Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > B klasa (Kraków III)
Wiadomo już kto w jakiej grupie w krakowskiej A, B i C klasie2011-07-06 19:38:00

Zarząd Podokręgu Piłki Nożnej w Krakowie dokonał dziś podziału na grupy w A, B i C klasie, na sezon 2011/12.


A klasa krakowska - sezon 2011/12

Grupa I:

Płomień Jerzmanowice
Michałowianka Michałowice
Błękitni Modlnica
Bibiczanka Bibice
Pogoń Miechów
LKS Niedźwiedź
Strażak Goszcza
Partyzant Dojazdów
Czarni 03 Grzegorzowice
TS Węgrzce
Juvenia Prandocin
Jastrzębiec Książ Wielki
Tytan Polekarcice
Słomniczanka II Słomniki

Grupa II:

Prądniczanka Kraków
Wawel Kraków
Płaszowianka Kraków
Armatura Kraków
Garbarnia II Kraków
Nadwiślan Kraków
Prokocim Kraków
Wisła  Rząska
Bieżanowianka Kraków
Zwierzyniecki Kraków
Dąbski Kraków
Dragon Szczyglice
Niegoszowianka Niegoszowice
Iskra Radwanowice

Grupa III:

Bratniak Kraków
Grzegórzecki Kraków
Liszczanka Liszki
Lotnik II Kryspinów
Pozowianka Pozowice
Radziszowianka Radziszów
Kaszowianka Kaszów
Victoria Kraków
Wisła Jeziorzany
Iskra Krzęcin
Borkowianka Borek Szlachecki
Płomień Kostrze
Gajowianka Gaj
Tęcza Piekary

B klasa krakowska - sezon 2011/12

Grupa I:

Płomień Kościelec
Spartak Charsznica
Spartak Wielkanoc-Gołcza
Wierzbowianka Wierzbno
Pogoń Wronin
Strażak Przybysławice
Olimpia Czaple Wielkie
Jaxa Jaksice
Błyskawica Wyciąże
Sparta Skrzeszowice
Orzeł Iwanowice
Agricola Klimontów
Energia Kozłów
Trątnowianka Trątnowice

Grupa II:

Salva Kraków
Strzelcy/Korona Kraków
Lot Balice
Iskra Czułów
Potok Więckowice
Sportowiec Modlniczka
Fitball Szklary
Strażak Rączna
Orlęta Rudawa
Maszycanka Maszyce
MKS Skała 2004
Orzeł Bębło
Sparta Przeginia Duchowna
Topór Aleksandrowice

Grupa III:

LKS Libertów
TS Rybitwy
Wanda Nowa Huta
Prądniczanka II Kraków
Bronowicki Kraków
Galicja Raciborowice
Cedronka Wola Radziszowska
Pychowianka Kraków
KS Tyniec
Rzozovia Rzozów
Trzebol Wielkie Drogi
Albertus Kraków
KS Wróżenice
Polonia Kraków

C klasa krakowska - sezon 2011/12

Grupa I:

Nidzica Słaboszów
Kapitol Racławice
Polonia Więcławice
Strażak Sułkowice
Northstar Miechów
Czapla Czaple Małe
Zryw Przesławice
Orzeł II Iwanowice
Czarni 03 II Grzegorzowice
Victoria Smroków
Iskra Pałecznica
Błękitni Falniów
Cobra Wężerów
Szreniawa Koszyce - nowo zgłoszony

Grupa II:

Tonianka Tonie
Francesco Olszanica
Porta Kraków
Grom Kraków
LKS Polanowice
Jutrzenka II Giebułtów
Bratniak II Kraków
Bibiczanka II Bibice
TS Węgrzce II
Maszycanka II Maszyce
Sokół II Kocmyrzów
Płomień II Jerzmanowice
Akademia Piłkarska 2011 Zabierzów II - nowo zgłoszony
Królewscy Kraków - nowo zgłoszony

Grupa III:

Powiśle Ochodza
Wisła Czernichów
Błękitni Czułówek
TKKF Kliny Kraków
Liszczanka II Liszki
Zryw Facimiech
Gwiazda Ściejowice
Sokół Rybna
Pozowianka II Pozowice
LKS II Libertów
Gajowianka II Gaj
Piast II Wołowice
Podgórze II Kraków - nowo zgłoszony
Siemaszka Kraków - nowo zgłoszony

Terminy spotkań terminarzowych:

19.07.2011 (wtorek): A-III, godz. 14.30; A–I, godz. 16.00; A–II, godz. 17.30
20.07.2011 (środa): B-III, godz. 14.30; B-I, godz. 16.00; B–II, godz. 17.30
22.07.2011 (piątek): C–III, godz. 14.30; C–I, godz. 16.00; C–II, godz. 17.30

 

st




WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty