Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > A klasa (Kraków II)
Gol z 55 metrów

Dąbski Kraków - Zwierzyniecki Kraków 2-2 (1-0)


1-0 Raś
1-1 Rutkowski
2-1 Czarnecki
2-2 Tazbir

Obie drużyny postawiły na ofensywę, więc sytuacji podbramkowych nie brakowało. Pierwsi gola zdobyli gospodarze. Po świetnym podaniu Turczyka w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Raś i zmieścił piłkę w bramce Zwierzynieckiego. Do końca pierwszej połowy oba zespoły miały dobre okazje, ale więcej goli nie padło.

W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił i mimo że Dąbski był bliższy strzelenia gola, to goście cieszyli się pierwsi. Radość Zwierzynieckiego trwała tylko kilka minut, a to za sprawą Czarneckiego i... bramkarza gości. Będący na swojej połowie zawodnik Dąbskiego wybił piłkę spod nóg zawodnika rywali, a ta poszybowała prosto w stronę bramki przeciwnika. Zaskoczony golkiper tak niefortunnie interweniował, że futbolówka znalazła się w siatce. Gol z 55 metrów! Szkoda, że nie można zobaczyć powtórki...

Ostatnie 20 minut to szarpana gra z obu stron. Dąbski miał lepsze okazje, a bramkę zdobyli przyjezdni po rzucie wolnym z okolic 20. metra. Zawodnik Zwierzynieckiego wykorzystał złe ustawienie muru i precyzyjnym strzałem ustalił wynik.

Gospodarze narzekali na sędziego, który nie uznał im trzech bramek. Ich zdaniem, dwie zostały zdobyte prawidłowo...

dabski.futbolowo.pl (savcioo), st

WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty