuje się specjalne stroje. W tej elitarnej grupie znajdują się największe kluby Europy, m.in.: Real Madryt, Chelsea Londyn.


Czym wyróżnia się nowa koszulka Białej Gwiazdy? Jest to najnowocześniejszy technologicznie model w historii przygotowany przez adidasa. Koszulka wykonana została przy zastosowaniu najnowszych technologii: FORMOTION – zapewnia najwyższą wydajność i swobodę ruchów, CLIMACOOL – zapewnia kontrolę ciepła i wilgoci poprzez wentylację oraz BETTER PLACE – zapewnia kontrolę ciepła i wilgoci poprzez wentylację. 


MM (Biuro Prasowe Wisły Kraków SA)


Feta w Kryspinowie
Biała Gwiazda wraca na koszulki. Fot. Jacek Kwiatkowski


wismiskiewicz malecki wilk glowacki 9584.jpg


WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty