Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > Ekstraklasa
Cracovia ma nowego obrońcę2013-07-16 18:39:00

Kontrakt z Cracovią podpisał obrońca Tomasz Wełna, który od pewnego czasu trenował z zespołem „Pasów". Kontrakt z krakowskim klubem przedłużył zaś Damian Drzewiecki.


Wełna urodził się 27 stycznia 1991 w Ciechanowie. Jest wychowankiem Nadnarwianki Pułtusk. Następnie występował w barwach warszawskiej Polonii, w której w zeszłym sezonie wystąpił w 3 spotkaniach T-Mobile Ekstraklasy.  - Cieszę się, że znalazłem się tutaj w Cracovii. W Krakowie czuję się bardzo dobrze. Jeśli chodzi o szatnie to atmosfera jest bardzo fajna, dogaduję się z resztą drużyny - powiedział na powitalnej konferencji Tomasz Wełna.

Zawodnik będzie występował z numerem 15 na koszulce. Kontrakt został podpisany na 2 lata z opcją przedłużenia o kolejne dwa.

Drzewiecki podpisał nowy 2-letni kontrakt z Cracovią. W ubiegłym sezonie bramkarz występował w drużynie juniorów starszych Cracovii, która zdobyła brązowy medal mistrzostw Polski. Damian Drzewiecki przyszedł do Cracovii w sezonie 2011/12 z Bogdanki Łęczna.

Marcin Skrzeszewski, który w ostatnim sezonie występował w drużynie Cracovii podpisał z kolei kontrakt z pierwszoligowym Energetykiem ROW Rybnik. Zawodnik od początku letnich przygotowań trenował z rybnickim klubem.

cracovia.pl
WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty