Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > Ekstraklasa
Sergiei Pareiko pożegnał się z Wisłą2013-05-28 21:33:00

Sergei Pareiko pożegnał się z Wisłą Kraków. Estoński bramkarz był w klubie od 2011 roku, teraz kończy mu się kontrakt i nie został przedłużony.


- Chciałbym podziękować wszystkim, którzy w tym czasie towarzyszyli mi tutaj, kolegom i pracownikom klubu. Oczywiście pamiętam ten moment, kiedy przyjechałem do Krakowa, ale i na pewno zapamiętam dzisiejszy dzień, ostatni – wyznał. - Takie jest życie piłkarza, ale zostawiam tutaj kawałek mojego serca, zarówno dla kibiców, jak i osób, które tu spotkałem. Bardzo dziękuję za wszystko! Myślę, że jeszcze tu przyjadę, ale już jako kibic – zaznaczył.

Jakie są dalsze piłkarskie plany golkipera Estonii? „Chciałbym grać dalej, przez dwa, trzy lata. Nastąpił taki, a nie inny moment, myślę, że znajdę jakiś klub. Jeśli nie uda się iść dalej tą ścieżką, to wtedy będę rozważał inne rozwiązanie. Teraz naprawdę nie myślę o tym, bo mam jeszcze zdrowie i chęć do gry – powiedział.

Jest szansa, że Pareiko wystąpi jeszcze przy Reymonta 22, reprezentując barwy innego klubu z ekstraklasy. - Są w Polsce tylko trzy kluby, w których mógłbym grać i jeśli dostanę propozycję, to wtedy ją przemyślę. Nie chciałbym teraz mówić, jakie to zespoły. Nie mogę wykluczyć, że jednak nie pojawię się tutaj w przyszłym sezonie, ale życie pokaże – zakończył Sergei Pareiko.

Bramkarz jedzie na zgrupowanie swojej reprezentacji, kontrakt rozwiązał wcześniej za porozumieniem stron.
wisla.krakow.pl/ST


pareiko w 7488.jpg


WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty