Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > Ekstraklasa
Małecki nie zagra z Jagiellonią2013-04-20 00:23:00

W sobotę o godz. 15.45 Wisła zmierzy się w Białymstoku z Jagiellonią w meczu 23. kolejki piłkarskiej ekstraklasy.


- Niestety, w Białymstoku nie będziemy mogli wprowadzić do gry Małeckiego. Patryk zgłaszał już w przerwie meczu ze Śląskiem Wrocław, iż ma dolegliwości bólowe – rozpoczął raportem medycznym swoją konferencję prasową trener Białej Gwiazdy Tomasz Kulawik.  


- Wraz ze sztabem medycznym podjęliśmy decyzję, iż lepiej, żeby został w Krakowie i pod okiem naszych specjalistów zaczął się rehabilitować. Chcielibyśmy, i jest na to szansa, żeby na mecz z Widzewem Łódź był do dyspozycji trenerów. 


Szkoleniowiec Wisły skomentował coraz lepszą postawę „Jagi”, sobotniego przeciwnika wiślaków: - Jagiellonia gra teraz lepiej. To zespół, który obecnie jest dużo bardziej skuteczny. Zagraliśmy niedawno niej dwa dobre mecze, więc zróbmy teraz wszystko, aby zagrać także i takie trzecie spotkanie - kontynuował. 


Z nadzieją w głosie stwierdził też: - Myślimy przede wszystkim o tym, aby dobrze grać i gromadzić punkty. Dla nas najważniejsze jest, aby skończyć sezon na jak najwyższym miejscu. W dwumeczu Pucharu Polski z Jagiellonią Białystok pokazaliśmy, że potrafimy grać przeciw tej drużynie.


MM

Biuro Prasowe Wisły Kraków SA 
WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty