Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > B klasa (Kraków III)

Francesco Olszanica - Maszycanka Maszyce 1-4

Gole: Szopa - Bryła 2, Tomczyk, Krztoń
Czerwona kartka: Bulka (dwie żółte).
FRANCESCO: Bulka - M. Podgajny, Wrona, Ł. Zwoliński, J. Podgajny, T. Zwoliński, Grad, Kadula (67 Waligóra), Zalewski, Włodarski, Szopa.

MASZYCANKA: Idzik - T. Dudek, Basista, R. Kopijka, M. Cieślik, Wójtowiec, K. Cieślik (80 G. Dudek), Bryła, Krztoń, Bara, Tomczyk.

Po najlepszym występie w tej rundzie Maszycanka wróciła z kompletem punktów. Do przerwy wynik był remisowy, ale druga połowa już nie pozostawiła złudzeń kto w tym meczu był lepszy. Maszycanka stworzyła sobie więcej sytuacji, gdyby tylko pomocnicy i napastnicy strzelali zamiast kombinować, to spokojnie goście mogli się zrewanżować za przegraną z rundy jesiennej aż 0-6.

francesco, lksmaszyce.futbolowo.pl (kris)